Autor Tema: Alien Vision  (Pročitano 2096 puta)

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +79/-4
Alien Vision
« poslato: Novembar 30, 2012, 16:10:09 »
  • Publish
  • Evo zanimljive informacije, jeste da je samo za teritoriju USA i Kanade, ali ovo moze koristiti nekome ko mozda ima neku kombinaciju ili nekoga da mu posalje.

Alien Vision je povodom Black/Cyber Monday osmislio drugaciji koncept popusta, nije bio samo u ponedeljak vec je poceo u ponedeljak sa 20% i svakim danom se povecava 5%. Danas je poslednji dan i to maksimalni popust, 40% + free shiping.

Ovako mozete veoma povoljno nabaviti cuvene Boba's Bounty i Gorilla Juice tecnosti.

Eto, rekoh bar da podelim informaciju, mozda ce nekome znaciti. ;)

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    Odg: Alien Vision
    « Odgovor #1 poslato: Februar 01, 2013, 20:04:26 »
  • Publish

• Konacno su stigle i ove, pored Halo, najiscekivanije tecnosti od kada parim.  :13:

Od americkog proizvodjaca tecnosti Alien Juice (AVE) predstavljam vam Gorilla Juice i Boba's Bounty, njihove dve najpoznatije tecnosti o kojima su napisane salve hvalospeva sirom vaperskih foruma.

Kada sam ih dobio bio sam malo iznenadjen. Najobicnije moguce pakovanje, flasica ista kao Joyetech ili Dekang flasice od 30ml, nalepnice najobicnije crno-bele i ocigledno stampane na kucnom racunaru, nigde boje, dezena, logoa, slike (ocekivao sam bar slike postavljene iznad, koje im inace sluze kao Trade mark kada se reklamiraju).

Tecnosti su 100% VG. Do sada mi se nije dopala ni jedna VG tecnost od onih koje sam probao - Joyetech su mi bile doslovce odvratne, one koje sam sam pravio su mi bile bezlicne, neupecatljive i mnogo sladje nego sto mogu da podnesem, Pipe Juice tecnosti mi se uopste nisu dopale, ni jedna, em oporo-preslatke em za moj ukus ruzne arome. Sa Gorilom i Bauntijem to nije slucaj, naprotiv, uopste ne primecujem da su VG.

Otvorim Gorilu, omirisem... otvorim Boba's pa omirisem... miris je fenomenalan. Nakapljen par kapi Gorile u novu 510-ku i odusevim se... cuclam neprestano kao ludak kod me ukus zice nije vratio u realnost... nakapljem par kapi Boba's i ista prica. Obe tecnosti su na prvu loptu, da se ponovim kao i za miris, jednostavno - fenomenalne. Ne bih ni jednoj mogao da dam prednost, razlicite su a podjednako odlicne. Gorilla je duvanska sa sasvim dovoljno izrazenim ukusom banane i jedva izrazenim ukusom mentola, u daljini negde, samo da pridoda ukupnom smeku. Boba's je sa druge strane potpuno klasicna duvanska tecnost. Ne da nisu preslatke, iako su 100% VG, nisu ni sladje nego sto volim, idealno su izbalansirane i ocigledno da sama receptura aroma kao i procenat koji ide u VG bazu daju dobitnu kombinaciju zbog koje su i postale ovoliko popularne.

Tecnosti su poprilicno tamne, sto se i vidi na slikama. Ne znam kakve su neposredno nakon proizvodnje jer iako se prave nakon narucivanja, do mene su putovale nekih mesec ipo dana (cekale su ostale e-cig drugare da se okupe pre nego sto krenu na prekookeansku avanturu  ;D ).

Tecnosti su kupljene na sajtu proizvodjaca - [http://www.avejuice.com/] Alien Vision . Cene se razlikuju, jer se prodaju u pakovanjima od 6, 12, 18, 30 i 100ml. Flasica od 30ml kosta 16.30$ dok 100ml kosta 52$, sto i nije losa cena obzirom da 10ml ispadne 5.2$ odnosno nekih 425 dinara. Kakve se sve tecnosti prodaju po ovoj ili malo nizoj ceni, ovo je u potpunosti prihvatljiva i fer cena. Definitivno najbolji nacin kupovine ove tecnosti je na litar, za sebe ili da se par ljudi dogovori pa podeli medju sobom. 1 litar ispadne 365$, odnosno nepunih 3.000 dinara za 100ml ili 300 dinara za 10ml, sto je vec bagatelna cena za ovakvu tecnost. Jedini (uopste ne mali) problem je to sto ne isporucuju za Srbiju, te je potrebno da se nekako snadjete :Investigate:  ... i pridodate trosak postarine ukupnoj ceni.Sto se tice alternativnih mesta za nabavku, prvo je Smoktech koji nema bas redovno ovu tecnost ali je ima malo redovnije nego Toscana, za koju se moze reci da se desi da ponekad u godini ima AVE tecnosti. Naravno, svuda su i skuplje, na Toscani cak i preskupe.

Sad se setih - i samo narucivanje sa AVE sajta ume da bude zeznuto. Imaju realtivno male proizvodne kapacitete (u odnosu na neke druge velike proizvodjace) a ogromnu potraznju... tako da su osmislili nacin narucivanja koji funkcionise tako da nikada nisu out of stock ali takodje ne znaci da cete uvek moci da narucite. Imaju vreme u koje otvaraju deo sajta za narucivanje (negde oko 18 ili 19h po nasem), i drze ga otvorenim dok se ne ispuni odredjena kvota koju znaju da mogu da postignu, ne bi li spravili tecnosti u dovoljno brzom vremenskom roku da ne cekate danima na isporuku. Nakon toga se ceka da sutrasnjeg, novog otvaranja. Nekada ispune kvotu za bukvalno 5 minuta, nekada rade i par sati, nema pravila.
    Eto, ovo su u najkracem samo prvi utisci. :smart:  Detaljniji i iscrpniji utisci o samoj tecnosti nakon nekog malo duzeg vremena testiranja.  :th_coffeetime:

P.S. I sad da se vratim na pocetak i pricu o ambalazi. Dzabe mnogim proizvodjacima fensi flasice, hologrami, zastitni zigovi i folije, moderne kapaljke i lepo dizajnirane iglice, kvalitetne nalepnice modernog dizajna i u raznim bojama itd. .. ono sto tecnost cini dobrom je ukus i to je jedino merodavno. Ove tecnosti (na prvu loptu) su toliko dobre da ne da mi ne smeta jednostavna ambalaza vec bi ih ponovo narucio (pre 99% drugih) pa sve da mi ih posalju u tegli za dzem ili kartonskom tetrapaku.  :bow: Ljudi jednostavnorade ono sto bi i svi drugi trebalo da probaju - prodaju dobru tecnost.

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #2 poslato: Jul 04, 2013, 19:14:24 »
  • Publish

• Sve AVE tecnosti 25% popusta, $39 100ml umesto $52.  :dance:

Ne salju za Srbiju ali ako imate nekoga u USA ko moze da vam prosledi, shipping unutar USA na preko $40 je besplatan.

Van mreže Parfimerija Stellina

• Hero Member
    • Thank You
    • Ugled: +216/-0
    • Zmaj Jovina 23 ZEMUN
    « Odgovor #3 poslato: Oktobar 15, 2013, 10:49:28 »
  • Publish
  • Dobio sam juce od drugara malo Bobas Bounty  za probu  sa 12mg nikotina ,,,

Tecnost je tamna i gusta , miris i ukus sjajni , th mi je jak kao da je u pitanju 18mg  , ,,

Sta je unutra nemam pojma ali je odlicna  ,,,

Pare ima dovoljno , mada sam ocekivao da je bude vise s obzirom da su cist vg ,,,