Autor Tema: iTaste CLK!  (Pročitano 5040 puta)

Van mreže MilosNS

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 3
  • Ugled: +1022/-0
iTaste CLK!
« poslato: Maj 04, 2014, 01:35:35 »
  • Publish
  • Novi Innokin komplet sa passthrough VV baterijom kapaciteta 800mAh koja ima mogućnost regulacije napona od 3.5 - 5.0 V. U kompletu dolazi i iClear 16D BDC kliromizer kapaciteta 1.6 ml.

Linkovi:
    http://www.facebook.com/Innokin.Technology
    http://www.innokin.com

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11159
    • -Receive: 10676
    • Ugled: +22428/-0
    Odg: iTaste CLK!
    « Odgovor #1 poslato: Maj 05, 2014, 00:03:43 »
  • Publish
  • Svidja mi se sto i baterije napreduju. Ovo ce izgleda biti najmanja VV baterija i jos passtrought

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #2 poslato: Maj 05, 2014, 01:07:39 »
  • Publish
  • Cena je svuda oko 50$ 

Variable Voltage : The rotational wheel adjusts voltage in the following increments: 3.5, 3.8, 4.0, 4.3, 4.5, 4.8, 5.0
        Standby current: 50uA max
        Maximumoutput current: 3.0A
        Maximumoutput wattage: 9.5W
        Clearomizer Resistance: 1.2 ohm (minimum), recommendation 2.1Ohm Dual Coil
        Battery: Built-in 800 mAh polymer Li-Ion rechargeable battery
        Charging : 420mA-4.2V max 350 mA
        Short Circuit Protection : 0.6 +/-0.2 ohm

Nisam nasao podatke o precniku i duzini same baterije

Van mreže fusion

• Hero Member
    • Thank You
    • Ugled: +438/-0
    « Odgovor #3 poslato: Maj 05, 2014, 10:27:25 »
  • Publish
  • Nesto tu ne stima u podatcima jer 3 A je 15w, pa provari gura samo 2,5 A mora da im se potkrala greska. Ili?

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #4 poslato: Maj 05, 2014, 10:43:47 »
  • Publish
  • Ja mislim da se i u ceni potkrala greska ;D

Van mreže fusion

• Hero Member
    • Thank You
    • Ugled: +438/-0
    « Odgovor #5 poslato: Maj 05, 2014, 11:40:57 »
  • Publish
  • Tacno ...Kolko para tolko i muzike :)

Van mreže MilosNS

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #7 poslato: Maj 13, 2014, 17:53:37 »
  • Publish

• Van mreže MilosNS

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #8 poslato: Jun 06, 2014, 18:38:40 »
  • Publish

• Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #9 poslato: Jun 06, 2014, 19:09:44 »
  • Publish
  • Nista ga nisam razumeo, ali videcu i sam uskoro ;D

Van mreže MilosNS

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #10 poslato: Jun 06, 2014, 19:12:41 »
  • Publish
  • Nisam ni ja... priznajem ;D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #11 poslato: Jul 02, 2014, 22:32:14 »
  • Publish
  • Dvoumio sam se da li ovu temu da razdvojim na klir i bateriju, ali posto ih innokin prodaje zajedno, zasto bih im se ja mesao u poslovnu politiku? Ovaj kit sadrzi bateriju CLK 800mAh sa promenljivom voltazom i innokin iClear 16D kliromizer.

Sve to dolazi zapakovano u plasticnu kutiju. U pakovanju se pored baterije i klira, nalazi i ukrasni konus za 510 atomizere, traka za nosenje, micro usb kabl za punjenje i uputstvo za upotrebu.

Batrija jako lepo izgleda, narocito srebrna koja je jedina izgravirana. Ostale boje su stampa, na primer crna je kobinacija crne sjajne i crne mat stampe. Konektor je za jednu ego bateriju jako neuobicajenog finisa, pa izgleda kao da je grubo peskaren, nisam siguran od kog je materijala. Na njemu se pored prekidaca nalazi micro USB ulaz za punjenje, a baterija se moze koristiti za vreme punjenja. Prekidac je slican prekidacu na SVD modu samo manji, i takodje pokazuje napunjenost baterije. Kada je baterija puna prekidac svetli zeleno, kada padne ispod 50% promeni boju u zuto, a kada je pri kraju, svetli crveno. Plus pol je plivajuci, sto je takodje novost na ego baterijama. Inace, telo baterije je debljine 15mm, ali to se gotovo ne primecuje i baterija je jako skladnih dimenzija. Ovo je objasnjenje kako su u bateriju duzine twist-a ili eMax-a 650 spakovali 800mAh, promenljiv napon i micro USB. Tockic za podesavanje napona je izliven a brojke su utisnute, sto doprinosi sveukupnom jako lepom izgledu baterije. Podesvanje napona moze biti na: 3.5, 3.8, 4.0, 4.3, 4.5, 4.8 i 5.0, ali nisam siguran koliko je precizno jer iz nekog razloga nisam uspeo da izmerim napon, Pretpostavljam da je krivac plivajuci plus koji ne ostvaruje dobar kontakt sa mojom spravom za merenje, ali na osnovu subjektivnog osecaja bih rekao da su naponi realni za zadato podesenje.

Sto se klira tice on nije nista narocito, ali daleko od toga da je los. Tank je od kvalitetne plastike izlivene iz jednog komada i u kombinaciji sa CLK baterijom jako lepo izgleda. Glava ovog klira je neka innokin dual coil koja solidno radi, ali su odrzavanje i reparacija jako tesko izvodljivi zato sto se gornji metalni deo jako tesko skida. Moguce ga je skinuti kljestima pod uslovom da je glava zavijena u bazu, ali je verovatnoca da cete slomiti neke glupave pipke, negde oko 50%. To fiskiranje glave je jako lose reseno i tesko mi je da objasnim bez fotografija, ali mislim da nije ni vredna pomena.

Jako dobro je to sto u ovaj klir upadaju kangerove dual coil glave, bas kao da je pravljen za njih. Takodje se mogu koristiti i kanger single coil glave, ali tako sto se na dimnjak navuce jos jedna gumica. Sa odgovarajucim kanger glavama radi identicno kao na primer protank 3.

Obe komponente koje cine ovaj kit su jako dobre i u celini mislim da cine jednu jako dobru elektronsku cigaretu, pogodnu i za pocetnike i za napredne korisnike. Ovo naravno samo pod uslovom da se posle potrosene fabricke glave, nabave kanger dual coil glave.