Autor Tema: eGo S2 mod  (Pročitano 1350 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11202
  • -Receive: 10700
  • Ugled: +22452/-0
eGo S2 mod
« poslato: Novembar 14, 2012, 23:15:58 »
  • Publish
  • Evo jos jednog zanimljivog moda za ljubitelje modova manjih dimenzija. Istina, malo je podugacak, ali ugradjena elektronika to u potpunosti odgovara pod uslovom da svoj posao odradjuje kako treba. Naravno, niko od ovog moda i od jedne 14500 baterije nece ocekivati stabilan napon 6V, ali ciljnoj grupi je do 4-4,5 puna kapa, pod uslovom da nema nekih preteranih varijacija.

Nigde osim na alibabi nisam nasao neke podatke o njemu, ali nadam se da cu uskoro moci da napisem nesto iz prve ruke.

Van mreže lazar

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 1
    • Ugled: +3/-1
    Odg: eGo S2 mod
    « Odgovor #1 poslato: Januar 11, 2013, 11:35:50 »
  • Publish
  • Imas li neke nove detalje da nam napises u vezi ove baterije?

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11202
    • -Receive: 10700
    • Ugled: +22452/-0
    Odg: eGo S2 mod
    « Odgovor #2 poslato: Januar 11, 2013, 12:23:13 »
  • Publish
  • Imam ;D . Sto se samog moda tice, nemam nikakve primedbe osim na duzinu. Sve mi se nekako cini da su ga na originalnim slikama malo sabili da izgleda kraci ;D . U kombinaciji sa nekim duzim atomizerom, samo fali masinica i moze se u ribolov. Inace sam mod je veoma kvalitetno izradjen i veoma lagan. Nije u pitanju onaj sjajni metal koji se guli pa progleda bakar, vec aluminijum Navoji su perfektno obradjeni, kontakti su dobri i u celini odaje utisak kvalitetne sprave. Sto se VV funkcionalnosti tice, on to odradjuje sasvim dobro, narocito kad se ubace IMR baterije.Nisam merio napone ali su razlike od 3 do 4,5V veoma primetne, preko 4,5V i nisu koliko bi trebalo,pa pretpostavljam da deklarisani napon ne moze da izvuce, narocito ne iz baterija 14500. Mislim da su samo ispratili trend 3-6V, a kao i kod vecine VV modova, 6V sa jednom baterijom je nemoguca misija, mada licno mislim da su naponi preko 4,5 volti i nepotrebni a i kontraproduktivni. Elektronika nema nikakve napredne mogucnosti, samo promenu napna i brojac puf-ova. Zakljucavanje je standarno 5 klik kao kod ego baterija, i sam mod se moze puniti preko klasicnog ego punjaca. Evo i malo realnih fotografija:

i na kraju ribolovacki san: