Autor Tema: Drip-tip  (Pročitano 1206 puta)

Van mreže Para

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5
  • -Receive: 31
  • Ugled: +1267/-0
Drip-tip
« poslato: Novembar 12, 2012, 00:07:38 »
  • Publish
  • Dripanje je za većinu nas naša prva vaperska ljubav, kojoj se s vremena na vreme iznova bar na kratko vraćamo. Ja sam vremenom shvatio da nema parenja bez onih desetak "dimova" koji uslijede poslije kapanja. Možda je dokaz tome postojanje bezroj drip tip modela, atomizera, kapaljki, varijacija pa čak i sprej varijanti.
    Nema sajta koji nudi e-cig opremu a da u ponudi nema i drip tip.
    Svi ste čuli za HH.357, a da li ste čuli da je jedan drip tip fan rastavio HH.357 i uporedio sa jednim drugim sličnim proizvodom i ustanovio da HH.357 ima samo gušću metalnu "vatu" oko kadice. Bum preko 20$. Ma nije strašno, ali...možemo li i mi od onoga što već imamo odbačeno u ladicama napraviti za čas, jako dobar drip tip ati. Naravno da možemo! Zbog toga ću ovo što slijedi preskočiti i preći na prvo od mnogih drip tip modanja koje imam namjeru odraditi.
    Siguran sam da ćete i vi prezentirati  svoje eksperimente i drip tip ideje.

Ja sam opet upotrijebio konektor od ECHO karta. Zaista za par minuta sam "smotao" setupčić, zavrnuo krajeve fibera u metalnu kadicu u obliku slova S. U kadicu stane 6-8 momačkih kapi soka i desetak minuta dripanja iz snova.

Cone od giantomizera tako dobro paše na konektor od ECHO karta da nisam mogao odoliti da to ne uparim. Neki drip tip po izboru uz jedn deblji O ring jer je otvor conea prilično veliki. Taj deo ima na sebi navoj tako da se drip tip bukvalno navrne u cone tako da dihtuje super.

Kada se složi izgleda savim SSolidno.

Malo poziranja uz kamen koji u sebi ima solidnu količinu Fe supstance, tako da ovo umjesto "ferrum in lapidem" dođe kao "ferrum in ferrum".

Eto, nadam se da će se ljubitelji dripanja priključiti. U svakom slučaju ja nastavljam sa drip-tip modanjem  :)

Van mreže Prle

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 13
    • Ugled: +1981/-0
    • Pol: Muškarac
    Odg: Drip-tip
    « Odgovor #1 poslato: Novembar 12, 2012, 00:14:32 »
  • Publish
  • Odlično urađeno i objašnjeno.

Obožavam "uradi sam" varijante da unesem u ma koji hobi, tako da me tvoji i LiberPrint-ovi postovi uvek oduševe.

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Pol: Muškarac
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #2 poslato: Novembar 12, 2012, 00:17:45 »
  • Publish
  • Sto je najinteresantnije ovo je bilo dosta pre fabrickih prepravljivih drip attyja  :13:

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    « Odgovor #3 poslato: Novembar 12, 2012, 00:20:30 »
  • Publish
  • Da, Feniks je izašao nekoliko mjeseci poslije ovoga.  ;D

Van mreže vlaves2000

• Drug član