Modovi > Fusion

Mali radojica

<< < (14/14)

fusion:
Problem sa tim baterijama u starijim modelima je bio da baterije nisu bile dovoljno kvalitetne i nisu mogle da izdrzavaju nesto narocito a poteg struje pri parenju je poprilican za te mukice  i samo sam nasao dve baterije koje su mogle dobrano da izdrza serija 5 i serija 6 (recimo bp 5....) medjutim zadnjih godinu dana se stvar promenila skroz ....baterija kao baterija je postala bolja i izdrzljivija ali elektronika je mila majko .... tako da odustajem polako od tog dizajna a i cela ideja je bila posto baterije treba da se menjaju a da na nasem trzistu svako moze da ih nadje a osim toga mnogo tanji elegantniji modovi su mogli da se naprave jer samo 12 mm u 50ak mm visine medjutim
Baterije su postale i ovde dostupnije 18xxx serija  a ove telefonske  su se toliko iskvarile da nemam reci (ne mogu da izdrze ni 1.5 oma na 3.7 v -elektronika trokira) tako da je i nastala ona drvena majesna 48 x 44 sa 18350 baterijama

fusion:
Ovo kad sam rekao elektronika mislo sam na elektroniku na samim baterijama za zastitu baterija od prenapunjavanja i pre praznjenja.
Mladene hvala na ponudi ako budemo nesto uradili - super

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju