Autor Tema: Kakvo misljenje imate o recezentima?  (Pročitano 4585 puta)

Van mreže billy

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 482
  • -Receive: 522
  • Ugled: +2917/-0
  • Pol: Muškarac
Kakvo misljenje imate o recezentima?
« poslato: Novembar 12, 2014, 13:57:53 »
  • Publish
  • Ima mnogo recezenata danas. Neki tako dobro odrade taj deo posla, da stvarno steknete realan utisak kao da imate mod u ruci ili `pak da docaraju na pravi nacin kakva je para na nekom RDA, RBA... Opet ima i onih koji smaraju i po svemu sudeci nisu za takav vid posla, ali ipak rade to shto rade...Kao i oni za koje imam utisak da su naucili tekst na pamet i pricaju kao na reklami, tacno ono sto proizvodjac zeli da plasira i cesto im recenzije izgledaju kao klasicna promocija.

Gledajuci drugu stranu, dosta korisnika ecig opreme mnogo i ne pridaje paznje recezentima i vishe prate iskustva "obicnih" korisnika putem foruma, a recenzije koriste cisto da bolje vide kako neka spravica izgleda. Opet nasuprot njima mnogi su neku svoju opremu kupili bas zahvaljujuci prikazu i recenziji Busarda, Rip T., Toda...

Kakvo je Vase misljenje i koliko postujete njihov rad, da li imate neke favorite? 

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    Odg: Kakvo misljenje imate o recezentima?
    « Odgovor #1 poslato: Novembar 12, 2014, 14:30:45 »
  • Publish
  • ...dosta korisnika ecig opreme mnogo i ne pridaje paznje recezentima i vishe prate iskustva "obicnih" korisnika putem foruma, a recenzije koriste cisto da bolje vide kako neka spravica izgleda.

Da, mislim da si dodirnuo sustinu. Pola recenzija je cista psihijatrija, licno volim recenzente kod kojih se sve vidi...svaki deo, koji imaju umeren ton, nisu urlicuci senzacionalisti pogubljeni u magli VG-a. Ovo je ukratko, mada moglo bi svasta da se napise. Licno volim da pogledam recenzije od  igetca69. Covek ima osecaj za svaki deo, ima fenomenalnu kameru...samim tim i snimak. Volim isto tako recenzije Vapimg Shozza, sve je lepo opisano, pokazano sa jednom velikom dozom gospodske mirnoce!
    « Poslednja izmena: Novembar 12, 2014, 14:38:06 gibalan »

Van mreže Prle

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 13
    • Ugled: +1981/-0
    « Odgovor #2 poslato: Novembar 12, 2014, 20:23:23 »
  • Publish
  • Uz ovo što Gib napisa mogu samo da dodam da volim da pogledam i Busardove recenzije modova, tj konkretno merenja izlaza elektronike jer mislim da jedini on to trenutno radi i ima valjanu opremu za to.

Van mreže billy

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 482
    • -Receive: 522
    • Ugled: +2917/-0
    « Odgovor #3 poslato: Maj 09, 2015, 00:23:15 »
  • Publish
  • Ne znam da li je neko primetio, ali vec neko vreme nema jednog recezenta sa svojim prikazima....

Vaping Shozza

Shozza je ugasio svoj kanal na YT, pa samim tim vise nisu dostupni njegovi prikazi od ranije. Citajuci koje-kakve komentare po forumima, neki su se bas obradovali i tipuju da je "BloodyGoodVaping" sledeci  ;D , dok je nekima prijao sa svojim recenzijama... smatrajuci ga realnim.

Povodom toga, jedna od forumskih rasprava, FT forum:
    https://www.fasttech.com/forums/vapers/t/1584382/did-vaping-shozza-just-quit/1

Van mreže lucaray

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Given: 150
    • -Receive: 36
    • Ugled: +103/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #4 poslato: Maj 09, 2015, 09:54:16 »
  • Publish
  • Šta znam...kada bih morao-mogao da glasam za jednog "rivjuera  :dance:  " koji će raditi na nekoj društvenoj mreži (čitaj youtube),to bi bio PBusardo... :smart:

Van mreže zogu

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1010
    • -Receive: 619
    • Ugled: +2322/-0
    • Samo jako
    Kakvo misljenje imate o recezentima?
    « Odgovor #5 poslato: Maj 09, 2015, 12:30:29 »
  • Publish
  • Ja uvek za beta :)
    Posle njega Todd i Rip.
    Subtank mini :pimp:

You can fool all the people some of the time,
    and some of the people all the time,
    but you cannot fool all the people all the time.

