Autor Tema: Der Richter  (Pročitano 1182 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11230
  • -Receive: 10720
  • Ugled: +22472/-0
Der Richter
« poslato: Avgust 09, 2014, 17:10:53 »
  • Publish
  • Simpatican mali box mod za 14500 baterije, ali proizvodjac kao da je pao sa kruske. Na sajtu se navodi samo da je dimenzija 71x34x17, da je izradjen od aluminijuma i da je napravljen u Austriji. I austrijanci postali ko ameri ;D  Ocigedno je da je ubudzen neki ego konektor, taster je ego, ali to je prilicno sirok pojam. Svidja mi se ovakav koncept, ali otpada zbog nepotpunih podataka ;D

http://www.derrichter.at/

Van mreže fusion

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 3
    • Ugled: +438/-0
    Odg: Der Richter
    « Odgovor #1 poslato: Avgust 09, 2014, 17:30:11 »
  • Publish
  • Eh lep modic a to sto mi nemamo svest kao ameri ili austrijanci ..da je to napravljeno u nasoj zemlji i da je samo zbog toga vredniji od drugih to je nas minus :(
    Jes bas lepo al na zalost neupotrebljivo
    Trebo bi da orobim giba za redenik kako bih svrsishodno koristio ali sumnjam da bi mi svojevoljno prepustio :25:
    A i sta ce ti podatci ego to smo apsolvirali davno a dimenzije su date fali samo cifra ili ja nisam video.
    Nasao na njihovom sajtu 70 tegli ajvarcica

« Poslednja izmena: Avgust 09, 2014, 17:36:52 fusion »

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #2 poslato: Avgust 09, 2014, 17:54:45 »
  • Publish
  • OK, sve moze da se proguta, ali eGo konektor..tesko :th_coffeetime:
    « Poslednja izmena: Avgust 09, 2014, 18:14:10 gibalan »

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #3 poslato: Avgust 09, 2014, 17:57:21 »
  • Publish
  • Ja volim domace, narocito od nasih ljudi sa foruma i zato zeljno iscekujem radojicu i Bobov regal za opremu. Ivanova easy glava je zauzela posebno mesto kao da je djedova kubura. Opet, naravno, zanima me nesto sto cu makar nekad koristiti, pa mi zato nisu zanimljivi genovi i mehanicki modovi pa makar bili 100 puta domaci.

Gibu sve diraj samo redenik  nikako, osim ako ima neki stari pa da se malo okrpi ;D

A ego moze biti sirok pojam. Ima ih sa stabilnim naponom na 3.xV, sa nekom regulacijom napona klikanjem, bez ikakve regulacije... Meni se ta cena ne cini prevelika ako je ugradjena bilo kakva stabilna elektronika.

Van mreže fusion

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #4 poslato: Avgust 09, 2014, 18:07:05 »
  • Publish
  • @liber ...ti si jedan od retkih a ego je ego nema nikakvo dugmence nema nista znachi ...obichna ego regulacija i to je to ali nije ni to loshe za nekolicinu ljudi... ko pari na 7 w i ispod super

A ego zauzima mesto pa zauzima 7-8 mm oduzeto tj dodato pa jbg postoje adapteri 510 na ego pa ko voli nek izvoli a da je lep lep je ...volim takve jednostavne linije brez mnogo sarenisa pa makar za to vredi

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #5 poslato: Avgust 09, 2014, 18:18:01 »
  • Publish
  • Ko pomenu moj redenik ;D
    Ipak, sve je ako-onda...nema podataka a prica se raspreda.
    OK, i ja sam za "kupujmo domace"....samo kamo se deko to domace? :th_coffeetime:

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #6 poslato: Avgust 09, 2014, 18:56:22 »
  • Publish
  • @liber ...ti si jedan od retkih a ego je ego nema nikakvo dugmence nema nista znachi ...obichna ego regulacija i to je to ali nije ni to loshe za nekolicinu ljudi... ko pari na 7 w i ispod super

A ego zauzima mesto pa zauzima 7-8 mm oduzeto tj dodato pa jbg postoje adapteri 510 na ego pa ko voli nek izvoli a da je lep lep je ...volim takve jednostavne linije brez mnogo sarenisa pa makar za to vredi

Kako mislis jedan od retkih? Jedan od retkih koji koristi ego baterije? Ako sam te dobro razumeo, onda debelo gresis. Mi "normalni" korisnici samo nismo toliko bucni, jer smo zadovoljni svojom opremom inace smo u ogromnoj vecini. Vi genezizicari, cevkarosi, vinkleri, vodoinstalateri... ste u stalnoj potrazi za necim jer ste vecito nezadovoljni, pa se stice utisak da ste u vecini ;D 

Van mreže fusion

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #7 poslato: Avgust 09, 2014, 19:26:53 »
  • Publish
  • Ne ne... nisam mislio na jedan od retkih koji koristi ego ne nego jedan od retkih koji pozitivno vrednuje nase

A tamo negde (ko god koristio takve recenice) je to vise kult i to u smislu neka je i g...o ali da je nase