Autor Tema: Vamo ždere baterije  (Pročitano 871 puta)

Van mreže bibi74

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 1
  • Ugled: +75/-0
Vamo ždere baterije
« poslato: Oktobar 27, 2013, 09:13:42 »
  • Publish
  •  Od skora kupih jos jedan Vamo i primetio sam nesto cudno i potencijalno opasno...Koristio sam ga iskljucivo u 2 puta 18350 modu ,i  radio je ok,bar mi se cinilo,a onda primetim da mi je na relativno sveze ubacenim baterijama dao signal da su baterije prazne...Pogledam napon na displeju,ono 4,8 V  :axe:  ..sto znaci da se svaka baterija ispraznila na 2,4 V :jacko: ..Ajd pomislim te 18350 sto imam su u cirkulaciji preko 2 godine pa mozda je vreme da ih bacim u korpu za smece,nisam ekspert za baterije...Onda mi se isto desi sa aw 18650...Uvece stavio svezu bateriju,pario mozda 5 minuta,ujutro ustao a napon na bateriji tj.displeju 3,2 V....wtf? Kako je to moguce,negde probija ocigledno ali ne na konektoru jer atomizer "cuti " i ne greje se...Razmisljam nesto...Gde god da "pusta" sstruju zaobilazi elektroniku ocigledno,posto mi ona ne dozvoljava da radi,vec mi daje onaj "Lo V" znak,tj zastitu.

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Pol: Muškarac
    • Viva La Revolución
    Odg: Vamo ždere baterije
    « Odgovor #1 poslato: Oktobar 27, 2013, 10:25:18 »
  • Publish
  • Bice da ti se zalomio falican model.Nisam nesto ekspert za vamo jer ga imam tek nekih par nedelja ali nisam primetio taj problem iako je ovo FT vamo V3. :sleep: