Autor Tema: ДжеД V3  (Pročitano 2226 puta)

Van mreže gibalan

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 17
  • Ugled: +6309/-1
ДжеД V3
« poslato: Jul 21, 2014, 21:31:44 »
  • Publish
  • Ruski moder Доцент je do sada ima dobre дрипке, tj drip atomizere. Uopste je uspesan u kreacijama RBA i RDA atomizera. Ovaj put je krenuo u njemu strane vode, proplivao je medju modovima i ima dobar i interesantan proizvod, mada je jos u beta fazi, no to nije razlog da se preskoci i ne pomene. U pitanju je interesantna kreacija pod radnim nazivom «ДжеД V3»!

U sali kaze da je ovaj uredjaj proistekao iz saradnje njega i kineskog Joyetech-a, i nekrije da koristi npr njihovu tubu, mada bi vecina narcisoidnih modera to lepo ispolirala. Naravno tu je i njegov logo. Da nije pun sebe, videcemo i kasnije, jer je prilozio cak i neke crteze sa merama.

Konektor je standardni 510, a povrsina naleganja je precnika 23mm. Mod je napravljen od aluminijuma koji se koristi u avio industriji i sve je ispolirano do visokog sjaja. Tezina bez baterije je 120g, ali zbog pblika lepo lezi u ruci i visak teziine nije problem.

Upakovao je NIVEL, za koji kaze " Дай бог ему здоровья"...Bog ga blagoslovio. Trenutno je displej malo tamniji, ali ima nameru da ubaci crveno pozadinsko osvetljenje.

Prekidac sa dva mala magneta je njegov proizvod kaze da odlicno funkcionise!

Sama elektronika/plocica ima svoje leziste u kome cvrsto stoji. Sve je u principu lako sklopivo i raskopivo, odnosno pristupacno, tako da je to jedan veliki + za trudi ideju.

Kutija u kojoj stize, odnosno koju je predvideo za isporuku je od drveta i veoma jednostavna, ali ta jednostavnost je ustvari i krasi1

Evo malo i crteza sa merama i bez

I malo slika sa atomizerima

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9899
    • -Receive: 9401
    • Ugled: +21153/-0
    Odg: ДжеД V3
    « Odgovor #1 poslato: Jul 21, 2014, 21:41:20 »
  • Publish
  • Lepa spravica, mada, u iz nekog ugla bez atomizera, podseca na wc solju! Zna li se cena?

Van mreže Prle

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 10
    • Ugled: +1978/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #2 poslato: Jul 21, 2014, 21:51:48 »
  • Publish
  • Nesvakidašnje i lepo rešenje uz odličan odnos materijala i boja. Stvarno mi se sviđa sve osim možda izbora za elektroniku no to je već moje lično viđenje i doživljaj menija sa samo jednim dugmetom.

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #3 poslato: Jul 21, 2014, 22:34:55 »
  • Publish
  • ovaj ronson lighter jos nema cenu ;D

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #4 poslato: Oktobar 05, 2014, 13:49:06 »
  • Publish

• Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 7526
    • -Receive: 10205
    • Ugled: +12640/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #5 poslato: Februar 16, 2017, 23:47:05 »
  • Publish
  • Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D