Autor Tema: Kako povlaciti e cigaretu ?  (Pročitano 17597 puta)

Van mreže daksi990

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +35/-0
  • elektronske cigarete
Odg: Kako povlaciti e cigaretu ?
« Odgovor #30 poslato: Februar 15, 2014, 15:45:40 »
  • Publish
  • Ma desavalo mi se i to ali sam produvao vise puta i nije zapuseno nego ne trudim se da naucim sporije povlacenje  :spank:  A ovo sa gasenjem prekidaca i uvlacenjem je super bas osetim jak troat hit  :13:

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 308
    • -Receive: 206
    • Ugled: +206/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #31 poslato: Maj 03, 2019, 00:44:04 »
  • Publish
  • Vucem, iskljucivo, doduse kazem na protank 2 radim nesto sto nikad u zivotu pre nisam probao, posto ne mogu plucima da vucem, vucem ustima ali nije mi dovoljno 1 "povlak" ustima nego vucem 2-3-4x video sam to na video klipovima vapovanja neki dan kad je neko okacio, mogu da nadjem da ti pokazem tacan primer kako, osecam se ko mornar neki. Potpuno mi je drugcije.

Aj mozda bude lakse da se razume
    Nacin na koji povlacim tj vapujem:

Ego One V2 Mega: Povlacim plucima ali ne pravo u ista, nego prvo punim usta, jedan manji deo se "preliva" ka plucima, vucem veoma lagano i sporo, oko 4.5-5.5sec mi traje "cug" bez prekida, inace da bi bilo jasnije koliko polako vucem, taj isti cug mogu da izvedem za tacno 2sec kroz istu rupu na grejacu ako pozelim da vucem "punom parom", po tome rekao bih da koristim protok vazduha rupe grejaca oko 40% od njenog potencijala. Ne mogu da disem na nos dok povlacim.

Protank 2: Vucem iskljucivo usnom dupljom, praveci kao neki vakum il sta vec kao usisavanje ustima, apsolutno nista ne ide u pluca dok to radim, mogu da disem na nos, povlacim od 2 do 4x za redom u veoma kratkim cugovima od po mozda pola sekunde, relativno naglo, kada ispunim usta potpuno, povucem vazduh u pluca. Imam potpuno drugciji osecaj ukusa i "dima" bilo da ga izbacujem na nos il usta.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8885
    • -Receive: 11316
    • Ugled: +13751/-0
    « Odgovor #32 poslato: Maj 03, 2019, 01:04:36 »
  • Publish
  • Pa moze daj i neki video da bi bolje razumeli  :00000003:
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #33 poslato: Maj 03, 2019, 01:29:57 »
  • Publish
  • Razmisljam sad, glupo je da pokazujem stil koji ja ni nemam, protank sam povukao 10x pre nego sto mi je pozlilo od predooziranja, to nije moj stil, to je nesto kako sam se snasao jer drugcije nisam znao. Vise bih voleo da mogu da prikazem kako inace vucem, ono nasta sam navikao i sta mi je veoma prirodno, nazalost ne znam kako to da pokazem bez nekog animiranog Xray filma fazon... Pokusacu sutra da me snimi ortak detaljno kako "ja to radim" pa da okacim.

Evo kako trenutno vucem pro tank 2, sad pokusavam da vucem samo 2x, tj isto kao ovaj lik na vremenu koje sam linkovao, malo mi bezi na nos dim, primetio sam da kad se to desi miris tecnosti ostaje u nosu poduze u vidu kao neki masni sirup.. tako se oseca, mada nebitno nego nisam navikao da ostaje miris.
    Znaci samo pustite klip, vreme je namesteno.
    https://www.youtube.com/watch?v=4XM1hpy-P44&feature=youtu.be&t=1156

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #34 poslato: Maj 03, 2019, 01:52:58 »
  • Publish
  • Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #35 poslato: Maj 03, 2019, 01:55:05 »
  • Publish
  • Pokusao sam, nema dovoljno u 1 cugu, ili ne znam il sam retardiran, ili oba. Mada kazem, to je nesto sto sam prvi put u zivotu pokusao sad sa protankom jer ne mogu da vucem plucima kako inace vucem, tako da to gore ne vazi za Ego one, to cu pokusati sutra da snimim.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #36 poslato: Maj 03, 2019, 01:57:44 »
  • Publish
  • Nema dovoljno pare ? A koliko ti traje cug u tom slucaju ? Meni recimo izmedju 3-4 sec i bude taman dovoljno...
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #37 poslato: Maj 03, 2019, 02:05:12 »
  • Publish
  • Ne umem toliko dugo da povlacim ustima, skoro sam zapalio cigaru bio samo da bih video kako sam vukao, cigaru sam vukao MTL u usta, ali cigara se vuce dosta krace i postoji taj otpor zbog filtera itd, nju sam vukao sta znam 1.5sec, il kolko god je normalno za analognu cigaru, gledao je i brat kako bi dao sud, i slozio se da je veoma normalno.

Sa ego one v2 mega apsolutno neumem da izvedem ustima da vucem, mislim da previse vazduha prolazi i da je preveliki usnik, nikakvu paru ne navatam, osecam se subjektivno kao da vucem kroz rupu od 2 metra kad pokusam direktno ustima da vucem.

Dok sa protank 2 mi je nekako OK ustima da vucem, ali na nacin na koji mi je veoma nepoznat, skoro kao da puckam samo ga na kraju sprovedem u pluca, ali sa 1 cugom ne mogu da skupim dovoljno pare, a vucem sta znam mozda 2sec? skinuo sam ga sa moda trenutno posto mi je u njemu Cuban a tolko mi je jak vrti mi se u glavi i muka mi je od nikotina a vuce me da testiram al ne vredi lose mi pa sam ga samo odsrafio i vratio Ego one u njemu mi je Ry4 koji mi je mnogo blazi.

Kazem pokusacu sutra da me ortak snima kako "ja to radim" pa da i objasnim mozda kako i sta, videcu kako ce to da ispadne da li moze stvarno da prikaze sta ustvari radim.

EDIT: Upravo sam shvatio da kada stavim u ugao usne ego one, mogu da vucem ustima, dok drzim na centru kao cigaru, nema sanse. Evo pokusacu da testiram MTL sa ego one, mada idalje mi je lose od silnog povlacenja

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #38 poslato: Maj 03, 2019, 02:08:22 »
  • Publish
  • E sad lepo vezbaj pa tu kolicinu koju mozes ustima da povuces rasporedi na 4 sec dakle samo lagano povlacenje inace se vracas na cigarete to ti potpisujem  :00000003: ...

PS(mozes i kombinovati drip tipove (usnike) kompatibilni su)

EDIT: Stiletto pokusaj manje da editujes postove da bi bio transparentniji post koji si napisao  :00000003:

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #39 poslato: Maj 03, 2019, 02:12:00 »
  • Publish
  • Sta god da bude na analogne cigare nema nazad, znaci to potpisujem zivotom. Za ostalo nista ne znam, ali za ovo nepostoji ta mogucnost.

Izgleda da samo treba da vezbam da naucim da vucem ovo MTL, ili da furam taj restriktivni DTL sa necime sto moze da podnese to. Treba jos da probam novi grejac od 0.5oma sa drasticno vecom rupom, treba da probam sa svojom vatom CLR grejace. Vezbacu ovo pa cu videti... Nisam valjda najgori od svu decu da ne mogu da naucim da vapujem...

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #40 poslato: Maj 03, 2019, 02:17:34 »
  • Publish
  • Da verujem da si najgori od svu decu ne bi se ni mlatio sada ovde sa tobom , budi uporan  :th_muscle:

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #41 poslato: Maj 03, 2019, 03:08:12 »
  • Publish
  • Hvala! nema odustajanja!

Van mreže Nedeljko

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 432
    • -Receive: 1476
    • Ugled: +1476/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #42 poslato: Maj 03, 2019, 08:39:35 »
  • Publish
  • Sta god da bude na analogne cigare nema nazad, znaci to potpisujem zivotom. Za ostalo nista ne znam, ali za ovo nepostoji ta mogucnost.
    Bravo, ovo je najbitnije, sve ostalo će doći na svoje.
    Ja sam nakon nekih pola godine vejp staža i izmenjenih 5 tankova našao ono što meni potpuno odgovara. I to je manje-više uobičajena situacija, malo ko je startovao sa opremom koja mu potpuno odgovara, jednostavno su male šanse za to. Za razliku od cigara koje je dovoljno kupiti na trafici i pripaliti vape je drugačiji, potrebno je naučiti barem minimum stvari kako stvari funkcionišu i isprobati različite tankove.

Van mreže kinkel

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 959
    • -Receive: 971
    • Ugled: +971/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #43 poslato: Maj 03, 2019, 09:15:00 »
  • Publish
  • .. i ja sam pomislio na trenutak, ode.. vraca se smrdljusi .. nemoj, covek .. izdrzi .. sledece godine u ovo vreme ces deliti savete :)

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #44 poslato: Maj 04, 2019, 03:50:07 »
  • Publish
  • Heh ne znam zasto sam odao takav utisak mnogima.
    Inace u fazi sam testiranja CLR grejaca od 0.5oma, guram ga na 14w za sad, uspevam da povlacim DTL ali veoma mi je cudno, bez problema vucem i "restriktive DTL" sa tolkom rupom.
    Moram da dam vremna svim ovim novim stilovima vapovanja da vidim sta mi ustvari odgovara najvise i da saberem utiske. Iskreno ja sam mislio da ce grejac sa tolikom rupom da mi bude bezveze, ali dobar je, cudnan osecaj ali dobar. Jos treba da vidim da li ce on da se zapusava itd.
    Javicu se kako je proslo sa Protank, sa Ego one 0.5oma, ostaje mi da testiram i CLR grejace sa svojom vatom. Kapiram da ce da potraje neko vreme.