Autor Tema: eGo 2.4ml CC (Coil Changeable) clearomizer  (Pročitano 11304 puta)

Van mreže vlaves2000

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1367
  • -Receive: 2207
  • Ugled: +3458/-0
  • Pol: Muškarac
eGo 2.4ml CC (Coil Changeable) clearomizer
« poslato: Novembar 01, 2012, 00:34:32 »
  • Publish
  • jedan od najzastupljenijih klirova je upravo ovaj famozni CC, pored lakog odrzavanja, i uz pravilno koristenje moze poduze da sluzi svrsi, ovaj klir daje odlicne performanse, dobar th, dosta izrazeniju aromu, i dosta tople pare koja vam daje osecaj kao da pusite duvansku cigaretu, fabricki klir dolazi sa glavom 1.8 ohm, a u ponudi su jos 2.2 i 2.4 ohm-a. iz mog iskustva prve dve su najkoriscenije. jos da napomenem da je prva verzija bila sa losim drip tipom ali je to popravljeno, i prva verzija je imala kratak fitilj.  nova verzija dolazi sa dugim fitiljem i po meni mnogo bolje resenje. Meni je kombinacija ego-c i CC, oni kod mene dele prvo mesto, uskoro treba da mi stigne vivi nova mini dok ne probam da parim na njoj ne mogu da kazem koje ce mesto ona zauzeti u mojoj opremi ali za CC imam samo reci hvale. ako do sada niste probali ovo vam je moja preporuka koju nikako ne bi smeli da zaobidjete

« Poslednja izmena: Novembar 01, 2012, 14:44:18 Betrayer »

Van mreže fusion

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 3
    • Ugled: +438/-0
    Odg: eGo 2.4ml CC (Coil Changeable) clear cartomizer / clearomizer
    « Odgovor #1 poslato: Novembar 01, 2012, 01:06:22 »
  • Publish
  • Odlicna sugestija pogotovo za nove parioce da odma osete pristojan kvalitet ali isti gde ih nabaviti?

Van mreže Sh@rance

• Full Member
    • Thank You
    • -Receive: 14
    • Ugled: +48/-0
    « Odgovor #2 poslato: Novembar 01, 2012, 02:14:37 »
  • Publish

• Ne znam dali više treba predstavljati ovaj klir  :) Velika većina ljudi ga koristi i to ne bez razloga ''Odlične performanse za malo novca''
    Kanger T2 eGo CC Clearomizer 2,4ml (Coil Changeable). Coil Changeable mu znači da ima izmenljive glave, glave za CC dolaze (fabrički) sa 1,5, 1,8, 2,2 i 2,5 oma. Postoje dve vrste glava stare sa kratkim fitiljem i silikonskim levkom i nove glave sa dužim fitiljem bez levka.

Pošto je skoro ne moguće više naći u prodaji stari tip glave sa levkom, dosta ljudi se žali na to, kažu da im ove nove glave za CC ne odgovaraju tj. da su im bolje performanse na starim glavama, nego sa novim, meni lično ne smeta i ne vidim nikakvu razliku u performansama između te dve glave jedino mi je vizuelno lepša stara glava.
    Što se tiče performansi na CC-u ja sam oduševljen kako ovaj klir radi i kakve su mu performanse, para je obimna, TH odličan, para je topla, daje punu aromu i po meni najvažnija stvar je lakoća povlačenja.
    Naravno ovaj klir ima i mane, izuzetno osetljiv drip tip  i vrlo često se desi da pukne po šavu, tank hoće da se odvoji od metalnog dela, jednostavno mnogo je nežan, ali kada ga malo bolje upoznate njegove performanse, mane i da se kvalitetno i redovno održava, ovaj klir onda postaje odlična sprava za parenje. Inače ja ga koristim i vrlo rado ga svima preporučujem.
    Jedino šta bi ja lično voleo je da je drip tip kvalitetniji kao na Visionu C4 kliru i da je tuba odrađena isto kao na Visionu C4+ V3 kliru onda bi za mene lično ovj klir bio savršen.
    Evo i jedan snimak kako ja čistim svoj CC klir, ako ima nešto što sam propustio da napomenem neka neko dopuni.

Što se tiče glave u zadnje vreme je čistim isključivo ovako sa relativno toplom vodom dobro ga osušim i uradim dry burn.

Pošto ja koristim Joyetech eGo-C Twist 1000 mAh bateriju i  Joyetech eGo-C 650 mAh bateriju obe baterije imaju duži navoj na konektoru tj. noviji tip i dešava se da navoj na bateriji smanji protok vazduha na kliru, evo kako sam ja to odradio.

Sa unutrašnje strane sam burgijom od 5mm malo razbušio otvor za vazduh.
    Eto to bi bilo to ako ima nešto da se doda što sam preskočio neka me neko dopuni.
    Nisam ginekolog al mogu da pogledam

Van mreže Rokavec

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Receive: 0
    • Ugled: +12/-0
    « Odgovor #3 poslato: Novembar 01, 2012, 02:20:47 »
  • Publish
  • Stvarno odličan klir... ja ga imam i to 2 komada.

Evo ga moj arsenal:
    Poslednja obična cigareta zapaljena 26.9.2012 oko 17 h ;)

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
    • Thank You
    • Ugled: +110/-1
    « Odgovor #4 poslato: Novembar 01, 2012, 13:10:49 »
  • Publish
  • Upravo zbog pomoci od ljudi sa iskustvom sam poceo parilacki staz sa dva CC-a, a kasnije prosirio kolekciju.

Van mreže ParaNormalno

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • Ugled: +3/-0
    Odg: eGo 2.4ml CC (Coil Changeable) clearomizer
    « Odgovor #5 poslato: Novembar 02, 2012, 19:39:29 »
  • Publish
  • Teme su spojene u jednu. ;)

Van mreže Bet

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 336
    • -Receive: 3271
    • Ugled: +4278/-0
    « Odgovor #6 poslato: Novembar 02, 2012, 20:21:17 »
  • Publish
  • Tema je postavljena kao lepljiva da bi takva i ostala.
    Na jednom mestu osnovno o kliru.
    U ovoj temi se iznose misljenja i iskustva.

Van mreže Sh@rance

• Full Member
    • Thank You
    • -Receive: 14
    • Ugled: +48/-0
    « Odgovor #7 poslato: Novembar 02, 2012, 22:08:51 »
  • Publish
  • Sad nešto baš gledam moj CC klir i mogo mi je vizuelno lepša u kliru stara glava sa levkom nego nova sa dužim fitiljem, mada su meni performanse iste između te dve glave.
    Pukla mi tuba na jednom kliru bedak, stajao na Twistu 1000 mAh, slucajno mrdnem sto i padne, napukla mi tuba u donjem delu pa tu sad curi tečnost  >:(
    Nisam ginekolog al mogu da pogledam

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11204
    • -Receive: 10701
    • Ugled: +22453/-0
    « Odgovor #8 poslato: Novembar 02, 2012, 22:18:19 »
  • Publish
  • Evo za ljubitelje CC klira jedno novo resenje. Odnosno ovo je kopija kangerovog modela u izvedbi micro cig-a, cini mi se da je malo bolje resen deo gde se tuba navlaci na telo jer ima i ricne i gumicu. Od kangera se ocekuje nadam se uskoro, verzija sa izmenljivom tubom. Ja sam iz ciste radoznalosti narucio par komada ovih, pa kad stignu javljam utiske. Prvenstveno me zanima kompatibilnost sa kangerom i kvalitet izrade.

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #9 poslato: Novembar 02, 2012, 22:24:54 »
  • Publish
  • Libert nisam jos isprobavao ove CC clearove,reci mi da li se na ovima odvaja ili puca tuba?Video sam neke na CS sajtu dosta povoljno ovako nesto pa reko da isprobam kako rade.Da li vredi?

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11204
    • -Receive: 10701
    • Ugled: +22453/-0
    « Odgovor #10 poslato: Novembar 02, 2012, 22:52:17 »
  • Publish
  • Nisam koristio ove MicroCig, tek danas narucio. Sto se kangerovih tice, prve serije su stvarno imale gomilu problema, ali kako prolazi vreme stizu sve kvalitetniji i sad se moze reci da je to vec zreo proizvod. Ja ga nikad nisam aktivno koristio, ali u mom okruzenju ima dosta njih koji su prosto zaljubljeni u njega,pa imam prilike da ih posmatram. Prve serije su pojedinima pucale i odozgo i odozdo :D , a pojedinima nisu nigde. Ono sto je zanimljivo, onima kojima su pucali pucali su stalno, pa me je to navelo na razmisljanje zasto se to desava. Posmatrao sam ih i primetio da u glavnom oni kojima dolazi do pucanja tube, ili su nervozni pa stalno nesto odvrcu i zavrcu, ili drze visoko kad skidaju bateriju, ili guraju po dzepovima ili im je uzrok to sto prilikom punjenja ne dovrnu glavu jer ona krene da se odvija zajedno sa tipom, pa posle nategne tubu i sam tip. U svakom slucaju to nije opravdanje za proizvodjaca, to se sigurno ne bi desavalo ili bar ne u tolikoj meri, da je on malo vise poradio na kvalitetu i na tehnickim resenjima. Bilo kako bilo, ovo je definitivno jedan od najpopularnijih klirova a njegovi korisnici su toliko zadovoljni da mu oprastaju sve nedostatke, mada i cena mu je veoma povoljna pa moze da mu se progleda kroz prste. Bilo je i komentara da za ove klirove treba prodavati rezervna tela, jer glave traju duze nego telo :D . Ipak, kao sto sam napisao na pocetku, novije serije su mnogo kvalitetnije nego prve. Na oko se ta razlika ne primecuje, ali se vidi po tome da dosta dugo treju i najekstremnijim korisnicima.

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #11 poslato: Novembar 02, 2012, 22:58:29 »
  • Publish
  • Nasao sam ga tamo kod kineza kao Clear atomizer CE4-XL (with changerable coil), 2,4 ml sad ne pise ko ga pravi ali sam vidjao tako nesto po forumima ali nemam bas ni volje ni zivaca da citam temu za temom sa ciscenjem i prepravkama jer je jedna zamenska glava 1.5$ pa mi je suludo da tu nesto cackam i perem-peglam.Ako izgura nedelju dve konstantog rada meni je vise nego dovoljno jer bih ga koristio povremeno kad pravim minimalnu varijantu PV-a.

Van mreže vesnam15

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • Ugled: +14/-0
    « Odgovor #12 poslato: Novembar 04, 2012, 23:15:58 »
  • Publish
  • ja sam prezadovoljna sa ovim clearomizerom, prvenstveno zbog lakog odrzavanja, i dosta dugo traje naravno ako ne ispada cesto

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #13 poslato: Novembar 04, 2012, 23:18:37 »
  • Publish
  • ja sam prezadovoljna sa ovim clearomizerom, prvenstveno zbog lakog odrzavanja, i dosta dugo traje naravno ako ne ispada cesto
    Da li je to onaj isti sa CS ili?Lomim se da li da ga pazarim ili da sikuliram.

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    • Ugled: +79/-4
    « Odgovor #14 poslato: Novembar 05, 2012, 00:38:11 »
  • Publish
  • Od nove ture mi se ama bas niko nije pozalio da se slomio, ojacali su i sada je sve kako treba. Doduse meni prvi CC iz prve nabavljene ture i dalje radi, ima 4 meseca, upravo parim na njemu.  :13: