Autor Tema: Joyetech eVic supreme  (Pročitano 7013 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11168
  • -Receive: 10683
  • Ugled: +22435/-0
Odg: Joyetech eVic supreme
« Odgovor #15 poslato: Jun 02, 2014, 10:04:11 »
  • Publish
  • Ma znam, kazem za debelog manekena ;D

Van mreže Joe

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8998
    • -Receive: 3082
    • Ugled: +7326/-0
    • Pol: Muškarac
    • Nema nazad. Samo naprijed u sva 4 smijera.
    « Odgovor #16 poslato: Januar 12, 2015, 23:04:18 »
  • Publish
  • Drage moje koleginice i kolege forumaši. O Joyetech eVic SUPREME-u je postovano na ovoj temi dosta toga o tehničkim podacima. Nekoliko video recenzija i par postova u kome se onako na suvo bez moda u ruci hvali ili kudi. Ja sam ga dobio na poklon 24.12.2014. Bio sam prilično skeptičan po pitanju firmware-a. Naime moj primjerak je stigao iz Engleske sa firmware-om 2.2. Ekran je neopterećen kojekakvim sitnim brojevima i podacima koji nam u biti ne govore ništa posebno. Ovaj firmware obezbjeđuje samo neophodne podatke na ekranu. Izgleda ovako.

Sva podešavanja se mogu naravno raditi na samom modu ali je znatno lakše i brže ako se mod putem USB kabla poveže sa PC-jem i sve se odradi u programu My Vapors. koji se besplatno skida i instalira sa Joyetech-ovog sajta ili sajta zastupnika za pojedine države ili regione. Sve je vrlo jednostavno i ne treba biti posebno stručan da se podešavanja odrade. Manje-više su bazirana na obilježavanju polja i aktiviranju ili deaktiviranju pojedinih opcija u samom meniju.

Mod dolazi u kvalitetnom pakovanju zaštićenom najlonom a u kutiji se nalazi:

- eVic Supreme MOD (kontrolna glava i tuba)
     - Samsung INR18650-25E High Drain Li-ion baterija kapaciteta 2500mAh
     - USB kabal
     - Strujni adapter
     - Uputstvo za upotrebu

Ja sam valjda bio srećniji pa sam u paketu dobio Sony VTC4 a Samsug INR sam dobio kao poklon uz mod.

Da bi stekli utisak o visini moda koja je budibolje rečeno sasvim ok, 138 mm. Evo 2 fotke na kojoj su pored SUPREME-a još neki modovi.

Ono što želim pomenuti a svakako je i najbitnije. Ovaj mod se bez obzira na intenzitet eksploatacije meni nikada nije zagrijao. I to me posebno oduševljava. I također, desilo mi se da sam potpuno ispraznio bateriju a da nisam uopšte primjetio ikakvu oscilaciju u načinu i kvalitetu parenja. Jednostavno se ugasio (na nivou programiranom za zaštitu baterije) i ja sam se našao u čudu. Uključio sam ga a na displeju je pokazivalo znak za praznu bateriju a pored njega brojčano 0%.

Da je mod od SS to naravno znate. Ono što želim istaći jeste da se u ruci itekako osjeti njegova težina ali i vrlo kvalitetetna završna obrada tube i moda u cijelosti. SUPREME je onako baš,baš gospodski mod i vrlo sam srećan što ga posjedujem.

U svakom slučaju ga preporučujem svima onima koji žele i očekuju vrhunske performanse i kvalitet. :00000003:
    « Poslednja izmena: Januar 12, 2015, 23:19:42 Nez »

Van mreže kupola

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Ugled: +4/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #17 poslato: Septembar 07, 2015, 20:38:51 »
  • Publish
  • imam ga 3mjeseca i prezadovoljan sam kako radi
    u kombinaciji sa mini subtankom.

Van mreže dragan

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 147
    • -Receive: 167
    • Ugled: +344/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #18 poslato: Novembar 02, 2015, 17:19:43 »
  • Publish
  • Ja Sam imao lose iskustvo lepo izgleda vec sam komentarises kako se pokvario to se nije samo meno desilo vec I svim mojim drugarima radio do k radi a onda omaza pocne  da  treperi  510 pin je los ekran se lomi  lako kao sto reko dok radi radi ali po mom iskustvo nije  mi se dobro pokazao a to iskustvo su i moji drugovi imali ne bih vam savetovao da kupite znam da cete me kritikovati za ovo sto sam napisao ali za te pare mozete kupiti mnogo bolji mod ako sam nekoga uvredio to mi nije bila zelja samo sam dao moje iskreno misljenje

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9138
    • -Receive: 11470
    • Ugled: +13905/-0
    « Odgovor #19 poslato: Novembar 02, 2015, 17:34:30 »
  • Publish
  • vec sam komentarises kako se pokvario

Ko je komentarisao da mu se pokvario ?

Pre godinu dana je bio hit sad već možda i nije pored toliko box modova ...
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Joe

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8998
    • -Receive: 3082
    • Ugled: +7326/-0
    • Nema nazad. Samo naprijed u sva 4 smijera.
    « Odgovor #20 poslato: Novembar 03, 2015, 07:06:37 »
  • Publish
  • To što Dragan pominje nije kvar. Kupi se ovako nešto, a može i pojedinačno na nekim sajtovima i vozi...

http://www.heavengifts.com/Joyetech-eVic-Supreme-eGo-adapter-5pcs.html

Ekran se lomi. Tačno. Koliko i svaki kad se prema njemu primjeni mehanička sila. No ni elektronika i ekran nisu problem (bar ne više) za supstituciju. A može li to na masu drugih modova tako jednostavno da se uradi? Koliko je to rentabilno? Pa taman koliko i kupovina ovoga već starca kad su vape mjerila u pitanju u ovome momentu.

Što se tiče moda kao moda. Radi perfektno. Ono za šta je namjenjen. VW vape.

Da ga je pregazilo vrijeme. Jeste. Taman toliko, koliko i sve druge VW modove. Ako je? Zavisi od sklonosti. :winksmile:

Do sutra popodne će ga pariti supruga. Poslije toga ide u penziju. Zasluženu...