Autor Tema: Brza posta  (Pročitano 19641 puta)

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11117
  • -Receive: 10640
  • Ugled: +22392/-0
Odg: Brza posta
« Odgovor #30 poslato: Februar 13, 2015, 17:48:12 »
  • Publish
  • Danas, posel vise od deset dana od slanja, stigose mi i pisma sa uzorcima pamuka. Jedno ocigledno otvarano, cak se nisu potrudili ni da zalepe. Nekoga je zagolicalo to sto je napipao da nesto ima unutra, pa se ponadao da su pare ili nesto vredno Kad je video da su dva parceta nepoznate meterije slicne vati, resio ipak da isporuci/prosledi. Svima koji nesto sitno salju sto moze da stane u pismo, narocito ako ima kakvu bilo vrednost, savetujem da ipak doplate za preporuceno jer tako postoji velika verovatnoca da ce stici, posto postoji broj za pracenje.

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #31 poslato: Februar 13, 2015, 19:47:26 »
  • Publish
  • Meni je kovertica sa 2x2 muje stigla od Bilija expres...znao sam da ce vreme da se skenja :th_coffeetime:

Van mreže teodorica

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 407
    • -Receive: 460
    • Ugled: +796/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #32 poslato: Maj 12, 2015, 09:16:14 »
  • Publish
  • Problem kod slanja sa otkupom preko poste-umesto da u nazivu ulica bude moja na samom vrhu(ulica u gradu) softver im izbaci istu ulicu u selu-nebuloza zesca.Par puta sam tako cekao pare,jer su prosledjene na pogresnu adresu.I moja je greska delimicno jer i na izvestaju pise selo.U manjim filijalama su uglavnom slepci od sluzbenika,jeste da su mi blizi,ali od sad saljem samo iz glavne poste uz obaveznu napomenu.Najsigurniji su i kad donose pare,nema onog sugavog minusa od 60din kao kod AKS-a

Van mreže Joe

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8998
    • -Receive: 3082
    • Ugled: +7326/-0
    • Nema nazad. Samo naprijed u sva 4 smijera.
    « Odgovor #33 poslato: Maj 12, 2015, 09:40:54 »
  • Publish
  • U ovom alatu sa Poštinog sajta pronađi PAK za svoju adresu. Ubuduće ga navodi i neće biti problema i grešaka.

http://www.posta.rs/struktura/lat/aplikacije/pronadji/nadji-pak-rezultat.asp

Van mreže massaaris

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Receive: 0
    • Ugled: +26/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #34 poslato: Novembar 09, 2015, 09:40:43 »
  • Publish
  • Meni se desilo da paket ode u drugi grad jer navodno ovde nisu nasli tu ulicu pa ga poslali samo 50km dalje. A ranije sam primao pakete na tu adresu bez problema. I na kraju se vratilo coveku, postexpres mi je uvek zadavao probleme.

Van mreže Joe

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8998
    • -Receive: 3082
    • Ugled: +7326/-0
    • Nema nazad. Samo naprijed u sva 4 smijera.
    « Odgovor #35 poslato: Decembar 18, 2015, 08:23:15 »
  • Publish
  • Ovaj post počinjem sa često korištenim pojmom za koji uglavnom svi znate šta mislim kad ga napišem

SHABANLAND

Naime jučer u vrijeme koje vidite u crop file-u u pošti je poslat paket ivici. Prateči dokument (tovarni list) je uredno popunjen od strane službenice u pošti, ispod navedenog broja u Beogradu sa ispravnim podacima pošiljioca i primaoca. Međutim kako ne vjerujem i nemam povjerenje u bilo šta što u svom nazivu ima pojam Srbija i što predstavlja državno vlasništvo Republike Srbije pa u skladu sa tim i JP poput Pošte provjerio sam kao i svaki put na sajtu status paketa. Kad sam vidio "dobro me šlog nije strefio" Sačekah 08:01:17 i pozvah (kako to lijepo srpski zvuči) Call Centar i izdeklamujem broj pošiljke na šta dobijem odgovor da su imali nekih problema i da je moj paket otišao u tu neku Trnavu. Nadam se iskreno ne onu u Slovačkoj. Službenica mi je obećala da će paket umjesto danas stići primaocu sutra onako bahato bez ikakvog izvinjenja. Da i ova kurirska služba je samo NUŽNO ZLO ! Kako sam post počeo, tako ću ga i završiti, naravno uz nadu da će paket ipak sutra stići ivici. Mada da i ne stigne ipak kako napisah...

SHABANLAND

Također bih ovom prilikom zamolio sve drugare koji meni nešto šalju da mi ubuduće OBAVEZNO jave broj pošiljke, što i inače savjetujem svima, jer sa ovima nema šale.

Van mreže vlaves2000

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1359
    • -Receive: 2206
    • Ugled: +3457/-0
    « Odgovor #36 poslato: Decembar 18, 2015, 11:11:24 »
  • Publish
  • ovo ne bi trebalo da se desava u 21 veku ali sta da se radi, deasva se i u daleko naprednijim drzavama, zato vam preporucujem odakle god da porucujete ili gde god da saljete paket obavezno doplatite broj za pracenje posiljke ako vec nije u osnovnoj ceni, ako je nesto vrednije obavezno navedite vrednost, konkretno u postexpresu ne poskupljuje narocito postarinu, ali ukoliko se desi da vam paket izgube imate pravo da vam nekoliko puta vise nadoknade od iznosa koji ste naveli. a i mnogo je lakse i brze uci u trag paketi koji ima tn nego onom koji nema

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9076
    • -Receive: 11408
    • Ugled: +13843/-0
    « Odgovor #37 poslato: Decembar 18, 2015, 11:20:25 »
  • Publish
  • Sunce im kalajisano zato što mi nerviraju drugara a izgleda da im je zabagovao softver za praćenje pošiljki pošto je sve stiglo u regularnom roku na adresu  :021:
    « Poslednja izmena: Decembar 18, 2015, 11:43:06 Nez »
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže jokjuar

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +549/-0
    • DND
    « Odgovor #38 poslato: Decembar 18, 2015, 13:17:30 »
  • Publish
  • Meni je jutros poštin sajt pokazao da je paket na putu za Grenland, odem na 17 track tamo piše isto Tele2 postal service, posle pola sata se vratio na stari status, podnošenje na carinski pregled :D :D :D Nešto im je debelo zabagovalo  :o :o :o
    Logged out, please DND...

Van mreže teodorica

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 407
    • -Receive: 460
    • Ugled: +796/-0
    « Odgovor #39 poslato: Maj 21, 2016, 21:15:45 »
  • Publish
  • Narucio LED lampu sa FT ,u brzopletosti zaboravio da doplatim za TN.Paket poslat 15.4. i jos uvek ga nema  :sleep: .Istog dana porucio i Nitecore silikonsku mast,sve islo preko International Airmail i stigla za dve nedelje.
    P.S. pogresna tema,brisite post!

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #40 poslato: Maj 21, 2016, 21:30:09 »
  • Publish

• Mislim da je ipak za ovu temu jer se i meni slicno desavalo, a mislim da je problem u nasoj posti i da kod njih to neko drpa. Par paketa bez broja za pracenje mi nikad nisu stigli, i mislio sam da su oni sa FT ukrali. Medjutim, kasnije mi se desavalo da mi ni odavde poslata pisma obicnom postom nikad nisu stigla.

Inace, ne znam kako je po drugim gradovima, ali kod mene je Postexpress puko nacisto. Fali kurira, vise ne dolaze nego sto dolaze, a desava se i ako preuzmu posiljke ne posalju isti dan... Nekad se javi kurir i kaze da ne moze da stigne i da odem do poste, ali po pravilu je to uvek kad je kasno i kad ne mogu da stignem.

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5070
    • -Receive: 7631
    • Ugled: +8457/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #41 poslato: Maj 21, 2016, 22:02:39 »
  • Publish
  • Od kada sam pre par godina video jednog postara kako pisma ubacuje u kontejner za smece vise ni razglednicu ne saljem bez TN.

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #42 poslato: Oktobar 27, 2016, 15:58:04 »
  • Publish
  • Stvarno je tuga sto nam je Postexpress najbolja sluzba, a i dalje jeste mada tonu polako ali sigurno. Izgleda da su ostali toliko losi da svi salju po njima, pa su sad jos i preoptereceni. A najveci biser je da i pored punih ruku posla otpustaju radnike.

Jedno vreme je sve bilo ok, i skoro da su poceli da lice na ozbiljnu sluzbu. I onda odjednom sve po starom: dodje kurir u 8 uvece i posiljka ne stigne sutra dan, posalju na pogresnu adresu, ne dodju uopste, ne zna se gde je posiljka... I pitam ja kurira sta se odjednom desava kad su taman poceli lepo da rade, a nije ni neka sezona povecanog prometa? Kaze: poceli da otpustaju one sto su pod ugovorom na odredjeno. Cak i one koji su radili po 5-6 godina, koji nisu imali ni jednu gresku, mnogo sam i licno upoznao i tvrdim da savesno obvljaju svoj posao... I ko tu koga ...? Fale im radnici a otpustaju one koji su obuceni i koji dobro rade svoj posao? Prave prostor da uguraju neke svoje ili neke koji su kupili radno mesto, koji po pravilu ne rade nista? I sta reci osim citirati kolegu Dzoa: Shabanlend!

Na mreži Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1698
    • -Receive: 1584
    • Ugled: +1877/-0
    « Odgovor #43 poslato: Oktobar 27, 2016, 16:11:16 »
  • Publish
  • Pre otprilike mesec dana su rekli preko telefona da do 15h mogu primiti pošiljke na kućnu adresu, sledeći dan do 12h, a posle uopšte nisu dolazili nego se moralo ići lično na poštu u Subotici

Sony Xperia ZR

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5070
    • -Receive: 7631
    • Ugled: +8457/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #44 poslato: Oktobar 27, 2016, 16:31:26 »
  • Publish
  • Meni ionako nisu hteli da dodju ni kad sam ih ranije zvao pa mi svejedno.
    A i posta mi srecom blizu pa lepo u red,odmah iza baba Milosave i polako.Cujes i posto su jaja na pijaci i ko je koga varao,koga je zena ostavila,sta je Vucic rekao za penzije...Jednostavno budes u toku sa svim zivotnobitnim temama  ;D