Modovi > bobpp - vaperski nameštaj

> Galerija <

(1/15) > >>

gibalan:
Ovo je galerija gotovih proizvoda, odnosno kreacija naseg Djepeta Boba. Molim da se ovde sve napravljeno postavlja i pisu utisci!
Jos jednom hvala Bobu. Bobe majstorcino nasa :hooray:

domino:
Zbog prevelike želje da budem negde i ja prvi, noćni (ne)kvalitet ;D

Sad je problem što sam me mehanika i ne zanima previše pa nemam pojma čime ću da popunim ;D dobra stvar je što sad genezisi konačno imaju zadatak - da budu lepi ;D
Inače, bob mi je poslao i parče podloge za hanu, zamišljeno je da stoji levo u ovom praznom prostoru, ali je ne ispuštam iz ruke pa će podloga ostati višak.
Izrada je vrhunsku, jako simpatičan detalj je ubačena tkanina u rupe za navoj atomizera, vidi se da čovek radi iz ljubavi i kao pravi pro!

gibalan:
Paket sa "namestajem" je danas pristigao. Iako sam u nekim silnim kucnim radovima, ostavio sam sve jer je bitna stvar, naravno za mene, usla u kucu. Otvorio sam paket i veoma prijatno se iznenadio pedantnim ambalaziranju svake stavke, znaci cekaju me sa voljom izradjene stvar ispod omota. Nisam sumnjao ni malo, a i bi tako.

Dve police, jedna za modove sa baterijama 18xxx i jeba za modove sa baterijama 14xxx, kao i plocica-nosac za baterije tipa 18xxx i 14xxx. Police jesu jednostavne, ali njihova lepota i dopadljivost upravo i jesu u jednostavnosti. Lepota jednostavnosti, prosto receno. Svetlo drvo i lak...vrlo toplo, prirodno...

Svaki segment je lepo obradjen sa blago oborenim ivicama. Otvori precizno izbuseni i obradjeni. Svaki spoj ukloplen na nulu, na zilet sto bi se reklo. Na dnu rupa, na bazi...sundjerasta guma. Jednom recju savrsen i kulturno izradjen proizvod, na kome bi i oni skupi i izvikani "preko" mogli debelo da pozavide.

Sad predstoji da se "soske" malo popune, da se malo divim, poigravam pogledom i kombinujem ono sa cime raspolazem. Naravno, sledi slikanje i postavljanje istih. Ljudi treba ovo da vide...NE ono sto je u njima ( to nije bitno, u drugom planu je), vec kako to sve moze lepo da izgleda. Za ovakav proizvod smo utemeljili naziv "namestaj", ali sada kada je tu, slobodno ga mogu nazvati ukrasom...jednim izuzetnno kvalitetnim vizuelnim detaljem na stolu vapera, naravno tu je pre svega upotrebna vrednost.

Hvala Bobu sto je odlucio da se upusti u ovakvu avanturu i sto se dokazao kao majstor. Bravo majstore nas! :sunny:

LiberPrint:
A ja pomislio da pravis maketu aviona dvokrilca iz partizanske eskadrile, pa tamah hteo da pitam sto ce ti rupe na krilima ;D

gibalan:
Pa konacno da pocnem sa opisom delova namestaja koji su mi juce stigli od Boba. Siguran sam da je vecina vas ocekivala policu nakicenu modovima i atomizerima kao novogodisnja jelka...bez lampica do duse, ali malo ce se razocarati...mada, mislim da ce se i obradovati iz prostog razloga jer je neko razmisljao i o ne toliko bitnoj stvarcici, a ustvari veoma bitnom gadgetu za nas vapere.

Tumbaju nam se baterije po stolu i prevrcu, pa i na pod padaju baterije svih mogucih tipova i kao navikli smo na to. E ova je puna, a ova nije...a ustvari nemamo pojma , sve je nekako zamrseno pogotovo ukoliko smo u nekom poslu i poprilicno zauzeti. Bob nam je napravio "policu", odnosno drzac za baterije..prava stvar, ja bar moram da priznam i kazem BRAVO, jer je sad sve na jednom mestu...sto je veoma bitno.

Konkretno, ova polica koja je kod mene ima dosta skromne dimenzije:

130mm x 125mm x 22mm

...koliko vidite malih je dimenzija sa sasvim dovoljnim broja otvora za baterije. Iz ciste znatizelje sam je "prosetao" po stolu koji je pun svega i svacega...neverovatno, gde god sam je postavio nasla je u toj guzvi svoje mesto! Trenutno sam u velikoj prednosti nad onim cikom Alchajmerom, ukoliko udjemo u "poslovni" odnos za koju godinu, nece moci bas tako lako da mi sklanja baterije! No salu na stranu, drzac (mislim da mozemo da mu kumujemo tako) je i pored jednostavnog oblika veoma pedantno izradjen. Ivice su samo naizgled ostre, no kada se prevuce prstom preko njih, oseti se da su blago oborene. Lakirano bez kiksa, jer sam gledao spram svetla. Dno svakog otvora prekriva sundjerasta guma. Sve je veoma pedantno uradjeno i za svaku, ne samo pohvalu vec i veliku preporuku...batalimo te nase kutijice ili sta vec koristimo, a uglavnom nista!

Jos jedna stvar me je obradovala i definitivno ubedila da Bob misli na svaki detalj. Licno, nisam ni razmisljao o tome, odnosno o momentu klizanja i "proklizavanja" drzaca po stolu. Nisam zagledao, kada sam otpakivao, ali sam napipao nesto na poledjini. Okrenem i vidim ove cetiri velike podloske od sundjeraste gume. Hehe, nema klizanja..eto i to je jos jedan sitan delic koji mnogo znaci, razmisljalo se i o tome. Konstatacija je da je u pitanju, ali definitivno kvalitetna i pedantna izrada i da se razmislja o svim eventualnostima, ali da vidimo kako to izgleda kada se "upogoni".

Lepo i efektno, nema sta. Trazio sam da se otvori razbuse nekim redom, odnosno vodio sem se visinom baterija, tako da u pozadini stoje 18650 baterije, ispred njih su 14650...zatim 14500 i onda najkrace 18350, koje i najvise koristim. Cela postavka je veoma efektna i meni se izusetno dopada. Odlicna stvar koja nam je zaista trebala. No, ko ima malo vece prohteve ili jos neku bateriju u upotrebi, ima mogucnost i veceg nosaca. Dole je slika, ali naravno sve je podlozno izmenama i modifikaciji, a o tome sa nasim Bobom!

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju