Autor Tema: Kanger kartomizeri  (Pročitano 854 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10949
  • -Receive: 10516
  • Ugled: +22268/-0
Kanger kartomizeri
« poslato: Novembar 11, 2012, 14:49:13 »
  • Publish
  • Na nasim prostorima se jako malo pise o kartomizerima i stvarno je steta sto nisu toliko popularni, jer su stvarno jako dobre sprave. To je verovatno zbog toga sto mi volimo da stalno nesto cackamo, modifikujemo, budzimo... a kod njih ima jako malo prostora za to. Ipak, ima i korisnika koji zele da na ovaj nacin samo konzumiraju nikotinske tecnosti bez ikakvog odrzavanja, i za njih su kartomizeri idealni. O njima se ne moze nasiroko i nadugacko pisati, sve se moze reci u nekoliko racenica. Utisci svih koji su ih probali su najcesce jako pozitivni, a siguran sam da su korisnici kartomizera, najzadovoljniji korisnici. Glavne prednosti su im jako niska cena, veoma konstantne performanse bez ikakvih varijacija i koriscenje po principu "koristis dok radi, kad ne radi bacis". Ono sti im se uzima kao nesostatak je u neku ruku umanjena aroma, ja licno ovo ne bih uzeo kao nedostatak jer su jako dobri za konzumiranje divanskih aroma kod kojih, cini mi se ubijaju slatkost i cine aromu suvljom i slicnijom klasicnim cigaretama. Glavni nedostatak im je sto pojedini, mada jako retki primerci jednostavno ne rade, ali korisnik ne bi trebao da oseca taj nedostatak, odnosno mislim da bi takve primerke prodavac trebao da zameni.

Licno sam najzadovoljniji kanger kartovima, i uvek ih imam pri ruci. Kanger proizvodi nekoliko modela a ja sam imao prilike da probam: 510 1.1ml 1.8oma, 510 1,5ml 1.5oma dual coil, 510 3,5ml 2,0oma i eGo varijantu 2.3ml 2.0oma:

U principu svim modelima sam jako zadovoljan osim 1.5ml 1.5oma dual coil koji je za mene prejak, a osim toga cesto se desava da sagori svu tecnost pa se oseca zagorelo. Od svih pomenutih sam nastavio da koristim prve pomenute 1.1ml 1,8 oma sa 510 konekcijom. Koristim ih u svim prilikama van kuce u kombinaciji sa 510 baterijama kako bih izbegao dosadna pitanja:

A koristim ih i kuci za pojedine tecnosti koje ne koristim konstantno. Za koriscenje u kombinaciji sa ego baterijama postoji i ukrani konus: