Autor Tema: Agresivne antireklame  (Pročitano 1210 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 9795
  • -Receive: 9306
  • Ugled: +21058/-0
Agresivne antireklame
« poslato: Januar 23, 2014, 14:46:48 »
Cestitke za lep sajt ali da li je u redu pljuvati po drugim tecnostima da bi se uzdigle svoje?

Citat
Halo tečnosti za elektronske cigarete predstavljaju napredak u odnosu na mnogobrojne prethodnike. Po prvi put, korisnici elektronskih cigareta mogu biti potpuno uvereni da dobijaju kvalitetan američki proizvod čijem je proizvođaču bezbednost klijenata najvažnija. Industrija elektronskih cigareta preplavljena je inferiornim tečnostima za elektronske cigarete iz pojedinih delova Evrope i Azije. Proizvođači ovih tečnosti ne vode mnogo računa o bezbednosti klijanata. Cene su im nešto manje ali korišćenje ovih tečnosti može „skupo da košta“. Loš glas ih prati zbog proizvodnje u kojoj se koriste Nikotin, Glicerin i propilen Glikol, koji su loše odnosno niske klase kvaliteta. Ovakvi sastojci lošeg kvaliteta predstavljaju povećan i nepotreban rizik za korisnike elektronskih cigareta širom sveta. Po tom pitanju Halo čini preokret, nudeći tečnosti koje su proizvedene od sastojaka, isključivo Farmaceutske i USP (United States Pharmacopeia) klase kvaliteta. USP je zvanično, javno telo koje predstavlja autoritet i postavlja standarade za sve medicinske i zdravstvene preparate koji se proizvode i prodaju u Sjedinjenim Američkim Državama. USP takođe postavlja opšte priznate standarde za suplemente i sastojke u ishrani. USP postavlja standarde za čistoću, snagu, kvalitet i konzistentnost pomenutih proizvoda, koji su od presudne važnosti za zdravlje ljudi. USP standardi se koriste i priznaju u više od 130 zemalja širom sveta i pomažu u očuvanju zdravlja ljudi u proteklih 200 godina.

http://www.ekoviva.rs/zasto-je-halo-drugaciji-elektronske-cigarete

Ako nekog zanima USP standard propisuje manju cistocu nego nas jus

Vi ste druga umbrella

Kao zvanični distributeri Halo tečnosti, tekst smo preuzeli sa zvaničnog sajta  www.halocigs.com i čak ga ublažili koliko smo smeli, baš da ne bi ispalo da imamo nešto protiv bilo kojeg drugog proizvodjača tečnosti.
Ekoviva ne proizvodi tečnosti pa samim tim i nije kompetentna da piše o kvalitetu sastojaka. Halo cigs, kao proizvodjač Halo tečnosti, smatra da su sve tečnosti preko okeana inferiornije od njihovih sa čime se mi nismo složili i na svoju ruku to promenili u "pojedine delove Evrope i Azije".

Pozdrav

P.S
Nismo mišljenja da sve što nije američko ne valja pa smo iz tog razloga na svoju ruku i promenili tekst.
A da su njihove tecnosti kvalitetne i u top 10 na svetu po raznim istraživanjima jesu! :-)

Ako sam dobro razumo, vasa obaveza kao ovlascenog halo dilera je da pljujete po sveim tecnostima koje nisu halo? Ja sam ovu pljuvacinu i gomilu neistina procitao na vasem sajtu, pa to smatram vasim stavom, ali ako je to uslov za sardanju sa halo, onda se izvinjavam zato sto imam pogresno misljenje. U svakom slucaju, ja vise nisam kupac za halo tecnosti.

Citat
Po prvi put, korisnici elektronskih cigareta mogu biti potpuno uvereni da dobijaju kvalitetan američki proizvod čijem je proizvođaču bezbednost klijenata najvažnija.
Znaci do sad smo se trovali tecnostima ostalih proizvodjaca, a sada nam kao slamka spasa stize tecnost iz amerike? Cak i drugih 100 americkih proizvodjaca su pod znakom pitanja i ne prolaze istu kontrolu?