:w00t:

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1656
    • -Receive: 651
    • Ugled: +2151/-0
    « Odgovor #6 poslato: Maj 09, 2015, 12:33:39 »
  • Publish
  • debeli fil je najkompletniji recezent nema tu price,sa svim oni merenjima,samo da skrati malo samo reklamu bio bi ok,ovako letnji dan popodne dok odgledas 1 recenziju :smart:

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10969
    • -Receive: 10539
    • Ugled: +22291/-0
    « Odgovor #7 poslato: Maj 09, 2015, 12:40:25 »
  • Publish
  • Za mene je najbolji recenzent Scott, na zalost on slabo snima. Od ostalih, ni jedan veze nema, a busardo bi bio i najgori da nije onih merenja. Sve sto kaze nema veze sa istinom, a mnogo prica. Ja bih ih sve sklonio osim onih devojcica koje su sve ok ;D

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1656
    • -Receive: 651
    • Ugled: +2151/-0
    « Odgovor #8 poslato: Maj 09, 2015, 12:51:41 »
  • Publish
  •  :-[ jao zaboravih na onu gore britni ili kako se zove,i ona neka nova crnka :drool: .Nista ih ne slusam al im sve verujem sto kazu  :lol:

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #9 poslato: Maj 09, 2015, 12:54:01 »
  • Publish
  • Pa to ti kazem ;D  Svi oni lupaju gluposti, ali njih mi bar lepo da gledam ;D

Van mreže lucaray

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #10 poslato: Maj 09, 2015, 13:40:04 »
  • Publish

• Od ostalih, ni jedan veze nema, a busardo bi bio i najgori da nije onih merenja. Sve sto kaze nema veze sa istinom, a mnogo prica.

Nismo svi najpametniji,ne živimo u bogatim zemljama i nemamo normalne plate (oni koji rade naravno) da bi kupili originalne
    modove "na ne viđeno" ,tako da npr  ja ne bih znao ništa više o npr  iStick 50,od onog što piše na sajtu prodavca, da taj isti
    Busardo ili neki od recezenata nije snimio video i spakovao sve moguće informacije loše ili dobre u 30tak minuta...
    Mislim da je to dovoljan razlog da ne pljujem po nekolicini njih,i da se ne slažem sa tobom oko veze sa istinom...

A šta ti,LiberPrint,misliš da bi trebali da rade ili kažu ili pokažu "rivjueri" ?  :smart:

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #11 poslato: Maj 09, 2015, 14:18:52 »
  • Publish
  • Upravo u tome je problem sto od vecine recenzenata ne mozes da cujes vise od onoga sto je i proizvodjac neveo u specifikacijama, osim ako nisu placeni za kontrareklamu. Imamo od skoro svez primer gde busardo namerno trljajuci pipetom pokusava da prikaze kako lemo 2 ne moze da se puni njome, dok je kolega Bet pokazao da se vrlo lako puni pipetom a i sam sam probao. Ovo je samo jedan od ko zna koliko primera namernog izvrtanja istine, na stetu ili u korist nekog proizvoda, sto svi recenzenti rade a Busardo prednjaci. Ako bih sad poceo da navodim primere nerealnih recenzija bojim se da bi se ovaj post otegao, ali to su svi videli a i ti bi video da si malo pazljivije pratio.

Ono sto ja ocekujem od recenzije je da recenzent pre svega realno opise predmet recenzije, sa svim prednostima i nedostacima, ili bar onoliko koliko je on uspeo da uoci. U nedostatku toga, zadovoljan sam bar da ga kvalitetno snimi sa adekvatnim osvetljenjem, kako bih sam mogao da vidim o cemu se radi. Ipak, prva varijanta bi bila mnogo bolja, jer sam mnogo puta kupio nesto lose i ako hvaljeno na sva usta po forumima i recenzijama, ali razumem i te ljude i to da oni rade za pare, i da zbog toga dosta toga prikriju ili prikazu onako kako nije.

Van mreže lucaray

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #12 poslato: Maj 09, 2015, 14:26:41 »
  • Publish

• Ono sto ja ocekujem od recenzije je da recenzent pre svega realno opise predmet recenzije, sa svim prednostima i nedostacima, ili bar onoliko koliko je on uspeo da uoci. U nedostatku toga, zadovoljan sam bar da ga kvalitetno snimi sa adekvatnim osvetljenjem, kako bih sam mogao da vidim o cemu se radi. Ipak, prva varijanta bi bila mnogo bolja, jer sam mnogo puta kupio nesto lose i ako hvaljeno na sva usta po forumima i recenzijama, ali razumem i te ljude i to da oni rade za pare, i da zbog toga dosta toga prikriju ili prikazu onako kako nije.

Bravo...to i ja mislim,i samo sam hteo da vidim da li smo na istim talasima ... :yes:

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #13 poslato: Maj 09, 2015, 14:44:02 »
  • Publish
  • Tacno! Anima RDA (Atmomixani), bukvalno svaka recenzija se zavrsava sa vau, smeskom od uveta do uveta...oblacima pare. Da li je bas tako? Kod mene je klon, imao sam prilike da ga uporedim sa originalom...nema nekih bitnih razlika..to je to. Sto se tice setup-a, mogu da se igram. Vremena i zivaca za to imam, ali bas zbog svih tih vratolomnih proba imam pravo da kazem da su recenzije fake, a to se nije dokazalo samo u ovom slucaju. Prozivod je lose odradjen, mozda je ideja bila dobra...lagao bih da nije, ali los rezultat je tu, naspram reziranih (i narucenih/placenih) recenzija.

Ovar RDA je predvidjen za Nemo (14500/14650) mod. To tako nece ici, kako su oni zamislili. Cinjenica, na box modovima sa elektronikom, debljinom zice preko .25mm, dual coilom i otporom ispod oma dolazi se do rezultata, ali vracam se na mod za koji je RDA predvidjen, a i prodaje se u kompletu. Na modiu i npr 14500 bateriji nije moguce to izvesti. Tri su bucmastija pina (rasporedjeni u trougao. Kako god da se namesti coil iz samu oblogu tanka je, tako da dolazi do prigusivanja. Otvori spran coila su .8mm, za dual coil premalo. Coil stoji ukoso, logisno da donji deo vate (ili vec....) uranja u kadicu, koja je duboka i upija tecnost, ali od pinova tesko da moze. Moze da se zavuce vata, ali onda je ispod/uz sam coil i solazi do gusenja. Opet kazem na Nemiju i 14500 bateriji, dok jaca struja boxc-a to progura. Jedino resenje je da se skine jedan pin i gura single coil i to na vecem otvoru kapice.

Nije opis za rad jednog RDA, ali je mesto za prikaz manipulacije placenog marketinga. I da se razumemo, ovo nije jedini primer takvih maniupulacija ljudima zeljnih noviteta i proba, a da podsetim Anima je trenutno 70€, a bese i vise kada se pojavila.

Ne, ne verujem recenzentima, ali odgledam...ipak se neke stvari vide, nauce...

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #14 poslato: Maj 09, 2015, 14:57:23 »
  • Publish
  • Bas zato mi se i svidjaju Skotove recenzije, i svidjale su mi se i Shozine, jer se sve lepo vidi. Pojedine recenzije je mnogo bolje gledati bez tona. Upravo zato mi se svidjaju i one devojcice recenzentkinje, jer je i njih lepo gledati. Ako su im kamera i osvetljenje dobro, onda je to merak - u drugoom tabu pustis omiljenu muziku, ton u recenziji utisas, pustis full screen, zadimis omiljenu tecnost, i uzivas :dance: