Autor Tema: Pozitivno iskustvo - Baza  (Pročitano 5205 puta)

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 189
  • -Receive: 202
  • Ugled: +488/-3
Pozitivno iskustvo - Baza
« poslato: Oktobar 16, 2014, 17:19:00 »
  • Publish
  • Jos jedno jako pozitivno iskustvo vezano za kupovinu baze. Odlicna baza, nema greshke!! Uzeo sam probe radi 100ml/100 PG-a, odusevljen sam. Sto se mene tice, mislim da sam zavrsio potragu za kvalitetnom nikotinskom bazom. Fino zapakovana, boca zasticena maksimalno, s obzirom da se radi o 100mg nikotina. Shiping jeftin. Ako se ko odluci pa je kupi, neka bude VRLO OPREZAN kad mu stigne. Ja sam je odmah razrijedio sa 300ml VG-a. Ipak se radi o 100mg nikotina, koji je jako opasan. Po zivot opasan, tako da vodite racuna, ni slucajno bez rukavica ne pocinjite bilo kakvo miksanje.Jednostavno se ne primicite, ne mirishite, ne blizu djece, dok je dobro ne razrijedite. Pozeljno je i neko osamljeno mjesto za svaki slucaj, nikad se ne zna moze li sto da procuri itd. Dobro se organizujte i zashtitite prije miksanja.  http://www.mixnmatcheliquids.com/category.php?id_category=33

Da ne bude zabune, mozda nekoga i interesuje. Isto ovo vazi i za prethodno pozitivno iskustvo sa Hangsen bazom, ali one se prodaju sa maksimalnih 36mg nikotina i samo po 50ml. Tako da je ova varijanta isplativija, a nema razlike. U svakom slucaju nema greshke koju god da odaberete.
    « Poslednja izmena: Oktobar 16, 2014, 17:35:45 opushteno »

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1605
    • -Receive: 606
    • Ugled: +2106/-0
    • Pol: Muškarac
    Odg: Pozitivno iskustvo - Baza
    « Odgovor #1 poslato: Oktobar 16, 2014, 20:02:23 »
  • Publish
  • Lepa cena nema sta.Za koliko ti je stigla od porucivanja i da li si imao neke probleme sa carinom posto je 10% nikotina

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 17
    • Ugled: +6309/-1
    « Odgovor #2 poslato: Oktobar 16, 2014, 20:19:55 »
  • Publish
  • Ovde to tesko da ce da prodje

Van mreže fusion

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 3
    • Ugled: +438/-0
    « Odgovor #3 poslato: Oktobar 16, 2014, 22:00:11 »
  • Publish
  • Dok se miksa naj bolje da je na otvorenom prostoru tj. napoljeeeee ili bar da je dobra cirkulacija vazduha.
    Ne rece kolika je postarina , koliko si cekao i naravno carina

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #4 poslato: Oktobar 16, 2014, 22:24:34 »
  • Publish
  • 4.00e je shiping bez trackinga, mene je stiglo za 7-8 dana. Cini mi se da putuje makar dan duze u odnosu na Poljake. Nisam siguran. Sto se tice nikotina, niko nista dirao nije, sve je proslo normalno. Mozda iz razloga jer su mi poslali u neku manju kartonsku kutiju, na koju nista ne pise, osim adrese i broj telefona. Unutra je bocica na koju pise 100mg/ml nicotine base, sve isto kao na sajtu. Ta kutija bjese zalijepljena na sve 4 strane providnom izolir trakom. Paket ne izgleda sumnjivo, cak sto vise, prilicno skroman-normalan paketic, ali dosta tvrd tako da se ne moze napipati sto je unutra. Ne mogu se sad tacno sjetit ali mislim da je boca full puna, i da je bas knapirana unutra pa se ni cimanjem ne cuje nista. Ovo zadnje uzmite sa rezervom, cini mi se da sam cimnuo paket i nista cuo nisam. Ovako na opipavanje sigurno nece moc provalit sto je unutra, kutija je bas tvrda.

