Autor Tema: Moj prvi probni mini mix :(  (Pročitano 30722 puta)

Van mreže Katyyy

• eCiginfo prijatelj
  • Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 172
  • -Receive: 21
  • Ugled: +1074/-0
  • elektronske cigarete
Odg: Razna pitanja
« Odgovor #15 poslato: Mart 06, 2015, 12:35:01 »
  • Publish
  • Samo bih da dodam da 30 kapi na 100ml cak i iz atmos bocica tesko moze da bude 8%, mislim da je manje (a ako nisi merio koliko tacno kapi stane u 1ml tecnosti, bolja je varijanta da se meri u procentima a ne u kapima).
    Takodje verujem da je problem u aromi tj da ta konkretna aroma tebi nije legla, mislim da je bila bolja varijanta da za pocetak izaberes bar 2 IW arome (npr umesto te jedne atmos arome) to bi ti bar dalo mogucnost da uporedis i da i sam dodjes do zakljucka vezano i za bazu a i za arome!  :00000003:

Van mreže srdjan

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Ugled: +16/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #16 poslato: Mart 06, 2015, 14:30:32 »
  • Publish
  • hvala svima na savetima. Evo izvadio sam bateriju iz moda i ostavio je na stolu 20 minuta. Vratio je u mod i gle cuda...kapacitet baterije opao za 4%!! Sad mi dodje da odem u radnju i olupam im pomenutu o glavu...

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #17 poslato: Mart 06, 2015, 14:45:28 »
  • Publish
  • Batali tu IW bazu :th_coffeetime:

Na mreži milutko1

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 697
    • -Receive: 1684
    • Ugled: +2837/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #18 poslato: Mart 06, 2015, 14:49:18 »
  • Publish
  • a da ocistis malo bateriju i kontakte alkoholom i stapicem za usi ukljucujuci tu i oprugu na dnu pa da proveris ponovo verovatno ces dobiti veci kapacitet
    i jos nesto to nije uredjaj za merenje kapaciteta baterija vec elektronska cigareta pa je moguce da je neprecizan a sa tim 3-4-5% neces se bas nakoristiti tako da ne obracas paznju na to jer ti nista ne znaci

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11168
    • -Receive: 10683
    • Ugled: +22435/-0
    « Odgovor #19 poslato: Mart 06, 2015, 14:53:48 »
  • Publish
  • Prodavac ne moze da ispita svaku bateriju koju prodaje, tako da svakome moze da se desi da se provuce felerican artikal o cemu god da se radi, a olupavanje o glavu je kaznjivo zakonom. Mislim da je obostrano bolji pristup da prvo proveris da li baterija stvarno ima problem, pa onda da pokusas da je reklamiras. Pokazivaci napunjenosti na modovima cesto nisu bas tako precizni, tako da je jedino merodavno ukupno trajanje baterije i kolicina potrosene tecnosti. Ii to varira u zavsinosti od otpora grejaca, same konstrukcije atomizera i uredjaja na kome se koristi, ali je prilicno precizan pokazatelj.

Van mreže Joe

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8998
    • -Receive: 3082
    • Ugled: +7326/-0
    • Pol: Muškarac
    • Nema nazad. Samo naprijed u sva 4 smijera.
    « Odgovor #20 poslato: Mart 06, 2015, 15:00:52 »
  • Publish
  • A moraš imati u vidu srđane da baterija dolazi upakovana u posebnu kartonsku kutijicu u kutiji sa modom koji je opet obložen najlonom. Tako da prodavac nema pristupa bateriji.