Anketa

Da li vam je e cigareta pomogla da ostavite klasicne cigarete ?

DA - potpuno sam presao/la na e cigaretu
DA - vise ne koristim ni jednu ni drugu
NE - koristim i jednu i drugu
NE - ne svidja mi se e cigareta

Autor Tema: Da li vam je e cigareta pomogla da ostavite klasicne cigarete ?  (Pročitano 6992 puta)

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 7526
  • -Receive: 10205
  • Ugled: +12640/-0
  • Pol: Muškarac
Bas me interesuje ishod ankete  :th_coffeetime:
Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 9899
  • -Receive: 9401
  • Ugled: +21153/-0
Odg: Da li vam je e cigareta pomogla da ostavite klasicne cigarete ?
« Odgovor #1 poslato: Decembar 23, 2013, 14:52:34 »
  • Publish
  • Anketa je zanimljiva, ali mislim da nije trebala da bude vremenski ogranicena i treba da budu vidljivi rezultati onima koji su glasali, inace gubi smisao.

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #2 poslato: Decembar 23, 2013, 15:01:23 »
  • Publish
  • Opravio sam anketu  :dance:

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 27
    • Ugled: +1263/-0
    « Odgovor #3 poslato: Decembar 23, 2013, 15:06:04 »
  • Publish
  • Mislim da se na ovakvim forumima mogu sresti samo likovi iz prvog odgovora.  ;D

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 17
    • Ugled: +6309/-1
    « Odgovor #4 poslato: Decembar 23, 2013, 15:08:54 »
  • Publish
  • Upravo si me preduhtrio. Veoma mali procenat otpada na one koji "sede na dve stolice", a retko ce priznati. Znaci sve je jasno, al da ispratimo anketu!

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: Decembar 23, 2013, 15:11:12 »
  • Publish
  • A ja hteo da vas drzim malo u neizvesnosti  :021: Ok moze i ovako  :00000003:

Takodje , ovim putem pozivam posebno one ucesnike ankete kojima je odgovor bio NE u oba slucaja da napisu ukratko koji model e cigarete koriste ili su koristili i zasto ih ista ne zadovoljava  :Scratch-Head:

HVALA SVIMA  :great:
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9899
    • -Receive: 9401
    • Ugled: +21153/-0
    « Odgovor #6 poslato: Decembar 23, 2013, 15:38:44 »
  • Publish
  • Ako bih pisao sta sam koristio, plasim se da bi se oteglo. Ako cemo o onome sto sam aktivnk koristio, spala knjiga na 3 slova ;D Prvih 10 meseci sam aktivno koristio ego-c, ali ga ni onda a ni sada nikome nebih preporucio. Poslednjih godinu dana kayfun mini 2.1 u raznim varijantama, a najvise u drip varijanti. Ovaj atomizer daje neverovatne performanse i daleko je iznad svih ostaloh koje sam probao, za sta je po mom misljenju najvise odgovoran nacin postavljanja setapa i dobra ventilacija. U poslednje vreme aktivno koristim aspire bdc, koji smatram najboljim fabrickim resenjem ikad napravljenim i najopustenijim za koriscenje uopste. On je tek ono sto je elektronksa cigareta trebala da bude na samom pocetku, jedini atomizer koji je u stanju da radi uvek isto i bez ikakvih neprijatnosti. Od napajanja,u pocetku sam koristio ego baterije, ali sam kasnije presao na ego vv (spinner i twist) pre svega zbog potrebe za stabilnijom strujom. Od modova, jedini koji sam aktivno koristio jeste robust 14500 - jedini vv mod koji nije cevka ;D Imam i jedan evic, jedan od prvih koji su stigli pre godinu dana, ali za njega ne mogu da kazem da ga koristim za ono za sta ga inace koriste. Ja ga pre svega koristim kao ono na sta najvise lici - kao alat ;D. U stvari evic koristim iskljucivo za dry burn i merenje otpora. Ne verujemda sam vise od 50 puta povukao dim koristeci njega, jer mi je ruzan osecaj da tako nesto koristim kao cigaretu.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #7 poslato: Decembar 23, 2013, 15:50:14 »
  • Publish
  • Mislim da se na ovakvim forumima mogu sresti samo likovi iz prvog odgovora.  ;D

Razmisljao sam i o tome pa mi palo na pamet da mozda je neko od clanova odustao ili kombinuje jos uvek pa da se vidi cinjenicno stanje a drugo primetio sam da ima dosta gostiju ( potencijalnih clanova druzine vapera ) pa eto mogu i sami videti rezultate , mozda im bas ova anketa bude presudna u donosenju nekih odluka  :13:

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #8 poslato: Decembar 23, 2013, 16:07:48 »
  • Publish
  • Veoma mali procenat otpada na one koji "sede na dve stolice", a retko ce priznati.

