Tecnosti > Joyetech

Sta ste koristili od joyetech tecnosti?

(1/15) > >>

dejdza:

U ovoj temi mozemo iznositi utiske i opise  joyetech tecnosti koje smo koristili ,,,

za mene su joyetech tecnosti jedne od najboljih koje sam koristio ,,

prvo cu dati komentar o 2 tecnosti koje su me razocarale ...

joyetech kapucino ,, zlo ,, najtoplija preporuka za izbegavanje ,,,
joyetech virginia , totalno razocarenje za mene , prosledio je bratu a on se odusevio ,,, pa sad ti budi pametan ,,,   ;D

dudasd:

Ja sam veliki fan nekih Joyetechovih tečnosti, ne svih, i ovo bi bila moja lista:

Camel - čista desetka! Čist ukus, suvoća, primesa mirisa filtera i duvanska sladunjavost, nije šećerna kao kod mnogih tečnosti. (Čujem da se promenio, nisam probala tu varijantu, pričam o staroj.)
Virginia - recimo devetka. Gotovo jednako čist ukus kao camel.
Crveni mab - šestica-sedmica, pomalo ima ukus nečeg dimljenog i kao da se provlači jedna orašasta nota.
Tobacco - trojka, previše orašast i potpuno se gubi ukus duvana. Parljiv samo za nuždu.
Fmab - apsolutna nula, veštački, otužan i sladak ukus.

Virginija nekom majka, nekom maćeha.  ;D

LiberPrint:
I ja sam ljubitelj joyetech tecnosti, mada mi se cini da se prilicno oseca razlika u odnosu na iste tecnosti dok su se proizvodile u dekang fabrici. Camel koji mi je nekad bio apsolutni favorit, vise to nije. Mada ga nisam dugo koristio pa je i moj ukus mozda malo evoluirao, meni se cini da to vise nije to. Moji trenutni favoriti su RY4, cigar, tobacco i mab, mada mi se cini da i kod njih primecujem razliku. Ovo se naravno odnosi na PG/VG, cist VG od joyetecha mi je prilicno neupotrebljiv. F.Mab mi je nekad bio omiljena tecnost, sve dok mi jedan prijatelj nije rekao da ga ukus potseca na izvetrelo pivo. Od tada sam i ja poceo da tripujem da osecam ukus izvetrelog piva i prestala je da mi se svidja. U medjuvremenu je lik koji me je istripovao za pivo postao obozavalac F.Mab-a, pa sam mu poklonio svoje zalihe. Virginia mi se na prvu svidela, ali mi je imala nekako prenaglasen lesnikasto bademast ukus. Tog dana kada sam je prvi put probao sam se igrom slucaja prejeo sladoleda od lesnika ili badema, pa mi je bilo muka i od tecnosti i od tad se vise nisam usudio da je probam. Kako su cudni ti ukusi! ;D

dejdza:
za mene
br 1 je mab
br2 cigar
br 3 tobaco

camel mi je bio ok ali mnogo jak miris bozica , sve sljive smokve orasi ,,,

LiberPrint:
Definitivno sam siguran da joyetech vise nije kao sto je bio. Nekad su mi joyetech tecnosti bile No.1, sad su mi prilicno neupotrebljive. Osim toga, zastitna folija koja dolazai preko bocice, vise nema nikakvu funkciju jer spada sama od sebe. Toliko je labavo postavljena da je svako moze skinuti, sto prodavcima ostavlja prostor za eventualne mahinacije. Sto se ukusa tice, voleo bih da cujem misljenje drugih korisnika, koji su koristili joyetech tecnosti nekad i sad? Zanima me da li sam ja istripovao, ili su joyetech tecnosti stvarno bile mnogo bolje dok su se proizvodile u dekang fabrici?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju