Modovi > Modeli clanova

Easy head MPS V2

<< < (2/3) > >>

frenk:
 U jednom modu su 2x nintendo bat. od 2000mAh u seriji,punim sa punjačem 8,4V preko mini USB konekcije,traje mi 2 dana, ali uz još 2 moda,drugi mi je na adapteru 8V;2A , što je interesantno,struja iz njih je puno "ukusnija" nego iz DNA 30...nisam još naišao da je netko ,bilo na kom forumu pisao,radi se o sinusoidama koje su različite mada  su napon,jačina i snaga isti /četvtaste i kružne sinusoide/............

ivanneko:
Da zanimljivo je da se retko ko zadržao na svojoj Hani , obično putuju dalje od ruku do ruku kao da im ipak nešto fali a šta ne znam  :017:

fusion:
Bravo ... ipak si presao na 27xxx ...koliko uopste osetis razlike u osnovi u odnosu na 15xxx i kako ti se ponasa u sinle opciji
Stigli su i meni mada su mi ove izlazne navojnice nekako bash majusne u odnou na one koje sam ja koristio. mada sam odusevljen sa dimenzijama ali verovattno kad isprobam deluje mi kao da ce zavojnice ipak morati da se menjaju

fusion:
Ja sam koristio 10k ka masi 27k u red sa 50k trimerom i u zavisnosti od baterija mozes da doguras preko 7v u ovakvoj konfiguraciji
Ti mozes samo da povecas trimer na 50k i eto ti do 8v

LiberPrint:

--- Citat: ivanneko  Novembar 24, 2014, 17:51:17 ---Ne znam koliko je vama zanimljivo ovo sto ja radim

--- Kraj citata ---

Meni je veoma zanimljivo jer je tvoj prvi model jedino sto koristim od tih cevki i stvarno sam prezadovoljan. Jos nisam naleteo na nesto sto tako dobro radi. Bez obzira na podesenja, subjektivni osecaj je jedinstven. Osim toga, volim te domace rucne radove

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju