Autor Tema: Aga-t3  (Pročitano 989 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10969
  • -Receive: 10535
  • Ugled: +22287/-0
Aga-t3
« poslato: Oktobar 15, 2013, 13:02:56 »
  • Publish
  • Jos jedan genesis popularnog kineskog proizvodjaca "youde". Malo sam se zbunio kada sam video prvu fotografiju, kada sam video onaj siljak kako strci ;D  Onda sam skontao da je njemu mesh u stvari u sredini. Samo mi nije bas najjasniji princip rada. Da li mozda onaj nazubljeni deo kroz koji prolazi mesh zapravo sluzi za podesavanje dovoda tecnosti do grejaca? Koliko mi se cini na osnovu oskudnih fotografija, mesh fitilj se spusta u posebnu komoru u koju se dotok tecnosti nekako regulise. Nisam bas poznavalac genesisa, ali cini mi se da to nece bas raditi kako treba?

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    Odg: Aga-t3
    « Odgovor #1 poslato: Oktobar 15, 2013, 13:39:19 »
  • Publish
  • UD AGA-T3

Izradjen je od SS-a.
    Konektor je tipa 510.

-zapremina je 1.8ml (mada sam nasao podatak da je kapacitet 1.5ml)
    ...moguc je mali kapacitet jer je tank (Pyrex) prilicno debelih zidova i ne bas neke zavidne visine

Dimenzije:

-precnik je 22mm
    -duzina 46.54mm (to je verovatno sa tipom)

Otvor za mesh je 3.5mm

Iako se digla velika prasina i po forumima se dosta prica o ovom novom proizvodu, do nekih konkretnih podataka je tesko doci. U jednom se svi slazu i to proglasavaju najvecom manom, kapacitet je za mnoge  ne zadovoljavajuci!

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10969
    • -Receive: 10535
    • Ugled: +22287/-0
    Odg: Aga-t3
    « Odgovor #2 poslato: Oktobar 15, 2013, 13:45:31 »
  • Publish
  • Pa da je vislji nebi mogao da povuce tecnost a da je siri - nema kud dalje ;D Izgleda da nema ideja kako da se napravi nesto novo a funkcionalno, pa izmisljaju toplu vodu samo da bi izbacili nesto razlicito od drugih, po svaku cenu.