Autor Tema: Ritchy Liqua tecnosti  (Pročitano 32986 puta)

Van mreže dejdza

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +13/-1
Ritchy Liqua tecnosti
« poslato: Novembar 25, 2012, 22:17:45 »
  • Publish
  • Od Ritchy Liqua tecnosti sam probao kafu i jagodu sa 9mg ,,,po par kapi u klir cc 2,4ml u kome je duvanska aroma i uzivancija ,,, kafa odlicna , jagoda korektna ,,,   ;D
    * pretpostavka je majka svih zajeba *

Van mreže tesanj

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • Ugled: +3/-0
    Odg: Ritchy Liqua tecnosti
    « Odgovor #1 poslato: April 17, 2013, 15:31:53 »
  • Publish
  • Stalno pazarim kod Umbrella, jer sam prilično zadovoljan njihovim proizvodima, danas sam bio kod njih i saznao da je u toku promocija Ritchy Liqua tečnosti koja traje do 21 Aprila. Možete besplatno da probate sve arome a daju i popust na iste, više informacija imate na njihovom sajtu.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11225
    • -Receive: 10719
    • Ugled: +22471/-0
    « Odgovor #2 poslato: April 17, 2013, 17:13:36 »
  • Publish
  • U glavnom nam je svima poznato sa su ritchi liqua tecnosti pravljene sa FA aromama, ali nigde se ne moze procitati koje liqua arome odgovaraju kojim fa aromama? Bilo bi korisno kada bi smo to znali, ili makar za neke, pa bi bilo lepo ako je neko otkrio slicnost da napise.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #3 poslato: Maj 29, 2013, 18:02:24 »
  • Publish
  • O ovim tecnotima se vrlo slabo pise a odavno su prisutne na nasem trzistu. Za to postoji samo dva moguca objasnjenja: ili nema korisnika ovih tecnosti, ili su korisnici koji ih probaju u potpunosti zadovoljni, pa vise ne posecuju forume ;D  Ja sam danas prvi put probao dve liqua tecnosti, pa mi pada na pamet da su oba razloga po malo. Jedino sto ja ni u jednoj nisam prepoznao ni jednu FA aromu, i ne bih mogao da se izjasnim po tom pitanju, osim da sam mozda u nekoj meri prepoznao karakteristike FA baza, ako su uopste one koriscene. U svakom slucaju, makar ove dve koje sam probao, tecnosti su prelepe.

Cuban cigar je po hitnom postupku dodat na spisak "hitno nabaviti odgovarajucu jacinu". Ovo je jedna od najduvanskijih i najlepsih tecnosti koje sam probao. Ne znam sa cim bih mogao da je uporedim, mozda sa joyetech tobacco ili mab-om, ali mi je izgledala jos lepse, mada je to mozda posledica mog prezasicenja prethodno navedenim jer ih vec duze vremena intenzivno koristim. Pre nego sto sam probao, po nazivu sam pretpostavio da je koriscena aroma cuban cigar, ali definitivno nema nikakve slicnosti sa njom. Nisam cak uspeo da prepoznam nikakve tragove nekog voca, povrca, cajeva... samo duvan oslobodjen svih onih neprijatnih mirisa. Aroma je dosta jaka, pa kod pojedinih korisnika koji ne vole jake aroma moze izazvati mucninu, ali u svakom slucaju moze biti prijatan dodatak drugim tecnostima. Na moju zalost tecnost koju sam dobio je sa 12mg/ml, pa sam je posle prve degustacije dodavao po nekoliko kapi drugim tecnostima, i u svakoj je sa samo nekoliko kapi dominirala. Meni se licno svidja sto je jaka aroma, jer mislim da bih sa njom mogao da smanjim procenat nikotina.

Turkish tobacco je takodje lepa aroma, ali na mene nije ostavila tako jak utisak kao prethodna. Radi se o duvanskoj aromi sa nekom cvetnom notom, ili mozda sa dodatkom meda. Najvise me je potsetila na joyetech f.mab i u nekoj meri na FA 7leaves, ali je po mom misljenu lepsa od obe. Zanimljivo je da ova tecnost za sobom ostavlja veoma prijatan miris, ali koji nikako ne odgovara njenom ukusu za vreme uvlacenja.

Van mreže PoisoN

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • Ugled: +16/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #4 poslato: Jun 03, 2013, 16:51:47 »
  • Publish
  • ili su korisnici koji ih probaju u potpunosti zadovoljni, pa vise ne posecuju forume ;D

Ja Ritchy koristim od dolaska kod nas (od druge polovine prosle godine, valjda) i dovoljno sam zadovoljan, da druge vise ne i gledam (nemam ni volju/ideju za drugo probati). Presecem nekim Dekang-om, koga imam u gradu, kada me mrzi da narucim do poslednjeg dana ili me uhvati vikend.
    E sad, ima u ponudi 5 vrsta duvanskih i tako ih i narucujem - po bocicu od svake i "vrtim" ceo mesec.. ali, ne znam sta reci - sve su mi ok i sve su mi jedinstvene (u odnosu na ostale proizvodjace). Ne znam vise ni opisati ih - jer sam primetio da mi ukus iste (bocice) varira od (opet - ko zna cega sve) od -10 do +10 (haha, koristim 5, a kao da ih je 15).
    Sve u svemu - htedoh reci da sam Ritchy Liqua fan :smile1:
    Vapor running through my veins

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #5 poslato: Jun 03, 2013, 17:03:46 »
  • Publish
  • Sve sam opisao u utiscima sa skupa vapera
    http://www.e-ciginfo.net/index.php?topic=1102.msg14089#msg14089
    ...a ovde cu ponoviti isto to
    "-Liqua Cuban Cigar ...10, za mene svaki komentar je izlisan ...raspisacu se, rasplakati
    ovako napisacu samo CISTA DESETKA!
    -Liqua Turkish Tobacco, odlicna...prava duvanska, za sve one koji ceznu za pravim ukusom
    duvana...prava nargila osecaj!
    I da zakljucim ovo pisanje sa Liqua Cuban Cigar/10!"

Van mreže Parfimerija Stellina

• Hero Member
    • Thank You
    • Ugled: +216/-0
    • Zmaj Jovina 23 ZEMUN
    « Odgovor #6 poslato: Jun 03, 2013, 17:35:20 »
  • Publish
  • Za ljubitelje neduvanskih tecnosti , Berry Mix je najtoplija preporuka ,,, ;D

Specijalno za ljubitelje Hangsen borovnice ,,, :th_coffeetime:

Sjajna tecnost,,, :dance:

Van mreže bibi74

• Full Member
    • Thank You
    • -Receive: 1
    • Ugled: +75/-0
    « Odgovor #7 poslato: Jun 04, 2013, 09:12:48 »
  • Publish
  • Richy Cuban cigar,definitivno najbolja tecnost ikad probana kod mene takodje,moje celodnevno parenje,samo uz kafu presecem sa nekom vanilom ili cokoladom...Ja jasno uz tobbaco dobijam veoma izrazen ukus lesnika...

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #8 poslato: Jun 04, 2013, 14:28:09 »
  • Publish
  • Do sada sam probao samo jednu aromu a to je citrus mix i prezadovoljan sam.Pravi ukus limuna,limeti,pomorandze.... bez imalo kine u pozadini. :victory:

Van mreže Bestragija

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 3
    • -Receive: 1
    • Ugled: +348/-0
    • Gibalan: "Nisam poročan tip...ali..."
    « Odgovor #9 poslato: Jun 14, 2013, 23:10:54 »
  • Publish
  • Na "trafici" kupih Liqua-in Traditional tobaco. Iz znatiželje. Do sada ih nisam probao (zašto-ne znam). Naravno, neizdrž mi nije dozvolio da po kišusiji na sred ulice ne pokidam foliju u koju je termo uvijena flašica. Booookte maz'o....takav miris meda nisam osetio iako sam ljubitelj istog i svakodnevni konzumator ('oće duša, šta da radim).

Brrrrzo kući bre! Napunik klir do pola iiiiiiii...... oduševljenje. Duvan+med. Po mom ukusu jednom rečju IDEALNO. Uvršćen u TOP5.  :bow:

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #10 poslato: Jun 14, 2013, 23:49:07 »
  • Publish
  • Bas ti zavidim i zeljno ocekujem tradicional i american. Cuban cigar je bila ljubav na prvi pogled a u turkish sam se zaljubio kada sam ga malo bolje upoznao. U mom vaperskom zivotu liqua tecnosti su preskocile sve ostale i skocile na prvo mesto ;D Turkish sam odavno potrosio, sa zaljenjem gledam kako mi nestaju zalihe cuban-a, i zeljno iscekujem novu turu. Imam samo jednu sitnu zamerku na to sto su arome po nekad prejake, ali da nisu takve nebi bile tako dobre. Po nekad mi jednostavno umore culo ukusa pa moram da presecem sa necim umerenijim, zato su joyetech usa mix i tobacco uvek pri ruci, a i lepo se mesaju sa liqua pa ispadnu neverovatne kombinacije. Prosto ne mogu da verujem da imaju bilo kakve veze sa FA

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #11 poslato: Jun 15, 2013, 00:03:23 »
  • Publish
  • Ritchy koristi dobre arome tu mena price.Meni je mnogo interesantnija baza koju koriste. :thumbsup:

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #12 poslato: Jun 15, 2013, 00:08:47 »
  • Publish
  • Koliko god da su arome dobre, baza je cini mi se jos bolja. Meni je bar legla savrseno, savrsen odnos komponenti

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #13 poslato: Jun 15, 2013, 00:11:58 »
  • Publish
  • Upravo to!

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #14 poslato: Jun 15, 2013, 00:21:50 »
  • Publish
  • I mene to buni, jer ta veza nema blage veze.Iako sam jedan od onoh tezih slucajeva koji konzumira
    samo "uradi sam" tecnosti, moram da priznam da su me Liqua tecnosti bacile na kolena, bukvalno.
    Cuban i Turkish sto bi rekli, na prvu loptu su me dobili. Cuban je usao u redovnu upotrebu i naliva
    se dripalica...mislim da cu krenuti da sirim vidike i sa ostalom Liqua proizvodima. Mada, imam dve
    ajde nazovi zamerke i jedna je resiva, a druga tesko.
    -jacina, odnosno nikotinski miligrami. 0 pa 12...kamo 6, 9...mada kazem resivo mesanjem sa nulom
    -Liqua ne prodaje arome, koliko sam bar ja upoznat i koliko sam trazio. Znam da to nikada ne bi bilo
    kao ono iz kupljene flasice, ali tu negde sigurno, Hmm, jare i pare...tesko!
    Ali da preskocim ove smesne zamerke i ostanem pri konstataciji da su i vise nego odlicne!