Autor Tema: CS3  (Pročitano 969 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10969
  • -Receive: 10539
  • Ugled: +22291/-0
CS3
« poslato: Decembar 07, 2012, 21:42:47 »
  • Publish
  • Ovo nije tako nov proizvod, ali u nedostatku slicnih resenja, koricnici koji vole ovaj tip klirova nemaju izbora vec da nabave stare i proverene. Posto sam licno ljubitelj bottom coli resenja, jedan primerak sam dobio na poklon od mog prijatelja pare, i ovom prilikom mu se zahvaljujem na tome. Velika je steta sto je jako malo ovakvih resenja u ponudi, a siguran sam da nas ima koji bi jedva docekali nesto slicno. Razlog za slabu proizvodnju bottom coli resenja je pre svega to sto je jako tesko napraviti dovoljno kvalitetan i dovoljno povoljan proizvod. Problem lezi u tome sto se grejac nalazi na dnu, pa je usled pritiska tecnosti jako tesko izbeci curenje. Proizvodjacima ja najlakse da sklepaju klasican kliromizer sa grejacem sa gornje strane, spuste dva patrljka fibera da srcu tecnost, pa je to resenje i jednostavnije za izradu i vise odgovara vecini korisnika, a narocito je pogodno jer je lako izvesti resenje sa izmenljivim glavama. Takvi kliromizeri najcesce daju jako toplu paru, a meni licno se cini da je para sa takvih resenja nekako razredjena. Za korisnike koji vole bottom coli klirove, ov je pored fenomenalnog sapphire bud-a, jedno od najboljih resenja na trzistu.

Ovo je stvarno fenomenalan kliromizer sa savrseno odmerenim performansama. Pare ima u ogromnim kolicinama i prijatno je topla, TH je nesto slabiji a aroma je sasvim dobra, ne prenaglasena i nikako slaba. Ono sto mi se posebno svidja kod ovog klira, su savrseno ujednacene performanse. Za dva dana intenzivnog koriscenja, nisam primetio nikakve varijacije. Sto se odrzavanja tice jos uvek nemam licnog iskustva, pa cu o tome pisati kada ga budem prvi put rasturio u sastavne delove, ili ako bi Para bio ljubazan da svoje znanje podeli sa nama. Jako me zanima sta se krije ispod dimnjaka, ali se ne usudjujem da ga seciram kako mu ne bih poremetio savrseni rad. Klir dolazi sa silikonskim poklopcem koji se moze izvaditi i umesto njega umetnuti bilo koji standardni 510 drip tip. Narocito mi se svidjaju njegove dimenzije, jer je u kombinaciji sa 510 baterijom jako simpaticno resenje za spoljnu upotrebu.

Kao i svaki drugi poznati rasprsivac, i ovaj ima svoje nedostatke. Pre svega, kao nedostatak mu se moze uzeti to sto je punjenje moguce iskljucivo spricem sa iglom.  Kada se skine gornji poklopac, ispod se nalazi rupica u silikonu kroz koji se puni. Prilikom punjenja postoji opasnost da se nabije pritisak u samom kliru, koji moze istisnuti malo tecnosti kroz konektor, pa je pozeljno za vreme punjenja i malo posle drzati ga u obrnutom uspravnom polozaju. Sto se svega ostalog tice nemam nikakvih zamerki, osim na dostupnost u prodavnicama opreme  ;D