Autor Tema: The ProVari P3  (Pročitano 4181 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 9975
  • -Receive: 9463
  • Ugled: +21215/-0
Odg: The ProVari P3
« Odgovor #15 poslato: Maj 19, 2015, 13:44:33 »
  • Publish
  • ProVape je izbacio novu verziju firmvera za P3, ali je potrebno fizicki poslati mod kod nekogod ditributera koji su ovlasceni za to

Citat
    ProVape recently released the firmware version 38 for the ProVari P3.So that everyone can enjoy the new features (eg. firing at 0.5 Ohm resistors), we offer the update for all ProVari P3s at no charge. The only requirement is an account with inTaste.To receive the update, just add this article to your next order. Then you send the ProVari P3 along with a printed copy of the order to us, and write"P3 Update" on the package:inTasteKonrad-Adenauer-Str. 572072 TübingenWe will update the firmware as soon as possible and send the P3 together with the remaining order to you.

http://www.intaste.de/en/provari-p3-update.html

Van mreže Joe

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8998
    • -Receive: 3079
    • Ugled: +7323/-0
    • Pol: Muškarac
    • Nema nazad. Samo naprijed u sva 4 smijera.
    « Odgovor #16 poslato: Septembar 07, 2015, 08:32:28 »
  • Publish

• Van mreže dragan

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 147
    • -Receive: 167
    • Ugled: +344/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #17 poslato: Oktobar 27, 2015, 22:00:27 »
  • Publish
  • da li vredi da se posalje I plati oko 25 funti kada p3 moze da radi na 0.7 oma da bi novo firmware radilo na 0.5 oma. ja volim moj provari ali sx mini m class  sa tc vise upotrebljujem . cene su im slcne a sx mini m class je najbolji bolji je I od dna 200

Van mreže _Vlad_

• eCiginfo prijatelj
    • Full Member
    • Thank You
    • -Given: 78
    • -Receive: 175
    • Ugled: +410/-0
    « Odgovor #18 poslato: Oktobar 28, 2015, 10:22:40 »
  • Publish
  • Po meni ne.
    Svejedno ne bih stavljao <0.7ohm coil na <20w

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #19 poslato: Oktobar 28, 2015, 10:40:13 »
  • Publish
  • Ja provari ne bih dirao, onakav kakav je fabricki. Logicno je da u nekim visim rezimima rada SX bolje radi, ali provari je pre svega sprava koja se ima i voli ;D  E sad, da li je i od cega SX bolji... Mislim da je to stvar ukusa i potreba korisnika. Svakako da je SX jako dobra sprava i da ima veliki broj korisnika sirom sveta, ali meni je na primer SX na samom dnu liste zelja. I to sto se nasao na samom dnu je pre svega prelep izgled novog modela ML, inace o toj plocici ne bih ni razmisljao. Naravno, daleko od toga da zelim da kazem da je SX losa plocica, ali samo hocu da kazem da razliciti korisnici cene razlicite stvari, u skladu sa svojim potrebama. Ono sto kod mene u samom startu diskvalifikuje SX 350 je prevelika potrosnja baterije. Za mene sekundarni nedostatak je i to sto se pored kontrole temperature mora podesavati i snaga u dzulima.

Van mreže Joe

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #20 poslato: Oktobar 28, 2015, 10:59:19 »
  • Publish
  • Nije moguće porediti Provari bilo koje evolucije i SX Mini M ili ML Class. Kao što je apsurdno porediti eGo bateriju i Provari. Mada ovo dvoje iz drugog poređenja imaju mnogo više zajedničkog. Iskreno se nadam da će ProVape izbaciti na tržište jednom u budućnosti nešto što bih mogao poželiti. Dotle ostaje samo žal što to nije slučaj. :winksmile:

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #21 poslato: Oktobar 28, 2015, 11:13:24 »
  • Publish
  • Citat
    Nije moguće porediti Provari bilo koje evolucije i SX Mini M ili ML Class. Kao što je apsurdno porediti eGo bateriju i Provari. Mada ovo dvoje iz drugog poređenja imaju mnogo više zajedničkog.

Ziva istina ;D  Starije verzije provarija se mogu porediti sa VV ego baterijama, a P3 sa poslednjom generacijom VW baterija. U tom slucaju, provari je odlicna ego baterija ;D  Ipak, meni se provari classic vizuelno jako svidja i stvarno bih ga rado posedovao, naravno kada cena ne bi bila preko 5o evra. Ovo iskljucivo zbog izgleda koji mi je stvarno prelep, ali ja sam do juce koristio ego baterije a ni danas nisam daleko od njih odmakao ;D 

Van mreže Joe

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #22 poslato: Oktobar 28, 2015, 11:48:37 »
  • Publish
  • Meni se Stealth P3 vizuelno-estetski dopada ali džabe kad ne parim VW. Otišao sam dalje u korak sa vremenom.

Van mreže dragan

• Full Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #23 poslato: Oktobar 31, 2015, 12:17:28 »
  • Publish
  • nez otiso si dalje sa vremenom bas si me nasmejao vw su proslost kazes a verujem da mislis tc vs su u modi sada dna200 sx mini m class , nemoj da se pravis vazan bas si se po mom misljenju pokazao kao neko ko komentarise o necemu o cemu nema pojima nezelim da te uvredim ali sam dokazujes I pokazujes koliko imas malo znanja mehanicki modovi I vw modovi su proslost bas sam se iznenadio , l nemogu da verujem. ako si se salio dobra sala bas si me nasmejao . a da Stealth P3  je super nesijacom keramikom je obliven I namenjen je za vojnike u mislu cak I skrin im je zadimljen  . volio sam tvoju salu vidis I ja se salim pozdrav I vape all day long god bless you

Van mreže Joe

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #24 poslato: Oktobar 31, 2015, 12:41:53 »
  • Publish
  • Rekao mi je Ivan da ti napišem da sam se šalio, a nisam. :D

Neka si ti nama živ i zdrav 100 godina. :00000003:

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #25 poslato: Oktobar 31, 2015, 13:18:18 »
  • Publish
  • @Dragane. Tvoje znanje smo videli u nekoliko tema, pa nismo komentarisali na takav nacin. Ovde smo svi razliciti po nacinu koriscenja i imamo razlicito vidjenje opreme, ali to nije razlog da se vredjamo. Sukobi misljenja su neizbezni i cak pozeljni kako bi se culi razliciti stavovi, ali daj malo unesi pristojnosti u svoje postove. Ima nas koji smo ovde jako dugo, neki se i licno poznajemo i druzimo, pa opet ne komuniciramo na takav nacin niti sam primetio da se tebi neko na slican nacin obratio.

Inace, i ja se ne slazem sa Nezom da je VW mrtav, ali to mi ne daje za pravo da mu kazem da nema pojma. Ipak, Njegovo znanje i iskustvo izuizetno cenim i veoma mi je bitno Njegovo misljenje.

Van mreže dragan

• Full Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #26 poslato: Oktobar 31, 2015, 19:27:25 »
  • Publish
  • Cao svima bas sam sada video vase poruke I hvala vam na savemu mozda sam bio se lose izrazio po meni je to bila sala  a sve komentare cenim I postujem a ako sam nekog uvrediu nije mi to bila namera salio sam se pozdrav svima