Modovi > bobpp - vaperski nameštaj

Mod

(1/3) > >>

bobpp:
Nisam siguran ima li uopste razloga da otvaram novu temu jer je sve jos u nekim nejasnim idejama (a i kod mene sve ide sporo) ali ipak zelim da cujem misljenja.
Nabavio sam nesto lepog drveta (crveni hrast,wenge i jos svasta nesto) pa sam mislio,posto ide zima i imam malo vremena, da pokusam da sklopim neke (box?) modove.Nista posebno komplikovano ali da bude vizuelno lepo i ne mnogo skupo (da ne kazem jeftino  ;D ).
Da bih mogao da krenem od necega treba mi par saveta i sugestija,sta se trazi i sta ko zeli pre svega po pitanju oblika i broja baterija a i po pitanju nekih tehnickih detalja - prekidaca (meh. ili mosfet),elektronika ili cista mehanika,ova ili ona zastita (ili ne)...

gibalan:
Za pocetak, drago mi je da si "zagrizao i ovu jabuku". Polako ce se razviti i ova tema...ima uvek raspolozenih! :victory:

zoki.ljubic:
Obaveštavaj nas molim te kako napreduješ.Gledao sam po youtube kako to rade i deluje da uz dobar alat i malo (malo više)znanja može da se napravi lep mod.Ja lično bih voleo mod koji ima elektroniku koja podržava i male omaže i ako ima mesta dve baterije a da ne utiče na estetiku.

LiberPrint:
I ja sam za nesto regulisano, odnosno mene licno mehanika ne zanima osim mozda da prokomentarisem izgled bez zelje za posedovanjem. Iz licnosg iskustva mogu da kazem da elektronika koju je koristio Ivanneko u kombinaciji sa dve baterije savrseno radi i lepo raspolaze strujom, pa eto i mog predloga za neku kooperaciju. Ja licno bih voleo neki kompaktan box modic sa dve 14500 ili 14650 baterije, mozda i dve 18350 ili 16340.

gibalan:
Interesantan odabir baterija :th_coffeetime:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju