Autor Tema: Kako povlaciti e cigaretu ?  (Pročitano 19484 puta)

Van mreže Caligula

• Jr. Member
  • **
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +26/-0
  • elektronske cigarete
Odg: Kako povlaciti e cigaretu ?
« Odgovor #15 poslato: Decembar 22, 2013, 21:20:52 »
  • Publish
  •   Znaci cvrcanje i pucketanje je znak da sve radi kako treba  :thumbsup:
    Klokotanje je znak da ima vode u "sistemu"  :13: Verovatno si u pravu ali ko je spominjao klokotanje ? :Scratch-Head:
    I na kraju ono najbitnije , Caligula da li si znao da "Joyetech novije baterije imaju dugacak ego navoj, kanger ne. Kanger svoje baterije pravi da rade dobro sa njihovim atomizerima." ?
    Pa baš zato sam i pomenuo klokotanje, radi šireg informisanja onih koji će ovde da nađu nešto korisno. Onako usput.
    Ovo drugo... naravno da sam znao, taktika im je da zeznu CC i Kanger, a usput sam nekako ukapirao da imaš Joyetech bateriju, a zašto, nemam pojma.

Van mreže Yenki69

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • Ugled: +111/-0
      • Modovi, RBA Atomizeri
    « Odgovor #16 poslato: Decembar 22, 2013, 23:12:20 »
  • Publish
  • Neznam kako rade kineski mizeri u skorije vreme jer ih ne koristim, ali je zlatno pravilo pri parenju da pustiš dugme baterije delić sekunde ili celu sekundu pre nego prestaneš da vučeš, na taj način izvučeš svu paru koja se nakupila u kapici, a i za sledeće povlačenje imaš navlažen grejač.

Kada ustališ tu taktiku ni sa povlačenjem nećeš imati problema.

Na mreži ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9134
    • -Receive: 11461
    • Ugled: +13896/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #17 poslato: Decembar 22, 2013, 23:18:12 »
  • Publish
  • Pa baš zato sam i pomenuo klokotanje, radi šireg informisanja onih koji će ovde da nađu nešto korisno. Onako usput.
    Ovo drugo... naravno da sam znao, taktika im je da zeznu CC i Kanger, a usput sam nekako ukapirao da imaš Joyetech bateriju, a zašto, nemam pojma.
    Da naravno ume i da klokoce , meni na primer je curkala tecnost pored fibera , skinem klir izduvam vratim radi opet jedno vreme pa opet klokoce a resio sam problem ubacivanjem jos jedne niti preko grejaca , curenje je prestalo sad radi kao sat i trosi ko volga ( Vision VT )  :00000003:
    Sto se tice baterije mozda i ja gresim kada kazem EVOD jer na njoj pise Inhalika  :banghead:
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11159
    • -Receive: 10678
    • Ugled: +22430/-0
    « Odgovor #18 poslato: Decembar 22, 2013, 23:39:24 »
  • Publish
  • Baterija ti je verovatno original kanger, ali uvoznici kopiraju umbrellu pa grade svoje brendove, samo mi nije jasno zbog cega? Umbrella ima sta da krije jer njihove baterije pravi ko zna ko, ali ne kapiram zasto ostali rebrendiraju kanger baterije koje su vec na dobrom glasu medju korisnicima. Kanger gravira logo po zelji za porudzbine preko 500 komada.

Na mreži ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #19 poslato: Decembar 25, 2013, 22:49:56 »
  • Publish
  • Da vam kazem uspeo sam sa povlacenjem od 3 sekunde ali sam premotao grejac na 3 oma , i sad mi je super .
    Jel ima jos neko da mu pase veca omaza posto vidim da vecina fura 1.8 oma ili sam ja specifican slucaj ?
    Pozdrav
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Prle

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 13
    • Ugled: +1981/-0
    « Odgovor #20 poslato: Decembar 25, 2013, 22:55:38 »
  • Publish
  • Bez brige - nisi specifičan slučaj. Postoji sigurno još korisnika kojima paše veća omaža. Fabričke zamenske glave za pojedine klirove se rade ja mislim do 2,8 oma. A čim fabrike izbacuju tu omažu u velikim serijama sigurno da imaju i kupce za iste.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #21 poslato: Decembar 26, 2013, 00:34:44 »
  • Publish
  • Ne brini, nisi jedini ;D Ja sam na 2.3oma ali na 3.2V, ti sa svojih 3 oma na 3.8V si tu negde. Svako koristi ono sto mu najvise odgovara. Meni je cilj da mi bude ukus kakav mi odgovara na najmanjoj mogucoj snazi, i trudim se takav setap da napravim.

Na mreži ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #22 poslato: Decembar 26, 2013, 08:19:50 »
  • Publish
  • E drago mi je da to cujem , kao sto sam pisao ranije nije bilo sanse da povlacim polako i dugo tj onako kako vecina preporucuje ako bih i pokusao takvu egzibiciju ili mi je para prevruca ili tecnost zagori ili osetim paljevinu silikona ( nesto nalik plastici ) i kad mi se desilo ovo poslednje par puta konacno resih da razbucam VT-a , kako mi je ovo prvi setup koji sam odradio utoliko mi je i najdrazi  :great: ali zaista desilo se cudo , sada nema sanse da mi zagori ni posle 10 sekundi , para mi je osetno hladnija , nema neprijatnih mirisa , posle vise uzastopnih povlacenja zagreje se i klir taman toliko da razredi malo tecnost na ovu zimu tako da je to jos jedan +  :13:
    Ukoliko je neko imao slicnih problema kao ja mozda je ovo resenje problema  :sunny:

Van mreže Caligula

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #23 poslato: Decembar 26, 2013, 09:40:03 »
  • Publish
  • Baš mi je drago što si poslušao moj savet za 3 sekunde.
    Nego, umutio sam neki maxx blend, odležalo 3 nedelje+3 sata u ultrazvučnoj i sada je ok, osim što jaču aromu para ostavlja u prostoriji, nego što je osećam prilikom povlačenja. Do povlačenja, setupa, otpora... ili je jednostavno takva aroma?

Van mreže Prle

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #24 poslato: Decembar 26, 2013, 12:51:31 »
  • Publish
  • Baš me čudi, jer meni Maxx ne ostavlja miris u prostoriji. Osećam aromu onda kada i treba - pri povlačenju i izdisanju pare.
    Koji ti je otpor na grejaču i sa kojom si ga koncentracijom miksao?

Van mreže Caligula

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #25 poslato: Decembar 26, 2013, 19:44:07 »
  • Publish
  • Od Totally Red, dakle Ecig Hellas je aroma, otpor je 2 oma na CC.

Van mreže Caligula

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #26 poslato: Decembar 26, 2013, 19:50:00 »
  • Publish
  • Zaboravih, a i dalje nemam edit... stavio 3% po preporuci proizvođača. Na 20 ml, 0.6 ml arome.

Van mreže Prle

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #27 poslato: Decembar 26, 2013, 20:10:03 »
  • Publish
  • Uhh - sorry - mislio sam da je FlavourArt u pitanju. Nemam nikakvog iskustva sa E-cig Hellas.

Van mreže daksi990

• Full Member
    • Thank You
    • Ugled: +35/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #28 poslato: Februar 15, 2014, 01:56:03 »
  • Publish
  • Ja jos uvek ne mogu da se naviknem na povlacenje  :evilmad:  Ja inace brzo povlacim pa kada vucem imam osecaj kao da mi je zapusen dovod vazduha  :Scratch-Head:  Inace hvala za informaciju "pustanje dugmeta i uvlacenja"

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #29 poslato: Februar 15, 2014, 09:47:49 »
  • Publish
  • Mozda i jeste zapusen dovod vazduha. Mnogima se desava da prste spustaju bas tamo na ego suknjici gde su tupice za dovod vazduha, pa se one vremenom zapuse.