Modovi > Mladen08 - vaperska oprema i dodaci

Slavim rodjendan!

(1/4) > >>

mladen08:

Danas slavim 1. rođendan!  Na ,,astal,, stavljam ovu malu gomilicu kolačića pa se poslužite (,,biraj očima , a ne rukama,,). U protekloj godini sam mnogo toga naučio, mnogo para potrošio, mnogo se nauživao, naradio...

PARA NAS JE  ODRŽALA, NJOJZI HVALA!!!

Putujemo dalje!!! Častio sam sebe ovim postoljem za opremu, kakvo nema niko na svetu!

Magical mystery tour!!!!

Do Kine i nazad sa divnim tovarom...

Red je da u okviru opštenarodnog rođendanskog veselja častim malom aukcijom, pa danas u toku dana ova dva mala postolja stavljam na ,,javnu dražbu,, u trajanju od 3 dana. Početna cena ce biti 500.din, a pomak 50.din. Pobednik ce moci da odabere jedan od ova dva postolja. Zavisno od opreme koju želi da drži u njemu, treba da mi na PP javi prečnik klira i prečnik moda.
Isporuka je 3-4 dana od proglašenja pobednika.

Ako vam se ovo dopadne pravićemo još aukcija sa novim postoljima, I stikovima i sl. Ako želite i još neke ,,drangulije,, predložite, moguće je napraviti mnogo toga. Postolja mogu imati neograničen broj mesta, oblika i dimenzija

Svi ovi predmeti su veoma čvrsti, izrađeni od aluminijuma, polymera,epoksida,lakirani tinkturom šelaka ( možete ih polirati pamučnom krpicom)
Predmeti su rađeni ručno, unikatno pa se podrazumevaju i male nesavršenosti u završnoj obradi, koje i daju šarm unikatu. To je i malo bekstvo od hladnog i savršenog Surgical stainless steel-a

hybrid:
Svaka cast mladene,cestitam i na godisnjici i na prelepim stalcima ili stalkovima :Scratch-Head: ma policama  ;D :hooray:

LiberPrint:
Bravo Mladene!!! Zelim ti jos puno puno godisnjica i puno ovakvih proizvoda!

Katyyy:
Cestitke i od mene na godisnjici i na umetnickom izrazu!  :13:

gibalan:
Cestitka Mladene i da nam jos dugo dugo putujes :sunny:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju