Autor Tema: Kanger protank 3  (Pročitano 1024 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11237
  • -Receive: 10722
  • Ugled: +22474/-0
Kanger protank 3
« poslato: Oktobar 18, 2013, 21:58:29 »
  • Publish
  • Evo i trece generacije protanka, na zalost, ako je neko ocekivao ss - nije :021:  I oni se naprzili na performanse pa su izbacili dual coil. Iskreno, cisto sumnjam da ce ovaj proizvod doziveti neku popularnost, ali red je da ga pomenemo. Bottom coili i onako vaze za potrosace ali za uzvrat isporucuju dobre performanse, i mislim da za ovim stvarno nema potrebe.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11237
    • -Receive: 10722
    • Ugled: +22474/-0
    Odg: Kanger protank 3
    « Odgovor #1 poslato: Jul 01, 2014, 18:11:58 »
  • Publish
  • Vec nekoliko dana kako sam protank dva zamenio protankom 3, ali sam zaboravio da napisem neku rec. Koristim ga kao i protank mini 3, pre svega za probanje tecnosti i u njemu koristim single glave zbog lakog odrzavanja. Ove glave u njemu bolje rade nego u protanku dva, iz razloga koje sam opisao ovde. Mogu se koristiti i njegove originalne dual coil glave, ali najbolje radi sa novim dual coil glavama koje su takodje kompatibilne a o kojima smo vise pisali u temi o aerotanku mini. Ono sto je najzanimljivije je da je ovaj klir spolja potpuno identican kao protank 2 a i vecina komponenti su potpuno identicne. Jedina razlika je u donjem metalnom delu tanka, pa ne vidim razloga zasto se zove protank 3? Meni je logicnije bilo, kad vec nisu menjali izgled, da su ga nazvali protank 2 upgrade, ili dual coil.

Cak je i pakovanje identicno, samo je promenjen platicni ulozak i umesto crnog, sada je beo

Kao sto sam vec napisao, spolja su potpuno identicni. Gore je dvojka, dole trojka:

Jedina razlika je u tome sto je kod trojke deo koji naleze na glavu, odnosno cev u koju ulazi dimnjak, skracena:

Eto ko ima protank dva, vrlo lako od njega moze napraviti protank 3. Dovoljno je pomenutu cevcicu skratiti za oko 3mm. Ko je u mogucnosti to moze uraditi na strugu, a ko nije, moze polako isturpijati nekim biaxom ili malim tocilom koje se stavlja u busilicu. Ja cu svoju dvojku ovih dana omlatiti pa javljam kako je proslo, ali ne moze mnogo da se pogresi. Ako se pretera, u najgorem slucaju se moze dodati neka tanka gumica.