Anketa

Da li palite po neku?

Ne, bas uoste ne palim cigare
Da, do 5 komada dnevno
Da, do 10 komada u toku dana
Da, do jedne kutije
Vise od jedne kutije
Da, 1-2 komada mesečno. Možda i ređe. Onako u društvu.

Autor Tema: Da li palite po neku?  (Pročitano 11977 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11840
  • -Receive: 11087
  • Ugled: +22839/-0
Da li palite po neku?
« poslato: Februar 14, 2015, 13:10:34 »
  • Publish
  • Da vidimo koliko nas je koji smo se potpuno skinuli sa cigara, a ako nismo koliko duvanskih palimo u toku dana?

Ja sam za prethodne tri godine potrosio mozda sve ukupno pola cigare, tako sto sam povremeno vukao po neki dim da vidim na sta mi lici posle odredjenog vremena. Sad sam siguran da vise nema povratka duvanu, tako da nemam potreb vise sebe da testiram.

Van mreže Prle

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 13
    • Ugled: +1981/-0
    • Pol: Muškarac
    Odg: Da li palite po neku?
    « Odgovor #1 poslato: Februar 14, 2015, 13:17:12 »
  • Publish
  • Od kako sam krenuo da koristim elektronske cigarete popušio sam možda dve ili tri analogne i to više kao eksperiment nego zbog potrebe. Od tog broja jedna mi je samo "legla" i radilo se o motanoj cigareti i dobrom "domaćem" duvanu, ali nisam imao želju da sa time nastavim.

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 22
    • Ugled: +6314/-1
    « Odgovor #2 poslato: Februar 14, 2015, 14:17:43 »
  • Publish
  • NE! Definitivno ne. Kada sam poceo da parim, nakon tri dana sam zapalio cigaretu, povukao dva-tri dima i shvatio. Nikada necu shvatiti nekog ko upraznjava parenje paralelno sa analognim, a smatra se vaperom!? Meni to ugrubo deluje kao "jesam ja hetero, al pomalo i homo". Dobro, stvar licnog izbora

Van mreže fusion

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 3
    • Ugled: +438/-0
    « Odgovor #3 poslato: Februar 14, 2015, 14:56:55 »
  • Publish
  • Ja u zadnjih 7 godina parenja imam ritualno jedanput mesecno ( ranije je bilo 2x mesecno)  po jednu cigaretu da se podsetim kako se necu vise vratiti smrdusamas  ;D   Homo Hetero nnnnneeee nnnneeee nikako :)) :comp26:

Van mreže Katyyy

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 172
    • -Receive: 21
    • Ugled: +1074/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #4 poslato: Februar 14, 2015, 15:12:26 »
  • Publish
  • Za 15 meseci na pari, ni jedna jedina cigara! Imam nameru da zapalim bar jednu u skorije vreme cisto da se podsetim, inace nisam presla na elektroniku s namerom da ostavim cigarete, sve se desilo spontano, jednostavno cigarete su van mog opsega interesovanja, ne mogu da mi pruze ni 10 deo uzivanja kao sto mi to pruza para! Hedonista sam i nista sebi ne zabranjujem, niti se ogranicavam, da mi cigare nedostaju ili da mi pruzaju vece uzivanje sigurno bi ih konzumirala  bez obzira na sve lose sto ide s njima! Nemam nikakv strah da cu ih ikada pozeleti, sve dok je para ovako dobra kao sto jeste!  :hooray:   

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11840
    • -Receive: 11087
    • Ugled: +22839/-0
    « Odgovor #5 poslato: Februar 14, 2015, 15:19:07 »
  • Publish
  • I ja nisam planirao da ostavljam cigare, niti su mi smetale, niti sam imao bilo kakvih problema sa njima osim mirisa koji ostavljaju za sobom. Smorio me godinama unazad njihiov smrad u kolima, a 2012. je bila izuzetno jaka zima pa nisi mogao da izluftiras kucu a da se ne zaledis. Osim toga, ljubitelj sam gedzeta i svega sto radi na baterije, pa eto...

Van mreže Joe

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8998
    • -Receive: 3082
    • Ugled: +7326/-0
    • Nema nazad. Samo naprijed u sva 4 smijera.
    « Odgovor #6 poslato: Februar 14, 2015, 15:46:44 »
  • Publish
  • Znači kako sam prvi put zapario niti jednu jedinu cigaretu nisam zapalio. A odavno nemam čak ni najmanju želju da to uradim. Nalazim da je vaping veće uživanje i zadovoljstvo od pušenja cigareta.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10242
    • -Receive: 12366
    • Ugled: +14801/-0
    « Odgovor #7 poslato: Februar 14, 2015, 15:52:56 »
  • Publish
  • Ne nikako  :096:
    Umesto da se lepo prilagodimo i pevamo hvalospeve svakom govnetu, mi samo nesto kritikujemo :D

Van mreže billy

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 482
    • -Receive: 522
    • Ugled: +2917/-0
    « Odgovor #8 poslato: Februar 14, 2015, 15:55:12 »
  • Publish
  • Ne i nemam nameru, u to sam siguran. Za ovih godinu dana, jesam jednom zapalio onako iz radoznalosti i bilo je to veoma ruzno iskustvo, da se bolje izrazim smrdljivo... Prvih nekoliko dana kada sam prelazio na paru ne racunam, secam se da sam za tih nekoliko dana u pocetku probao 2-3 cigare, ali ni tad nije islo... od starta su mi se zgadile.
    Samo se pitam sta bih uradio da nema pare iz nekog razloga, mislim da bi tada ili presao na neku lulu i aromatizovani duvan ili bi nacisto prekinuo sa svim... sto mi je pribliznije resenje...Ali klasicne pljuge nikad vishe, skoro 20 godina je bilo dosta sa moje strane !

Van mreže domino

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 50
    • -Receive: 98
    • Ugled: +674/-0
    • -
    « Odgovor #9 poslato: Februar 14, 2015, 16:41:12 »
  • Publish
  • U proteklih 519 dana ni jednu pljugu ne zapalih... Tokom prvih par meseci parenja sam povukao 2-3 dima ali nije bilo ni ukusa ni užitka već samo smrad i TH od kojeg gori grlo... Vratiti se neću 100%

Van mreže BellBoy

• Full Member
    • Thank You
    • -Receive: 0
    • Ugled: +35/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #10 poslato: Februar 15, 2015, 00:58:26 »
  • Publish
  • svaki put kada se nacirkam (a to se ne desava cesto) imam zelju da zapalim. nekada i probam. ali posle jednog dima batalim. ne ide. gadno mi.

Van mreže vlaves2000

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1414
    • -Receive: 2320
    • Ugled: +3571/-0
    « Odgovor #11 poslato: Februar 15, 2015, 12:11:27 »
  • Publish
  • ja od 2011 nisam zapalio ni jednu cigaretu, cerka mi se rodila 2010 a te godine sam kupio i auto, posto sam se zarekao da u kuci i kolima necu zapaliti ni jednu cigaretu, bio sam primoran da taj ritual obavljam napolju ili na terasi, posto je bila zima dojadilo mi je vise da se smrzavam a te 2011-te je bas bila hladna zima. Od tada sam poceo da se interesujem za e cigaretu raspitivao se sta i kako i narucio moju prvu cigaretu bio je to ego c joyetech komplet. Ne smetaju mi pusaci a cigareta me ne privlaci ni malo jedino mi smeta kad odemo negde u goste ili neki kafic/restoran gde se pusi i kad dodjemo kuci onaj smrad katastrofa sav ves mora na pranje a mi na kupanje ;D

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1707
    • -Receive: 714
    • Ugled: +2214/-0
    « Odgovor #12 poslato: Februar 15, 2015, 12:15:40 »
  • Publish
  • Ja palim po koju,u pocetku tj nekih 6 meseci nisam ni jednu zapalio.Ali sam imao samo 1 batriju u 1 klir i kako mi je uvek izdala baterija bas kad ne treba ja sam poceo da palim po koju,u pocetku mi je bilo bas gadno ali jbg posle 5,6 dana nije :(.Tako da i sad zapalim po koju i ne optercujm se uopste

Van mreže smokey

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 34
    • -Receive: 104
    • Ugled: +1256/-0
    • elektronski duvan na motanje
    « Odgovor #13 poslato: Maj 22, 2015, 15:00:08 »
  • Publish
  • Ne valja anketa!  ;D A sta sa onima koji pale u mesec, dva po jednu pljugu?  :smart:
    Nedavno sam opet potpalio smrdulju i nadrogira me k'o džokavac. Roštilj, društvo, piva,... Sve ide ali smrdulja teško. Sav sam utrnuo od vučenja tog čuda.
    S vremena na vreme se oprobam i zavolim vejp još više! Ali uvek testiram... Ne znam zašto... Punim ego!?  :dance:

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1707
    • -Receive: 714
    • Ugled: +2214/-0
    « Odgovor #14 poslato: Maj 22, 2015, 15:31:21 »
  • Publish
  • Analogna bas ima slab airflow ;D