Autor Tema: Heatvape Sniper  (Pročitano 1369 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11241
  • -Receive: 10723
  • Ugled: +22475/-0
Heatvape Sniper
« poslato: Februar 04, 2015, 10:41:42 »
Heatvape iz dana u dan iznenadjuje inovativnošću. Ovaj klir je veliki iskorak, jer dolazi sa grejačem od ni200 koji u kombinaciji sa odgovarajućim napajanjem, ima mogućnost kontrole temperature na grejaču.Pored toga, Heatvape ima i mod sa tom mogućnošću pod nazivom Invader mini. Istina - ove glave su opremljene sub ohm grejacem od 0.5 oma, ali u kombinaciji sa ovim modom ili nekim koji ima dosta nisku granicu napona, pod uslovom da protok vazduha to dozvoljava, mogu se koristiti i delimično umereno. Ipak, unutra je verovatno korisćena jako debela žica, pa će sve ispod 15W biti nemoguća misija. Proizvođač kaže da ove glave "guraju" do 50W, ali nigde ne pominje donju granicu što mislim da je malo nekorektno.

Pored ovih novina, na ovom kliru je Heatvape primenio čitav niz inovacija, koje mogu biti zanimljive. Zanimljiv je i novi način podešabanja vazduha sa gornje strane, koji, kako kažu, potpuno eliminiše curenje i to je navodno njihov patentirani izum. Punjenje je takodje sa gornje strane. Takodje, tu je, opet kako kažu, inovativni SS drip tip otporan na visoke temperature. Nadam se da ćemo uskoro videti i kako to u praksi funkcioniše.

Tu je i Ecotank, verovatno povoljnija varijanta Snipera, o kome nema nikakvih podataka osim da koristi glave 0.5oma sa ni200 žicom.

Van mreže gibalan

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 19
  • Ugled: +6311/-1
Odg: Heatvape Sniper
« Odgovor #1 poslato: Februar 04, 2015, 11:06:42 »
Ovaj klir je veliki iskorak, jer dolazi sa grejačem od ni200 koji u kombinaciji sa odgovarajućim napajanjem, ima mogućnost kontrole temperature na grejaču.

...pa onda !?

Takodje, tu je, opet kako kažu, inovativni SS drip tip otporan na visoke temperature.

...ali stvarno ne znam sta da kazem, da...jos uvek se zapitam zasto su se proizvodjaci klira upustili u suludu trku i pravljenje grejaca od .5 oma. Sto se podataka tice, pa bice ih sve manje...eventualno kod nekih recenzija. Ja nisam siguran da kapiram sve ovo i sve mi je nekako suludo!

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #2 poslato: Februar 04, 2015, 11:13:42 »
Ja potpuno razumem. Oni samo prate igru koju su nametnuli zapadni moderi i uvrnuti recenzenti. Na kraju krajvea, elektronska cigareta je kineski proizvod a Kina je najveća industrijska sila, i stvarno bi bili ludi kad bi dozvolili da im neko preotme njihov deo kolca, koji su uz to oni sami izmislili. Ne podrzavam, ali razumem. Sa druge strane, dobro je to sto postoji izbor, odnosno mogucnost da se i te ekstremne sprave koriste umereno, kao sto je ovo u kombinaciji sa modom koji ima mogućnost kontrole temperature.

Van mreže billy

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 482
  • -Receive: 522
  • Ugled: +2917/-0
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #3 poslato: April 03, 2015, 18:57:55 »

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #4 poslato: April 03, 2015, 20:17:26 »
Onolika glava samo da bi se vazduh doveo odozgo i sprecilo curenje? Ali cime ce spreciti prekomerno natapanja glave prilikom punjenja? Verovatno racunaju na to da ce se to sto prodje sprziti posle nekoliko povlacenja, jer je namenjen ekstremnijem nacinu koriscenja, ili imaju poverenja u taj njihov mod sa kontrolom temperature pa veruju da ce on isporuciti toliku snagu da ce taj visak za cas ispariti? Zanimljiva resenja, ali hvala, neka hvala.