Autor Tema: Jos jedan zanimljiv setap za eGo-C  (Pročitano 1128 puta)

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11241
  • -Receive: 10723
  • Ugled: +22475/-0
Jos jedan zanimljiv setap za eGo-C
« poslato: Novembar 12, 2012, 19:38:12 »
  • Publish
  •  Dodje vikend, vreme kada mi matori konji koji se nismo dovoljno izigrali kao deca treba da se igramo, pa i vrema da se isproba jos jedan zanimljiv setap. Ego-C, pored toga sto mi je omiljeni atomizer, jeste i moja omiljena igracka.

Dakle, napravimo setap kao sta sam prosle nedelje opisao ovde:http://www.e-ciginfo.net/index.php?topic=134.0, ali stanemo kod dela gde treba skratiti fiber, negde ovde:

Znaci ne kratimo oba kraja fibera vec samo jedan, ovako:

Ja sam koristio 2mm fiber, nisam siguran kakav bi rezultat bio sa dva puta po 1mm. Taj jedan kraj fibera provucemo kroz iglu, ovako:

Znaci bez ikakvih mrezica, samo fiber kroz iglu i zatim iglu postavimo na svoje mesto u kuciste glave atomizera:

Treba voditi racuna da stopice igle ne nalegnu na grejac i time naprave kratak spoj, odnosno da grejac stoji paralelno za prorezima. Zatim fiber skratimo na meru, da to na kraju izgleda ovako:

Ubacimo glavu u telo atomizera i uzivamo. Ovakav setap radi odlicno, ja sam ga napravio jos juce ali nisam hteo da ga prikazem dok ga ne isprobam. Protok vazduha je bolji nego na originalnom atomizeru, jednostavno je nemoguce da se oseti zagoreo ukus osim ako tank ne ostane prazan i nema curenja. Veliki nedostatak ovog setapa je tesko ciscenje fitilja, jer ce se verovatno fitilj rasturiti kada se izvadi iz igle i bice ga tesko vratiti nazad.
    « Poslednja izmena: Novembar 13, 2012, 01:58:46 alex »

Van mreže svetabond007

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Ugled: +40/-0
    Odg: Jos jedan zanimljiv setap za eGo-C
    « Odgovor #1 poslato: Novembar 12, 2012, 20:19:37 »
  • Publish
  • Ovo je stvarno dokaz da je eGo-c nezamenjiv ati!!!

Bez puno muke i kojekakve nauke uspeo sam po liberovim koracima da napravim setup!!! Na samom kraju radi reda izmerim otpor kad ono unimer kaže 1.8 oHma,stavim glavu u telu nabacim tank i "vozimiško"-radi eGo-c kao sa novom glavom!!!   

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 191
    • -Receive: 204
    • Ugled: +490/-3
    « Odgovor #2 poslato: Novembar 12, 2012, 20:30:59 »
  • Publish
  • dje to pice sveto ? ;D

Van mreže svetabond007

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Ugled: +40/-0
    « Odgovor #3 poslato: Novembar 12, 2012, 20:58:27 »
  • Publish
  • Zdravo, zivo kakv si mi čoeče???ma ne jedno gomilu pića šaljem!!!