Zaboravih pomenut, moze da se doplati za tracking number 1.5e ili 2 tako neshto, u subotu mi je poslao, vjerovatno su me ufatila dva vikenda zato imam osjecaj da je duze putovalo u odnosu na Poljake. Da ne komap sad, ali to je to otprilike.
    « Poslednja izmena: Oktobar 16, 2014, 22:42:49 opushteno »

Van mreže Prle

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 10
    • Ugled: +1978/-0
    « Odgovor #5 poslato: Oktobar 16, 2014, 22:50:58 »
  • Publish
  • Blago tebi i moli Boga da to tako traje što duže. Ovde carina otvara pakete i za tu jačinu baze bi sigurno vratili paket (ipak se radi i veooooma jakom otrovu),

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #6 poslato: Oktobar 17, 2014, 00:02:27 »
  • Publish
  • Probajte Prle, vrlo je moguce da ce proc. Ne mogu ni oni otvorit svaki..... Ako poznajete nekoga od vozaca, mozemo probat preko mene.

Van mreže Katyyy

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 172
    • -Receive: 21
    • Ugled: +1074/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #7 poslato: Januar 31, 2015, 08:52:32 »
  • Publish
  • Probala bazu od Kiprana!

Ono sto mi je odmah zasmetalo je sto baza ima odredjeni ukus (Probala sam odredjeni broj baza raznih proizvodjaca i nijedna nema neki specijalan ukus, osim sto poneke kao npr VZ baza i FA baza imaju neki kremast ne bas slatkast ali vrlo slican smek, opet na kraju ukus se ne oseti, jednostavno su neutralne), naime, kod ovih baza osetila sam nesto sto bih najbolje definisala kao nekakav "medicinski" ukus, iz nekog razloga odmah sam dobila asocijaciju na lekarsku ordinaciju, injekcije.... Mozda mogu da kazem da se oseca nekakva hemija  :Scratch-Head:  Inace baza je jednake koncentracije tj jednake jacine spremljena na meni odgovarajucem nivou nikotina, kao i npr iw baza, cak mozda za koji promil, Kiparska baza je i jaca! Takodje iz nekog razloga baza spremljena sa kiparskom nikotinskom bazom u odnosu na iw bazu daje za koji promil vise pare i nekako malo gusce i vlaznije (obe spremljene na istom nivou nikotina i na istom odnosu pg vg) :Scratch-Head: [size=78%] [/size]

Nikotinska baza pakovana je u prilicno ne sigurnoj i po meni ne adekvatnoj ambalazi, obzirom da se radi o skoro 3x koncentrovanijoj bazi (10% nikotina) od IW, samim tim takva koncentrovanost je i opasnija za rukovanje tj zahteva zaista maximum paznje i preciznosti jer je kao sto znamo nikotin vrlo otrovan, sta vise salju je tako u obicnoj plasticnoj bocici kao sa slike na sajtu, bez ikakve kutije ili celofana, jednostavno samo bocica u koverti  :thumbsdown:

S druge strane, probala sam tecnosti umixane sa Kiparskom bazom i tecnosti mixane sa inawerom, na 6mg nikotina sve na istom odnosu pg vg, i koliko god se trudila, nema razlike, u tecnostima nema ni traga one hemije koja se oseca u cistoj bazi bez aroma! Kao sto vec rekoh nekako mi se cini da tecnosti sa kiparskom bazom imaju mozda malko jaci th i mozda za nijansu vlazniju i guscu paru,  ali je i to diskutabilno i jedva primetno... Sve deluje sasvim u redu i onako kako treba da bude!

Da, rezimiram, verovatno bih se odvazila da IW PG eco bazu (koju najradije i najcesce koristim) zamenim ovom Kiparskom da nema tog ukusa, jednostavno taj ukus mi ne uliva poverenje, bez obzira sto ne utice i sto se ne oseca u tecnostima sa aromama , vec samo u cistoj bazi. Iz mog iskustva baza treba da bude bez nekog specijalnog ukusa i bez nekog specijalnog mirisa! Jos uvek, meni najbolje lezi pomenuta Inawerina nikotinska baza, te i ostajem pri njoj!

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9795
    • -Receive: 9304
    • Ugled: +21056/-0
    « Odgovor #8 poslato: Januar 31, 2015, 10:01:11 »
  • Publish
  • Ja vec duze od godinu dana koristim iskljucivo bazu sa bargainvapour. Dok sam se zanimao obracanjem paznje na bazu, imao sam obicaj da je dobro onjusim i sipam u drip i ovo mi je bila baza sa najmanje mirisa i bez ikakvog ukusa. Recimo IW baza mi nikad nije bila neki reper, jer ima previse naglasen miris na neki duvan, kao da u samoj bazi ima arome.Boja baze sa bargainvapour ume da varira u zavisnosti od ture od bledo zuckaste do potpuno providne kao cist PG, ali cini mi se da nema uticaja na ukus. Medjutim, u mojim tecnostima je toliko malo baze, da ona nikako ne utice na ukus tecnosti. Jedina prilika da probam je kada scepam nesto od zenine opreme, ali ima ovde dosta njih koji su je probali pa mozda jos neko napise utiske.

Van mreže Katyyy

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #9 poslato: Januar 31, 2015, 10:13:25 »
  • Publish
  • U pravu si, hoce IW baza s vremena na vreme da ima miris na duvan (kao i neke druge baze), ja mislim da je to zbog procesa oksidacije,medjutim iz nekog razloga meni se to dopada, sve dok nema nikakav ukus... Inace uvek probam svaku turu baze na dripcu pre nego sto je umixam sa aromama, tako da u neku ruku pratim konstantnost u kvalitetu baza koje nabavljam, kazem najcesce je to IW PG eco baza jer meni licno najvise odgovara!  :00000003:

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1605
    • -Receive: 606
    • Ugled: +2106/-0
    « Odgovor #10 poslato: Januar 31, 2015, 11:34:17 »
  • Publish
  • Meni je baza sa barginga odlicna,kao i sve sto sam probao do sada :smart: .Jedino mi je tobbaco baza sa iw-a bila odvratna,tj u pocetku mi se dopala ali posle 50ak ml mi se smucila.

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 17
    • Ugled: +6309/-1
    « Odgovor #11 poslato: Januar 31, 2015, 14:47:52 »
  • Publish
  • IW PG Eco baza je standardnog kvaliteta, meni savrseno odgovara..mada je tu i momenat "moc navike" :th_coffeetime:

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #12 poslato: Mart 09, 2015, 16:59:51 »
  • Publish
  • Tek sad procitah....

Kety

Nisam osjetio nikakav medicinski shmek, i sad imam pola litra te baze, nista ne osjecam. Mozda se osjeca, ne znam. Ovo je vrlo parljiva i dobra baza, mene mnogo bolja od Inawere, u svakom slucaju necete je bacit ili shtetovat. Odicna za mixsanje.Mozda se varam, ali ona mene podsjeca na ove  tecnosti, tipa Joy... vrlo parljiva!

« Poslednja izmena: Mart 09, 2015, 17:04:52 opushteno »

Van mreže Katyyy

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #13 poslato: Mart 09, 2015, 17:19:20 »
  • Publish
  • Parljiva jeste i kad se zamiksa sa aromama, nema razlike  tj vise se ne oseti taj smek, nisam je bacila, sta vise rekla sam da mi se dopala (s njom para ima taj vlazniji vejp koji volim da osetim) ali da sam zabrinuta zbog tog smeka, a i nije mi se dopalo pakovanje baze tako da je sigurno necu vise narucivati!  :sleep:

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #14 poslato: Mart 09, 2015, 17:56:01 »
  • Publish
  • Ne moras ti ;D  ali mislim da ne treba odbijat i druge :th_coffeetime:  Narucivala si, znas i da ostali nemaju neku ambalazu, sve je to na isti kalup, samo je pitanje sto kome odgovara.