Autor Tema: Illuminatus Style Mechanical Mod (Full Set) + kick  (Pročitano 3340 puta)

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 191
  • -Receive: 204
  • Ugled: +490/-3
Illuminatus Style Mechanical Mod (Full Set) + kick
« poslato: Avgust 15, 2014, 17:51:14 »
Ide li kick u ovaj mod? kick je Sigelei 5-15w oboje sa FT.

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11123
  • -Receive: 10646
  • Ugled: +22398/-0
Odg: Illuminatus Style Mechanical Mod (Full Set) + kick
« Odgovor #1 poslato: Avgust 15, 2014, 18:56:57 »
To je ovaj mod? Trebalo bi da moze, u najgorem slucaju moze da klima u tubi ali to se lako zaglavi. Sto se sigelei kick-a tice a i svih ostalih, ne verujem da ces biti odusevljen. Svi se mnogo greju i nenormalno trose bateriju.

Van mreže gibalan

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 19
  • Ugled: +6311/-1
« Odgovor #2 poslato: Avgust 15, 2014, 19:48:37 »
Tacno, zderu bateriju! A sto se tice klimanja, kod mene je bio manji zazor i resio sam to, tako sto sam namotao teflom traku. Ako je veci zazor, nista onda izolir traka. Uopste, kick-ovi sa Fasttech-a su blagi ocaj. Osteceni, tako stigao, slikao i poslao im, pa su su mi poslali drugi. Taj zamenjeni je stigao upokojen. I opet im pisao i stigao je treci koji je koriscen tokom jednog dana i zavrsio je u kutiji sa drugim otpadom. Znaju i oni da prodaju djubre, zato su i raspolozeni i bez reci vrse zamenu.

Van mreže Joe

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 8998
  • -Receive: 3082
  • Ugled: +7326/-0
  • Pol: Muškarac
  • Nema nazad. Samo naprijed u sva 4 smijera.
« Odgovor #3 poslato: Decembar 04, 2014, 13:31:53 »
Problem kod većine kolega sa kojima sam razgovarao u vezi sa kick-ovima, a upitanju su razni kickovi. Manje i više dostupni nama po cijeni a i inače na trštu. Jeste što svi odvrnu do kraja pa prži Mile. Drugi problem su prevelika očekivanja od kicka.  Treći problem je odabir baterija. I četvrti problem je što većina mehaničkih modova nije podobna za upotrebu sa kickom. Pa onda natrpaju 5 magneta nekakvih da uspostave kontakt. :-[ Nadalje, koja je poenta kupovine mehaničkog moda ako želiš da od njega napraviš regulisani mod? Evo meni sinoć stigao Panzer. Očistio ga podmazao navoje Noalax pastom i rekoh hajde da probam može li kick raditi u njemu jer na FT ima bar 30 pitanja sa tim u vezi. I može.  U varijanti sa baterijom 18500 sa svim tubama. I zapario ja. I onda gledam mod. Spolja  tako robustan mod od skoro 200 grama težine a unutra baterija  18500 kojom hranim moje male Caravele. Izvadim kick. Zajašem moćnu bateriju i tek onda dobijem puni užitak na Panzeru. Jedan od rijetkih modova gdje su se kick-ovi zaista dobro pokazali jeste Nemesis sa cijelom plejadom klonova. Ali to je onda kako rekoh regulisani mod. Neki bi sa gnušanjem rekli malo lijepši VAMO.  :winksmile: I onda ljudi gledaju da prođu jeftino pa u Nemesis-a stave nekakvu kilavu isluženu  bateriju iz laptopa jer su one kvalitetne "skupe"a kick odvrnu na 15 W. Setup naprave na granici otpora koji kick podržava jer to je sada "in" I šta dobiju? Dobiju mod i ati koji se griju nakon dva pufa. Dakle moja preporuka bi bila. Drugari odlučite se šta želite. Regulisani mod ili mehaniku. U oba slučaja: NEMOJTE ŠTEDITI NA BATERIJAMA ! I onda ne brinite za bezbjednost a Boga mi i kvalitet vaping-a.

Van mreže Impuls

• eCiginfo prijatelj
  • Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 147
  • -Receive: 241
  • Ugled: +698/-0
« Odgovor #4 poslato: Decembar 04, 2014, 16:17:06 »
Mehanicki mod + kick je znatno kraci od klasicnih regulisanih modova. To je bar bio moj motiv za nabavku kick-a. Kome ne treba vise od tih 12W, zeli kapacitet 18650 baterije, zasto da ne.

Van mreže Joe

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #5 poslato: Decembar 04, 2014, 16:27:41 »
To je zdrava pretpostavka za nabavu kicka kolega. To moram podržati.

Van mreže Joe

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #6 poslato: Decembar 04, 2014, 16:38:34 »
@opushteno u Iluminatus kick ne ide iz nekoliko razloga. Da ti ne objašnjavam sve potanko.

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11123
  • -Receive: 10646
  • Ugled: +22398/-0
« Odgovor #7 poslato: Decembar 05, 2014, 08:53:37 »
Ja nemam prevelika ocekivanja od kick-a, pa ni taj minimum nisam dobio ni od jednog od tri koje sam probao: sigelei, smok i evolve 1. Subjektivni osecaj je da su sva tri veoma neprecizni, a takodje sva tri abnormalno trose baterije, bez obzira koliko one bile kvalitetne i nepohabane. Nisam probao novije geberacije kick-ova, ali mislim da je kick veoma lepo zamisljen dodatak mehanickim modovima, ali da je za sad jos uvek nemoguca misija u tako mali prostor spakovati nesto funkcionalno.