Autor Tema: JOHNSON CREEK VEA  (Pročitano 1406 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10949
  • -Receive: 10517
  • Ugled: +22269/-0
JOHNSON CREEK VEA
« poslato: Decembar 07, 2012, 01:07:59 »
  • Publish
  • Evo jedne poslastice za ljubitelje kartova. Jako lep model sa simpaticnim detaljima, i passtrought punjenjem. U principu nista narocito, ali lepo za oko.

Van mreže mazda323

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Ugled: +12/-24
    Odg: JOHNSON CREEK VEA
    « Odgovor #1 poslato: Januar 19, 2013, 20:53:52 »
  • Publish
  •  Jer verujete da posle dobrih par meseci nisam ni probao kartove! Kad god bi se uvatio za neki svi su mi pricali ma shta ce ti to ,ma to je jednokratno ,morash svaki cas da doivash itd. itd. i tako ostade ja ne probane vrste vapinga , al kazu ljudi ,,ima dana ko kobasica,, pa ce i to da mi dodje pod ruku nekom prilikom, e da vlazna para i to su mi govorili !

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10949
    • -Receive: 10517
    • Ugled: +22269/-0
    « Odgovor #2 poslato: Januar 19, 2013, 20:57:14 »
  • Publish
  • Bas naprotiv, suva para i nista lepse za duvanske arome

Van mreže mazda323

• Full Member
    • Thank You
    • Ugled: +12/-24
    « Odgovor #3 poslato: Januar 19, 2013, 21:41:40 »
  • Publish
  •     Ovo prvi put cujem od tebe ,mada imao mi je shef u vodovodu sirius one e cig kart varijanta sa 900 mah baterijom koja svetli kroz niklovani vrh precnika petnestak mm ,i od njega sam to cuo maada je lik koji je inace pushac,pushio je marlboro i posle poslednjeg poskupljenja predje da mota duvan, e on mi je pricao o toj vlaznosti pare shto malo bolje kad razmislim i bila istina jer je svaki cas dokapavao po par kapi a pario je onu vishnju bez nikotina koju sam mu ja posle uzeo i dao de kang,inache vishnja je hemijska aroma sa malo pgvg base i zavrshila je u nekoj mojoj vanili ,kao jedno ce drugo da ublazi ma kaki.Eno ih smixane u mraku cekaju crni dan poshto ima za 2 tanka !

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
    • Thank You
    • Ugled: +110/-1
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #4 poslato: Januar 20, 2013, 00:46:07 »
  • Publish
  • I od mene jedno +. Sve sto sam u startu probao osim egoc-a mi je davalo vlaznu i siromasnu paru. Kada sam po preporuci kupio tank i Boge LR kartove,  tek tada pocinje da me osvaja "vaping". Ima jos dosta korisnika koje poznajem da su definitivno najzadovoljniji upotrebom kartova, ogradjujem se od onih koji sami motaju setupove na genovima, ali i oni povremeno potegnu iz pozadine poneki tank sa kartom.