Autor Tema: LimeLight V3  (Pročitano 4732 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11741
  • -Receive: 10984
  • Ugled: +22736/-0
LimeLight V3
« poslato: Avgust 05, 2014, 15:52:25 »
Cast mi je i zadovoljstvo sto medju prvima mogu da predstavim trecu verziju sada vec veoma popularne lule sa domacih prostora :13: 

Prilicno dugo je ovaj primerak kod mene tako da sam imao prilike da je dobro isprobam, ali sam cekao odobrenje autora i malo slobodnog vremena.

Sto se spoljasnjeg izgleda tice, tu se nista za sad nije menjalo, ali je unutrasnjost kompletno izmenjena, pa i ako su prethodne verzije bile potpuno funkcionalne i radile odlicno, ovo je sada dosta bolji proizvod. Ovaj primerak koji se nalazi kod mene je radna verzija koja je prosla sito i reseto, pa cu koliko je moguce izbegavati spoljasnost. Ako neki detalj promakne ne treba obracati paznju - sada je akcenat na unutrasnjosti i funkcionalnosti.

Unutrasnjost lule sada izgleda ovako:

Ono sto se vidi na dnu je srafic koji se podesava imbus kljucem koji stize uz lulu, a sluzi za podesavanje duzine baterije i podesavnje prema potrebi za baterije sa sisom ili bez.

Novi prekidac je sada potpuno rasklopiv i dolazi sa magnetima, pa je okidanje mnogo prijatnije, a i drop, koji je i kod prethodnog modela bio minimalan, sada je jos vise smanjen.

Poklopac prekidaca je sada sa navojem, a na njega je nalepljena izolacija od teflona.

U radu, V3 je savrsenstvo. Prekidac je veoma mekan i nema nikavih zvukova prilikom pritiskanja. Nisam neki ljubitelj mehanickih sprava pa zeljno iscekujem jos jedan proizvod iz LimeLight radionice zahvaljujuci cemu cu aktivnije moci da koristim moje lulice, a do tad mozda stigne i neki novi model.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
Odg: LimeLight V3
« Odgovor #1 poslato: Avgust 06, 2014, 11:05:02 »
Evo i prve kompletno gotove

Van mreže billy

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 482
  • -Receive: 522
  • Ugled: +2917/-0
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #2 poslato: Avgust 06, 2014, 11:13:44 »
Odlicno izgleda, volim tako nepravilne oblike da vidim.  Bash lepo...  :victory:

Van mreže fusion

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 3
  • Ugled: +438/-0
« Odgovor #3 poslato: Avgust 06, 2014, 11:38:23 »
Ova mu je ,za mene, naj lepsa.

Van mreže nesha73

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +4/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
« Odgovor #4 poslato: Avgust 07, 2014, 03:07:15 »
veoma lep i specifican dizajn ...sve pohvalae za LL ...

kao neko ko iskljucivo koristi samo e-lule vole bi da imam u kolekciji jednu  purple orchid lulu, ako nista drugo bar da je malo isprobam...  ;D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #5 poslato: Avgust 18, 2014, 21:49:27 »
Evo i jedne face koju odavno nismo videli ;D