Autor Tema: Kanger ipow 2  (Pročitano 11098 puta)

Van mreže gibalan

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 19
  • Ugled: +6311/-1
Odg: Kanger ipow 2
« Odgovor #15 poslato: Decembar 23, 2014, 21:54:31 »
  • Publish
  • Kangertech iPow 2 Mod Review

Kanger IPOW 2

Kanger iPow 2 Battery

Van mreže billy

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 482
    • -Receive: 522
    • Ugled: +2917/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #16 poslato: Februar 13, 2015, 15:27:25 »
  • Publish
  • Imao sam danas priliku da pogledam ovu bateriju i moram priznati da mnogo bolje izgleda uzivo nego na slikama. Nisam stigao da je nesto isprobam-testiram, ali na izgled obara s` nogu. Stvarno uradjena odlicno...

Na primerku koji je bio kod mene nije bilo problema sa ocitavanjem otpora pri prvom postavljenom kliru...Glavu od 1.8oma ocitava kao 1.9 i tako drzi... a glava se koristi vec neko vreme, tako da je normalno da je za malo podignut otpor... Tockic-potenciometar za podesavanje snage ne ide lako, bas onako kako treba rekao bih, tako da se prilikom nosenja nece svaki cas pomerati...   

Ovako na kratko i na prvu samo imam reci hvale...

Na mreži Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1700
    • -Receive: 1586
    • Ugled: +1879/-0
    « Odgovor #17 poslato: Februar 15, 2015, 13:59:49 »
  • Publish
  • koristim Ipow 2 1600  braun boje otprilike tri meseca . varivatt baterija je veoma lepa i jednostavna , zadovoljan sam :) Otpor pokazuje 0.1 vise. daleko od toga da smeta. Na njega je Kanger emow mega klir isto braun boje. sa fabrickim dualcoil glavama je 3-4 ml potrosnja, na singlecoil 5-6 ml (kao na Evod 1600 VV). Lepo  radi i na 1.2 Ω, ali se drzim standarda 1.8 - 2.2.
    Ove baterije su(crvena, crna, siva, braun, cak je i plava mocno izgleda uzivo) neverovatne lepe i jeftine (<30€)
    Ovde sam stvarno ´isao´ na izgled i prakticnost, super mi stoji sa odredjenim odelama, koristim za izlazak, etc etc :)
    Interesentno da ne moze se koristiti dok se puni, meni se to licno svidja / Ne preporucuje se koriscenje ni jedne passthrough baterije dok se puni, samo moze..:) Zato i ide u kompletu sa kracim micro usb kablom
    ego adapter nije ugradjen!:) sirina je identicna sa ****tankovima Kanger modela(18.5mm)
    Zakljucak je da ako neko hoce jaci eGo koji vec prelazi u mali mod, sa displejom ,snagom do 13-14Watt,  boja/izgled je bitna stvar, slobodno ga kupite   ;D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11120
    • -Receive: 10646
    • Ugled: +22398/-0
    « Odgovor #18 poslato: Februar 15, 2015, 14:09:59 »
  • Publish
  • Izgleda da postoji neka razlika u serijama, jer ja imam model koji moze da se koristi dok se puni :017:  Zanimljivo je da vrlo brzo spusti do dve crte na indikatoru, a onda te dve drzi kol'ko 'oces.

Nego Gyiva, jel se skuplja prljavstina vremenom u onim prorezima? Ja moju slabo koristim pa za sad jos nije uspela da se skupi, tako da ne znam da li se desava i da li se lako cisti?

Na mreži Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #19 poslato: Februar 15, 2015, 15:24:05 »
  • Publish
  • Ne koristim  svaki dan, do sada nema prasine uopste, volim proreze, lakse je drzati, igrati-okretati al´da ne ispadne/klize :)  Ako ce biti prasine, izpumpacu, nema tamo nista da se osteti , mislim.. :)
    Dobro sto ima hladjenje, to je  jedan od plusova :)
    Za interesantne serije bih rekao da  postoje : npr kad sam kupio braun boje je bio skuplji za 3-4 € od ostalih, usb kabel sive boje.. ima sitnica
    Kod mene se trosi kao iStick20, znaci prve dve crte traju najduze  :533:

Na mreži Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #20 poslato: Februar 25, 2015, 17:13:37 »
  • Publish
  • Pre neki dan mi se javio prijatelj iz Split-a da je kupio Ipow2/1600/silver i ne moze vise od 2 ml na BDC 1.8Ω da izpari toliko je slaba baterija...
    Znaci  dalje raste misterija oko ovog modela  :crazy:
    Molim vas, ako neko nesto sazna da kloniraju/kopiraju ili postoji losa serija .. bilo sta slicno ; Da nadjemo izvor ..
     :cool1:

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #21 poslato: Februar 25, 2015, 17:23:33 »
  • Publish
  • Pa neka proveri da li je autenticna

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11120
    • -Receive: 10646
    • Ugled: +22398/-0
    « Odgovor #22 poslato: Februar 25, 2015, 17:28:06 »
  • Publish
  • I nek je isprazni do kraja, jer se desava da je indikator netacan. Zapravo, kod vecine primeraka vrlo brzo padne na dve crte i tu posle drzi dugo, a svi kriziraju kad vide dno baterije i odmah jure punjac. Ja sam taj problem imao sa 10ak komada.