Autor Tema: Chiwawa SS RDA  (Pročitano 5104 puta)

Van mreže gibalan

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 22
  • Ugled: +6314/-1
Chiwawa SS RDA
« poslato: Januar 09, 2015, 21:05:45 »
  • Publish
  • Chiwawa SS RDA (Animodz) je napravljen od nerdjajuceg celika 304L. Veoma je malih dimenzija i jednostavan. Postovi, ukoliko mozetako da se nazove, su mu veoma nisko, tako da je kapacitet mali, ali sta i ocekivati od tih dimenzija. Staje desetak kapi, ali to za onog ko uziva u dripu nije problem. Precnik otvora za vazduh na kapici je 1.2mm. Cena je strasna, a sam atomizer je prilicno retro!

Dimenzije:

-precnik je 17mm
    -visina je 18mm

Cena Chiwawa SS RDA je 49,90€ kod vapstor.fr

Montage Chiwawa SS

Van mreže Prle

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 13
    • Ugled: +1981/-0
    • Pol: Muškarac
    Odg: Chiwawa SS RDA
    « Odgovor #1 poslato: Januar 09, 2015, 21:46:59 »
  • Publish
  • Sklepaće njega žuti za 5-6$. Samo strpljivo.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 12198
    • -Receive: 11408
    • Ugled: +23160/-0
    « Odgovor #2 poslato: Januar 09, 2015, 21:48:23 »
  • Publish
  • Verovatno hoce, ali samo vlasnici originala ce nauciti da laju i da dignu nogu kad piske

Van mreže Joe

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8998
    • -Receive: 3086
    • Ugled: +7330/-0
    • Nema nazad. Samo naprijed u sva 4 smijera.
    « Odgovor #3 poslato: Januar 09, 2015, 21:50:26 »
  • Publish
  • Ovo je dripac za mene. Ovdje ništa ne mogu zeznuti u setup-u sve i da hoću. Gib javi kad žuti krenu. :cool1:

@LiberPrint

Zloban si jer smo ocrnili onaj Smy mod od skaja i laka. :winksmile:

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #4 poslato: Januar 09, 2015, 21:58:28 »
  • Publish
  • Pa vi ste neopravdano ocrnili jedan fantastican mod, a ja sam sasvim realno rekao da treba da bude covek zesci dzeki pa da da za ovo 50 evra ;D  A neka vas neka, doci ce maca na vratanca ;D  Kad meni stigne smy...

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: Januar 09, 2015, 22:14:07 »
  • Publish
  • Gib javi kad žuti krenu. :cool1:

...nema sta da krene, pa tu je skoro ista kategorija IGO-S...samo sto je uzi :th_coffeetime:

Van mreže Katyyy

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 172
    • -Receive: 21
    • Ugled: +1074/-0
    • elektronske cigarete
    Chiwawa SS RDA
    « Odgovor #6 poslato: Januar 10, 2015, 01:32:01 »
  • Publish
  • Simpatican malisa, nije mi se skoro dopao neki dripac, plus mi se svidja sto nema regulaciju vazduha vec jedna rupa i vozi, a ko ce veci protok, uvek moze da prosiri otvor, ovaj klon cu sigurno da probam kad ga Kinezi ponude, ljubitelj sam igo-La pa verujem da ce mi se i ovaj malisa dopasti!

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #7 poslato: Januar 10, 2015, 01:52:32 »
  • Publish
  • Postovi su skroz na patosu tako da ce grejac uvek biti zagusen tecnoscu, sto znaci da ce trebati velika snaga da se to potera i da ce zestoko prskati po ustima.

Van mreže Katyyy

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    Chiwawa SS RDA
    « Odgovor #8 poslato: Januar 10, 2015, 02:02:37 »
  • Publish
  • Moguce da si skroz u pravu, po slikama tako deluje, nemam bas dobru procenu dok nesto nemam ispred svojih par ociju, neznam koliko ce moci da se grejac izdigne, ali par kapi na grejac uz dobro upijajucu vatu meni je ok, dripac mi sluzi bas i iskljucivo za isprobavanje tecnosti, a posto se bas cesto igram, kreiram mixeve i u prilici sam da stalno nesto isprobavam od tecnosti, mislim da ce sluziti svrsi... Mozda i gresim, ne iskljucujem ali svakako bih volela da probam ovog malisu! Sto se prskanja tice to se moze malo ublaziti adekvatnim drip tipom, a i malo guscim tecnostima ( ja inace volim pretezno vg tecnosti), u svakom slucaju kad pristigne klon isprobacemo, verujem da koji dolarcic nije bacanje para na simpaticnu driper igrackicu!

EDIT: sad vidim na poslednjoj slici da je rupa za vazduh bas nisko, a tako ne izgleda gore u gro planu, pa verovatno i podizanje grejaca i malo vise nece imati bas puno svrhe... Videcemo mozda klon bude i funkcionalniji, nije nemoguce!

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #9 poslato: Januar 10, 2015, 10:11:13 »
  • Publish
  • Malac je definitivno simpatican, ali cini mi se prilicno nefunkcionalan.Mozes malo da podignes setap i da ubacis nesto ispod kapice da pi podigla rupicu, ali to je bas karabudzenje. Za isprobavanje tecnosti, da bi se osetio pravi ukus, mislim da je najbolje resenje neki od dripera sa dovodom vazduha sa donje strane kao sto su A7 i eternity, ili jos bolje kaja mini u drip varijanti. Ovi sa rupicom sa strane nemaju bas pravilnu putanju vazduha, pa je i ukus malo deformisan.

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #10 poslato: Januar 10, 2015, 12:19:08 »
  • Publish
  • Baza je blago udubljena, plus pol balago izdignut...ukoliko je otvor za vazduh dobro pozicioniran, to bi po nekoj logici trebalo da radi i mislim da ce raditi jer su zidovi debeli, a "plafon" kapice prilicno spusten. Tako da iako je 17mm u pitanju, on je doeden na standardnih 14mm i gruva!

@Katyyy..da li treba neka sugestijica za mali dripac? I da, i ja sam na vecinskom VG-u i desava se da dodje do prskanja u slucaju da grejac pomalo zaroni. Friteza efekat! Ako si mislila na drip tip sa manjim otvorom da to regulise...losa ideja, gubis na ukusu i kolicini pare koja ga i donosi u izobilju, prigusuje mali otvor tipa, naravno donji!
    « Poslednja izmena: Januar 10, 2015, 15:19:06 gibalan »

Van mreže Katyyy

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    Chiwawa SS RDA
    « Odgovor #11 poslato: Januar 10, 2015, 15:07:59 »
  • Publish
  • Mislilia sam recimo na drip tip malo vece visine ( duzine), ali sve zavisi koliko je efekat pucketanja tecnosti i osecaj zaista neprijatan... Sto se otvora na drip tipu tice, iz mog nekog iskustva vrlo je vazno da ne bude ni prevelik ni premali, ali to je verovatno individualna stvar, ja imam svoje favorite medju drip tipovima za moje igracke koje koristim!
    Inace probala sam eternity i ok je to dripac ali jednostavno meni vise odgovara igo-l, a i meni licno daje ipak jasniju aromu, dok mi kaja u mini drip varijanti uopste nije pouzdana kada je rec o aromi, jednostavno ta aroma na njoj jetskva samo na njoj i vise ni na jednom atiju ili kliru koji ja npr koristim... U principu nije mi potreban novi dripac, samo je ovde vise estetski momenat koji me je privukao pa cenim da cu verovatno nabaviti klon kad se isti pojavi, ne ocekujuci puno od malise!

Van mreže Prle

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 13
    • Ugled: +1981/-0
    « Odgovor #12 poslato: Januar 10, 2015, 15:20:47 »
  • Publish
  • Mislim da donji otvor na drip tipu koji gleda u komoru ne igra ulogu u količini pare koja kroz drip tip prolazi sve dok je taj otvor veći ili jednak otvoru kroz koji vazduh ulazi u komoru drip atomizera. Tako da ideja sa manji otvorom na donjem delu drip tipa po mom mišljenju "pije vodu".

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #13 poslato: Januar 10, 2015, 15:43:57 »
  • Publish
  • Mislim da treba, jer nije u pitanju obicno strujanje, vec veci podpritisak unura komore koji je rezultat jaceg povlacenja. Pricam o malom dripcu sa standardnom rupom za vazduh od 0.8 do 1.2mm, a to je razlika u odnosu na vece dripce, dual coile, crne rupe od 2-3mm pa jos x2

« Poslednja izmena: Januar 10, 2015, 16:45:36 gibalan »