Mene ne bi bilo sramota da priznam , naprotiv ocekivao bih neku vrstu podrske ili pomoci u pronalazenju moguceg problema da li zbog opreme ili tecnosti , cim palim znaci da nesto ne stima .. ALI ..moguce da si u pravu , lako je dati glas ali tesko priznati , a kako onda pomoci ?  :Scratch-Head:

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #9 poslato: Decembar 23, 2013, 16:33:49 »
  • Publish
  • Sama cinjenica da koristis e cigarete pored duvanskih je isto veliki plus ka zdravijem zivotu,barem si smanjio kolicinu duvanskih koje konzumiras u toku dana :victory:                                                   

Van mreže darkodj983

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Given: 31
    • -Receive: 4
    • Ugled: +42/-0
    • elektronske cigarete
    Одг: Da li vam je e cigareta pomogla da ostavite klasicne cigarete ?
    « Odgovor #10 poslato: Decembar 23, 2013, 17:00:00 »
  • Publish
  • Od 2.12 totalno bez analognih,dakle tacno 3 nedelje!Bilo je malo kriziranja ali ne tako strasno

Послато са HUAWEI Y210-0200 користећи Тапаток 2

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 27
    • Ugled: +1263/-0
    « Odgovor #11 poslato: Decembar 23, 2013, 17:40:31 »
  • Publish
  • Ja mislim kada je neko posegnuo za e-cig on je već donio kakvu-takvu odluku da se reši smrdulja. Kada bi svi posle te odluke posetili neki od foruma o e-cig siguran sam da bi sigurno bez većih problema prešli na elektroniku. Posebno mislim na ovaj forum gde nema prodaje i skrivenih interesa stalnih članova.

Ovako ljudi su prepušteni trgovcima i njihovim savetima, a to uglavnom rezultira povratkom na smrdulje u većoj količini.

Van mreže Caligula

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Receive: 0
    • Ugled: +26/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #12 poslato: Decembar 23, 2013, 19:18:55 »
  • Publish
  • Evo ja se ne stidim, kliknuo sam na treću stavku. Naprotiv, srećan sam zbog toga, jer sam na glimericu prešao s namerom da ne popušim onih 25 komada samo na poslu, pa još one kod kuće... nego da dunem dnevno 5-6 komada, a za ostalo da se zavaram elektronikom. Međutim, nisam uspeo :shifty: ... dnevno popušim 1-2, umesto 5-6 i to mi prija, a kada rešim da to izbacim, videću šta će da bude. Za sada mi je ovako super. Baš hedonistički.
    Treniram mog malog Yorkie-a da ne vrši nuždu u stanu, pa ga (je) izvodim 15 puta dnevno u dvorište. To je bilo bar 12 smrdulja samo za tu akciju vikendom. Sada cuclam glimericu i kuliram, a kuče se ne smrzava dodatno dok ja povučem još koji dim do filtera.

Van mreže Prle

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 10
    • Ugled: +1978/-0
    « Odgovor #13 poslato: Decembar 23, 2013, 19:43:45 »
  • Publish
  • I ne trebaš se stideti ni najmanje. Sama činjenica da si sa dve - dve i po paklice analognih dnevno sišao na jednu ili dve analogne je veliki uspeh.
    Ostalo će se posle samo desiti odlučiš li se na ovu ili onu stranu.

Van mreže Bestragija

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 3
    • -Receive: 1
    • Ugled: +348/-0
    • Gibalan: "Nisam poročan tip...ali..."
    « Odgovor #14 poslato: Decembar 23, 2013, 19:54:02 »
  • Publish
  • Od prvog dana povlačenja pare iz T2 CC-a na ego bateriji, više nisam zapalio ni jednu duvansku cigaretu. Ono što je verovatno bitnije, ne traži mi se, naprotiv...Tako da- DA, pomogla mi je.