Autor Tema: eGo E Europe  (Pročitano 1119 puta)

Van mreže prasnjava pecurka

• Jr. Member
  • **
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +94/-0
eGo E Europe
« poslato: Decembar 04, 2012, 19:52:46 »
  • Publish
  • eGo E Europe recenzija

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11237
    • -Receive: 10722
    • Ugled: +22474/-0
    Odg: eGo E Europe
    « Odgovor #1 poslato: Decembar 04, 2012, 20:18:39 »
  • Publish
  • Bravo pecurkice, znao sam da postoji nesto mnogo dobro ali nisam mogao da se setim sta. Ovo je jedan od najboljih atomizera koji sam probao, naravno dobio sam ga od pecurke, ali sam bio primoran da ga poklonim drugu jer mu se svideo zbog ovog touch screen dodatka. To cudo je neverovatno. On vec skoro dva meseca radi bez ikakvog odrzavanja, i radi. Neverovatno je koliko to ima uravnotezene performanse. Nema nikakvog curenja, ja za kratko vreme koriscenja nisam imao ni jednom zagoreo ukus a ni novi vlasnik, jedino sto mi je jos uvek misterija je sta se nalazi u toj glavi. Cekam da liku crkne glava pa da mu otmem i da ga rasturim. Naravno, ovo je sprava iskljucivo za ljubitelje bottom coil varijanti jer daje dosta hladnu paru. Jedina mana mu je ogromna duzina, narocito sa onim jako ruznim dodatkom za touch screen. Na ego bateriji izgleda kao mac iz zvezdanih staza. E sad, nisam ga video nigde vise osim na etigari, pa me zanima da li neko zna gde ovo jos moze da se nadje?

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11237
    • -Receive: 10722
    • Ugled: +22474/-0
    Odg: eGo E Europe
    « Odgovor #3 poslato: Decembar 07, 2012, 20:30:49 »
  • Publish
  • Ma nije to to. To je onaj ego-w/f ili kako vec, a ovo je nesto skroz drugacije. Ovaj evropejac ima glavu u bazi koja je nacisto zatvorena a tank je samo kanta. klasican bottom coil, samo sto je sadrzaj glave jos uvek misterija.