Autor Tema: Pomoc oko izbora RTA  (Pročitano 26780 puta)

Van mreže bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5138
  • -Receive: 7840
  • Ugled: +8666/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Odg: Pomoc oko izbora RTA
« Odgovor #105 poslato: Novembar 25, 2019, 03:49:48 »
  • Publish
  • Da,taj Purity Plus deluje interesantno a sasvim sam ga prevideo.Onaj prsten za punjenje je mozda mogao biti jednostavnije resen ali nije ni to neka smetnja.Jedino cena...Vidim vrti se oko 40$-45$.Dodaj mozda koji rezervni tank ili tako nesto,par $ zapostarinu sto sad svi naplacuju i ... i ode malo vise nego sto odgovara mom ukusu  ;D .Tripod mogu relativno povoljno da dobijem sa sve ekstenzijom ali da,ne deluje bas mtl...Opet,ne deluje ni Hussar a meni bas dobar tako da nemam pojma sta da mislim.Millennium mi je isto skup s obzirom na problematicnu konstrukciju tj. taj JFC.Nisu to sad neke pare za nesto sto znas da je dobro ali za eksperimente su one stvari od 5-10-15$ a ne od 35 ili 40$.

Sta tu jos ima...Sine RTA nije skup ali to je prakticno Dvarw.Menelaus RTA su zeznuli u proizvodnji koliko cujem.Berserker novi,Diamond,Alladin itd sve jedno ko drugo i sve 2ml. Ono ostalo sto bi mozda konstrukcijski bilo zanimljivo ili koristi namenske tankove na koje sam alergican ili mi sirina ne odgovara ili ih ni nema u prodaji.