Elektronske cigarete > Uopšteno o elektronskim cigaretama

Da li parite na mestma gde je zabranjeno pusnje?

(1/3) > >>

Che:
Licno sam imao par polu intervencija zbog parenja.Obezbenjenje-cuvar-neko odgovoran za javnu bezbednost je dosao do mene videci oblak inzad moje glave ali kad sam mu pokazao mod samo je odmahnuo rukom i otistao.Komotno parim u pozoristu iako je cela zgrada kao kulturna institucija sa zabranom pusenja na stranu su je pozorisni klub ikao se nalazi u istoj zgradi i ima samo jedan ulaz-istu ventilaciju mesto gde se moze pusiti.
Zanima me kakava su vasa iskustva,gde parite i da li ste na tim mestima nekada pusili cigarete?

rooby:
Ja sam pario u autobusu iz Beca (naravno konsultovao sam se sa vozacem) ali kada su putnici krenuli da me salijecu, to je bio show. Onda u bolnickoj kafeteriji u nepusackom dijelu pa sam umalo kafu dobio u krilo umjesto na sto jer se konobarica bila zablenula kao nenormalna. Bio sam se zabrinuo za potomstvo ;) Marketi i prodavnice bez problema. Mada ljudi i dalje cudno gledaju kada idem ulicom i parim, no nije im no zamjeriti. I ja bi prije godinu dana tako gledao u nekoga...

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

srcko:
Za vikend bio u Budimpesti. Kafici, restorani, nacionalno pozoriste... Sve to ja okadio :dance:  Niko me ni cudno pogledao nije. Premda, u onolikom gradu za dva dana nigde ne videh ni jednog parioca. Mislim, sto se onda ne cude, ako ih ne vidjaju svaki dan :Scratch-Head:

Para:
Parim gde mi se pari i nikad problem nisam imao, osim jednom u prodavnici zdrave hrane. Prodavačica je doživela šok jer je mislila da sam joj okadio radnju zdrave hrane smrduljama. Lik pored mene se umešao i objasnio joj je da se radi o elektronskim cigaretama, i okrenuo se meni uz konstataciju, da je ovo što ja "pušim" dokazano otrovnije od regularnih cigareta. Rekao mi je da treba da budem karakter kao on i ostavim cigare bez pomagala, pokazujući na moju lulu. Zatim je uzeo poveću kesu semenki i izašao sa svojim telesnim viškom od nekih 30kg. ;D

bibi74:
Ma ja pre jesam pario gde god sam stigao,sad se uzdrzavam...Na kraju krajeva mislim i da nije cool ispustati oblake tamo gde to nije prikladno...KAd bas imam zudnju za nikotinom povucem malo stealth

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju