Autor Tema: Ritchy Liqua tecnosti  (Pročitano 31142 puta)

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 349
  • -Receive: 247
  • Ugled: +247/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Ritchy Liqua tecnosti
« Odgovor #90 poslato: Maj 14, 2019, 09:05:31 »
  • Publish
  • Jaoj rankosuns molim te da izvestis detaljno kakve su ti sve cetri tecnosti, ja sam Cuban i American blend probao, Turkish sam planirao, molim te utiske cim budes probao, hvala!

Van mreže rankosuns

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Given: 54
    • -Receive: 127
    • Ugled: +127/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #91 poslato: Maj 14, 2019, 11:04:09 »
  • Publish
  • joj umoran sam od dalekog puta. Ali sam eto ipak oslobodio jednu kaju i sipao turkish tobacco. I nenako mi saldunjava. Nije mi legla.
    Onda sam oprao jedan bers mini driper i tu natočio i isti ukus. Ja nisam dobar degustator. Ja ne primetim razne kikirikije i gluposti. Meni je ova turkish tobacco sladunjava i parfimisana. Da sam znao ne bi je kupio. No ne kajem se uvek volim da probam nešto jer dok lično se nešto ne proba ne zna se.

Ako hoćeš da naučiš da plivaš moraš skočiti u vodu

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #92 poslato: Maj 14, 2019, 15:07:19 »
  • Publish
  • Ah pa to da je sladunjava si mogao na njihovom sajtu da vidis, evo ti opis
    Turkish: A warm, sweet honey finish and spicy oriental aroma takes classic tobacco to the next level of sophistication.
    Traditionl: The distinctive taste of tobacco, complemented by a spicy yet sweet sandalwood fragrance.
    American Blend: Classic Virginia tobaccos, with hints of honey, blend together to create smooth and sweet American Blend.
    Cuban: Smooth flavor and a sweet finish provide the distinct taste of a true Cuban cigar.
    Po meni licno malo lupetaju al dobro.. ipak to gde kazu sweet jes slatko.

Rankosuns a jel si probao American? ako ti se npr svidi ja imam tek proban kupljen pre nedelju dana da se trampimo za Turkish da probam. Meni je American previse neutralan.

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1682
    • -Receive: 684
    • Ugled: +2184/-0
    « Odgovor #93 poslato: Maj 14, 2019, 15:27:03 »
  • Publish
  • turkis nisam probao zato sto ne volim med a i citao sam da strasno smrdi u prostoriji,traditional mi je ko i sve vz arome sa senom kao glavnom komponentom al zato kubanac je vrh
    Doduse ovaj novi sa 50:50 je malko drugaciji ali u sustini ista tecnost.Po mom misljenju duvanska no1 tecnost

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #94 poslato: Maj 14, 2019, 16:25:07 »
  • Publish
  • Ja mislim da sa mojom bocicom american blenda nesto nije uredu, em nema nikakav ukus, miris, em kako je stavim tako grejac gori... neverovatno znaci na 13w na 0.5ohm, do pre pola sata sam drzao drugu liqua tecnost i nista..

Van mreže rankosuns

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #95 poslato: Maj 14, 2019, 18:44:45 »
  • Publish
  • Video sam ja opis i komentare. Komentari su svi do jednog pozitivni za sve četri. Za cuban mi ne treba komentar. Znam da je vrh.
    Za turkish sam video da je slatkasta ali sam se nadao da je to malo a da ipak preovlađuje duvan. No nije tako. Aj da kažem da osetim neki med, jebao ih med.
    Sad sam stavio i tradicional tobacco u galaxies rdta. Kao prvo isto neka mirišljava aroma, manje slatka od turkisha ali ono može da prođe i da se popari ali ne može ponovo da se kupi. Dosta je ova jedna bočica.
    Kasnije ću i american da probam

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1682
    • -Receive: 684
    • Ugled: +2184/-0
    « Odgovor #96 poslato: Maj 14, 2019, 19:34:26 »
  • Publish
  • french pipe mi je bila isto vrh tecnost(fazon stare kineske tecnosti,ne znam kako da opisem drugacije)ovaj nov dark tobacco mi nije imao ukus kao stari

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #97 poslato: Maj 14, 2019, 21:36:19 »
  • Publish
  • rankosuns bas me zanima kakva ce American da ti bude posto ja licnoo ne osecam nista, ama nista totalan fail od arome po meni, uzeo sam sipao 20ml Maxx blenda u American da mogu da pusim. Ali dobro to su ukusi, ja eto volim kad osetim med, tacnije meni je omiljena tecnost Maxx blend u kojoj ja jasno osecam slatkost i med.

Inace meni je Cuban super ukus ali prejak, da mogu sasekao bih dozu arome unutar tecnosti za jedno 20-30%

Van mreže rankosuns

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #98 poslato: Maj 14, 2019, 23:37:10 »
  • Publish
  • jbte zbog tebe sam požurio da sve to probam. I sad mi sve to isto ili slično (sem cuban). Verovatno je do mojih nepci. Iz iskustva znam da mi se nešto ne svidi a posle deset dana mi se svidi ili na drugom atiju.
    Tako da ću to zadržati a možeš da kupiš te sve tečnosti u Umbreli. Uzmi manje pakovanje od 10ml koje ti je malo skuplje od poštarine koju bi platili.
    A ja ću svoje da ostavim pa da parkam polako. Ja i cuban ne cevčim stalno. Ona mi dođe kao povremena poslastica.A ovima ostalima ću dati šansu i vremena da mi se svide. Ne može to odma

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #99 poslato: Maj 15, 2019, 10:14:02 »
  • Publish
  • Vazi, samo javi kakvi su ti posle utisci kad se sve slegne.
    Nema opcija od 10ml da se kupi kod nas, zvao sam da proverim, jednostavno iz nekog razloga nece da uvezu 10ml.. 30ml da probam je oko 1100rsd na nesto sto mi se mozda nece svideti ko npr American blend, hvala bogu izvukao sam ga sa mesanjem sa drugom tecnoscu.
    Isto kao sto im fali gomila drugih tecnosti, valjda su sami shvatili da vecina uzima arome, jer njih ima barem 2x vise nego gotovih tecnosti.

Van mreže rankosuns

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #100 poslato: Maj 15, 2019, 11:45:04 »
  • Publish
  • Ako hoćeš da naučiš da plivaš moraš skočiti u vodu

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #101 poslato: Maj 15, 2019, 11:58:24 »
  • Publish
  • Imaju samo traditional tobaco i to od 18mg, ne uvoze vise od 10ml, zvao sam call centar da proverim, a ta jedna od 18mg im stoji mesecima na sajtu usamljena

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11159
    • -Receive: 10676
    • Ugled: +22428/-0
    « Odgovor #102 poslato: Maj 15, 2019, 12:12:03 »
  • Publish
  • Koliko se secam, traditional je aroma baze ;D  Zapravo sve osim cuban su blage. Napravili jednu dobru i na njoj voze ostale.

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #103 poslato: Maj 15, 2019, 12:43:18 »
  • Publish
  • E too mi reci care! to pricam American Blend je bukvalno kao baza...pokusavao sam danima da je pusim i bukvalno me ne prolazi utisak "sta je bre ovo nit ukus nit miris" kao da vucem obicnu bazu sa nikotinom.. izvukao sam je time sto sam u preostalih ~25ml stavio 20ml maxx blenda i sada je ko da pusim malko blazi maxx blend. I onda treba da se igram da kupim sledecu obecanu aromu koja ce opet da bude takva... pali.. od njih samo Cuban i cao.

Van mreže rankosuns

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #104 poslato: Maj 15, 2019, 14:36:27 »
  • Publish
  • ja juče sipam u driper american i ono isto kao tobacco, slatkast. Aj da sipam opet malo da dopunim kad ono super ukus. U jebote dobar ovaj american. Kad ono primetim da sam drugi put umesto americana sipan cuban pošto su im slične nalepnice.
    Ali eto i to je otkriće, sipaj u american malo cubana i dobiješ odličnu aromu