Citat
Industrija elektronskih cigareta preplavljena je inferiornim tečnostima za elektronske cigarete iz pojedinih delova Evrope i Azije. Proizvođači ovih tečnosti ne vode mnogo računa o bezbednosti klijanata.
Strasno!!! Na ovoliki bezobrazluk nemam odgovarajuci komentar. Ove dve recenice govore sasvim dovoljno same za sebe. 99% korisnika elektronskih cigareta ne koristi halo tecnosti, pa da li je neko cuo da se neko otrovao tecnoscu?

Citat
Cene su im nešto manje ali korišćenje ovih tečnosti može „skupo da košta“.
Nesto manje znaci skoro duplo manje. Nikako se ne moye reci za nesto sto je za bar 50% skuplje od svega drugog da je nesto skuplje.

Citat
Loš glas ih prati zbog proizvodnje u kojoj se koriste Nikotin, Glicerin i propilen Glikol, koji su loše odnosno niske klase kvaliteta
Koje su to tecnosti koje prati los glas? Ako ostali proizvodjaci koriste komponente loseg kvalitata, gde su dokazi da halo koristi bolje? Ja za dve godine nisam cuo da postoje tecnosti koje prati los glas, ali izgleda da u halo imaju neke svoje izvore.

Citat
Ovakvi sastojci lošeg kvaliteta predstavljaju povećan i nepotreban rizik za korisnike elektronskih cigareta širom sveta.
Opet sastojci loseg kvaliteta ;D  Koji su to sastojci loseg kvaliteta? Koliko ja znam, svi proizvodjaci imaju sve moguce sertifikate i izvoze se u sve delove sveta, jedino halo sertifikate niko nije video, a cak se ni sastav ne zna. I amerika je preplavljena kineskim tecnostima, pa cim se i tamo uvoze, verovatno imaju sve potrebne sertifikate i dokaze kvaliteta

Stvarno je steta sto su u halo izabrali ovakav nacin reklamiranja, jer imaju sasvim dobar proizvod kome to uopste nije potrebno. Na ovaj nacin samo vredjaju inteligenciju kupaca i stvaraju averziju prema svojim proizvodima. Stvarno, sve je moglo i bez toga. Probao sam nekoliko halo tecnosti i stvarno su mi se svidele, ali posle ovog teksta, od njih ostaje neki bljutav ukus i stvarno ne zelim vise ni jednu da probam.

« Poslednja izmena: Januar 24, 2014, 20:32:26 Prle »

Van mreže gibalan

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 17
  • Ugled: +6309/-1
Odg: Agresivne antireklame
« Odgovor #1 poslato: Januar 23, 2014, 16:18:32 »
Veoma agresivna i iritantna reklama za Halo tecnosti

Halo tečnosti za elektronske cigarete predstavljaju napredak u odnosu na mnogobrojne prethodnike. Po prvi put, korisnici elektronskih cigareta mogu biti potpuno uvereni da dobijaju kvalitetan američki proizvod čijem je proizvođaču bezbednost klijenata najvažnija. Industrija elektronskih cigareta preplavljena je inferiornim tečnostima za elektronske cigarete iz pojedinih delova Evrope i Azije. Proizvođači ovih tečnosti ne vode mnogo računa o bezbednosti klijanata. Cene su im nešto manje ali korišćenje ovih tečnosti može „skupo da košta“. Loš glas ih prati zbog proizvodnje u kojoj se koriste Nikotin, Glicerin i propilen Glikol, koji su loše odnosno niske klase kvaliteta. Ovakvi sastojci lošeg kvaliteta predstavljaju povećan i nepotreban rizik za korisnike elektronskih cigareta širom sveta. Po tom pitanju Halo čini preokret, nudeći tečnosti koje su proizvedene od sastojaka, isključivo Farmaceutske i USP (United States Pharmacopeia) klase kvaliteta. USP je zvanično, javno telo koje predstavlja autoritet i postavlja standarade za sve medicinske i zdravstvene preparate koji se proizvode i prodaju u Sjedinjenim Američkim Državama. USP takođe postavlja opšte priznate standarde za suplemente i sastojke u ishrani. USP postavlja standarde za čistoću, snagu, kvalitet i konzistentnost pomenutih proizvoda, koji su od presudne važnosti za zdravlje ljudi. USP standardi se koriste i priznaju u više od 130 zemalja širom sveta i pomažu u očuvanju zdravlja ljudi u proteklih 200 godina.
Pominjati ameriku i njihove hvalospeve o cistunstvu, a svodi se na uobicajeni repertoar prepotentnog misljernja, veoma je nezahvalna stvar i ne samo na ovim podrucjima. Njihov nacin ophodjenja sa ostatkom sveta je evidentan/vidljiv. Kome su dobro doneli? Nikome! Govorim u svoje ime. Nacizam nikada nije preminuo, samo je promenio kontinent, a eugenicariska masinerija je na vrhuncu. Ko ne razume o cemu pricam, neka pogleda malo na ovoj adresi i neka se informise

"Halo tecnosti za elektronske cigarete predstavljaju napredak u odnosu na mnogobrojne prethodnike."

Vecina vapera, sa malo duzim stazom ce ovo (napredak) prihvatiti kao salu, jer to nije istina. Mislim i na one sa druge strane okeana naravno.

Podlost i bezocnost bolesnih umova, koji su izgradili sistem po kome su u savrsenoj poziciji da na osnovu izmisljotina o standardima i kvalitetu, celom svetu uvaljuju djubre. Evo mali primer.

USP (United States Pharmacopeia) odobrava sertifikate NPA (Natural Products Association) koja opet dodeljuje sertifikate i favorizuje, a narocito na exportnom planu, UNFI (United Natural Foods Inc), a to "natural" nikako ne ide sa zloglasnim Monsantom, koji je u tom lancu oznacen sa 5 zvezdica i gle ko to sve nadzire...WFP (World Food Programme). Ko nije jos upucen u to ko  je monsanto, evo ukratko

"Monsanto Company is a publicly traded American multinational chemical, and agricultural biotechnology corporation "

Pa da nastavim

"Po prvi put, korisnici elektronskih cigareta mogu biti potpuno uvereni da dobijaju kvalitetan američki proizvod čijem je proizvođaču bezbednost klijenata najvažnija. "

Nakon svega iznad pomenutog, pomalo me hvata jeza od ove recenice, sobzirom da znamo sve sta se radi tom napacenom narodu, od strane rodjenog poloticko-mafijaskog-masonskog establishment-a! Ovo nije politicki pamflet vec surova realnost, koja se morala napomenuti nakon onako agresivnog teksta.

Posle onako agresivne reklame, svakako neprilagodjene i neredigovane, mogu slobodno da pitam sa cim potkrepljujete taj kvalitet.

-gde je sertifikat za PG koji je u tim tecnostima
-gde je sertifikat za VG koji je u tim tecnostima
-gde je sertifikat za destilovanu vodu koji je u tim tecnostima (a mora je biti kao i u samom sastavu PG/VG)
-gde je sertifikat za arome koji su u tim tecnostima i kojoj su bazi proizvedene
-gde je sertifikat za ambalazu u kojoj stizu tecnosti

Onako pompezan tekst ipak zahteva i ovakve propratne podatke. Da li ste radili analizu kod nas, apsolutno me ne zanima iz prostog razloga jer je pod pritiskom EU, a mekom kicmom politicara na vlasti doneta uredba da za kvalitet proizvoda garantuje proizvodjac. Uradjena analiza kod nas je samo prodaja magle i otimanje novca od strane drzave.

Ipak ima tu malo i humora...nicim izazvanog, hvala sto ste skrenuli paznju na to da ostali proizvodjaci

"ne vode mnogo računa o bezbednosti klijanata."

...ali ima u nastavku jedna mala zackoljica, odnosno rebus

"Cene su im nešto manje ali korišćenje ovih tečnosti može „skupo da košta""

E sad, brze nam propadaju grejaci, ili mesh, kantal,,,fiber, genovi..tankovi...baterije? Ja ne mogu da resim ovu zackiljucu, pa molim kompetentne da mi razjasne.

Sve u svemu, preagresivna reklama je izrodila anti reklamu, na zalost za pojedine tecnosti koje su kvalitetne u Halo paleti. Steta!
« Poslednja izmena: Januar 24, 2014, 20:33:04 Prle »