Autor Tema: Inawera tobacco absolute  (Pročitano 20578 puta)

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11199
  • -Receive: 10696
  • Ugled: +22448/-0
Inawera tobacco absolute
« poslato: Oktobar 15, 2013, 12:17:55 »
  • Publish
  • Ovo su kako kazu ektrakti pravih listova duvana. Gusta smedja tecnost koja ima pravi ukus duvana i koja se dodaje vec gotovim tecnostima kako bi se postigao efekat koriscenja pravih cigareta. Tako bar kazu, a videcemo uskoro o cemu se radi ;D

http://inawerashop.com/tobacco-absolute-pm-53.html

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    Odg: Inawera tobacco absolute
    « Odgovor #1 poslato: Oktobar 15, 2013, 13:58:01 »
  • Publish
  • Ovo bi moglo valjati.  :00000003: Ako neko bude uzimao pa da delimo troškove transporta.  ;D

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #2 poslato: Oktobar 15, 2013, 14:10:31 »
  • Publish
  • Ja narucio pa bolje sacekajte ;D Mozda budu vrlo brzo na aukciji

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #3 poslato: Oktobar 15, 2013, 14:12:22 »
  • Publish
  • Biće sto posto to je TPA.  ;D

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #4 poslato: Oktobar 22, 2013, 14:16:18 »
  • Publish
  • Stiglo expresno i ja expresno zamutio i probao ;D  Jednostavno, to je to - pravi cedjeni listovi duvana. Kada se ovo protrlja medju prstima i pomirise, osecaj je kao kad se zabode nos u kesu sa duvanom. Razlike izmedju ove 4, ne znam ni ja kako da ih nazovem, su kao izmedju 4 razlicite sorte duvana. Ne znam kako bi se ovo nazvalo? Arome nisu, mozda daitivi, dodaci...? U svakom slucaju kako god ga nazvali - mnogo je dobro. Nicega tu nema osim mirisa duvana pa nisam siguran na sta bi licilo kad bi se smuckalo samo, a nemam nameru ni da probam ;D  Ja sam koristio pripremljenu tecnost tobacco symphony i na 5ml sam dodao po 10 kapi. Sad mi je zao sto nisam spremio po 5L umesto 5ml ;D  Sto se ukusa tice, on je jos bolji nego miris. Sve cetiri su toliko dobre da ne mogu da izdvojim ni jednu kao favorit, mozda mi za to treba malo vise vremena. Oriental i garuda najlepse mirisu ali se pri upotrebi izjednace. Ovo su samo prvi utisci, sada cu napraviti novu kolicinu koja ce da odlezi posto ovo mora odmah da se trosi, a probacu i kombinacije sa drugim aromama. Inace, "ovo" nije bas tako gusta i tamna tecnost kao sto su je opisali, vec lici na sve druge arome i po gustini i po boji. Boja je onako tamno zuckasta, dosta svetlija od pojedinih aroma. Sa 10 kapi na 5ml tecnost blago promeni boju i potpuno providna postane blago zuckasta. "Ovo" na oko ni malo ne lici na TPA absolute, ali me nebi cudilo da je razblazena varijanta, mada ne vidim razlog zasto i inawera nebi sama mogla da proizvde ovako nesto

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1692
    • -Receive: 697
    • Ugled: +2197/-0
    « Odgovor #5 poslato: Oktobar 22, 2013, 15:03:49 »
  • Publish
  • Znaci nista od aukcije ;D .Hvala na recenziji.Narucujem i ja ovo cim odem da obnovim karticu.A znajuci sebe moze to i da potraje :winksmile:

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #6 poslato: Oktobar 22, 2013, 15:45:56 »
  • Publish
  • Ne samo da nema nista od aukcije, nego svako kome se ne svidi moze da prosledi kod mene i to po nabavnoj cenu sa sve shipingom. Nisam ja stipsa kao vi ;D 

Ali ljudi ovo je stvarno mnogo dobro. Ceo dan ja i zena duvamo kao dva ludaka i ne mozemo da se nacudimo. A cela kuca mirise na duvan, ne na onu garez izgorelog duvana vec na svez, prelep.

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #7 poslato: Oktobar 22, 2013, 16:35:13 »
  • Publish
  • Znao sam da će da valja, to je ista fora kao sa TPA smolama. Možda malo jače nego što ja smućkam. ;D 

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #8 poslato: Oktobar 22, 2013, 16:42:30 »
  • Publish
  • E sad,  cini mi se da malo vise prlja, ili sam ja malo vise cimao danas, bice da je oba po malo. Mozda kad odlezi izgubi moc prljanja?  ;D Kad se pojedinima tecnost totalno promeni od stajanja zasto moja nebi manje prljala grejac? ;D

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #9 poslato: Oktobar 22, 2013, 18:02:45 »
  • Publish
  • Mora malo da prlja, nije hemija.  :smile1:  Da li si one smole od TPA razdelio, mogao bi da uporediš?

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #10 poslato: Oktobar 22, 2013, 18:27:19 »
  • Publish
  • Mora malo da prlja, nije hemija.  :smile1:  Da li si one smole od TPA razdelio, mogao bi da uporediš?

Pa to je bio momenat kad sam se smorio od mikseva i jbg.  Zapravo tad mi je joyetech bio No1 i bio je dobar a sa miksevima su bile samo povremene epizode.  Ali ovo... u sve mi se mesa ;D

Van mreže vlaves2000

• Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1367
    • -Receive: 2207
    • Ugled: +3458/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #11 poslato: Oktobar 22, 2013, 19:42:41 »
  • Publish
  • ;D

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #12 poslato: Oktobar 23, 2013, 00:05:18 »
  • Publish
  • Probao sam i solo, ali nisam nesto odusevljen. Nesto fali, isto kao sto sam uvek imao utisak da svim miksevima nesto fali, a sada mi se cini da je ovo bas to. Ipak  je ovo samo aditiv koji poboljsava ukus tecnosti, ali poboljsava drasticno. Neke tecnosti koje sam odavno cusnuo u stranu kao neupotrebljive ili poluupotrebljive, sada su postale veoma upotrebljive i veoma dobre, bez obzira da li se radi o miksevima ili fabrickim tecnostima.

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #13 poslato: Oktobar 23, 2013, 10:34:11 »
  • Publish
  • Citam neke recenzije i kod svih se vidi odusevljenje, cak na jednom mestu neko pominje i gotovo realan ukus duvana sa dosta pare. Gde god covek da pogleda vidi pet zvezdica. Izgleda da je to taj srafic sto je falio aromama pri miksanju. Sto se tice doziranja, tu je sareno i krece se od 10 do 15 kapi, sto znaci da svi prave po svom ukusu. Vidim ja da ce tu biti eksperimenta, no to nije problem da bi se doslo do punog zadovoljstva. Sudeci po svemu, ovo je jos jedan momenat koji ce nam dozvoliti bezbolno smanjivanje miligrama nikotina. Upravo pripremam kosaricu! ;D

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #14 poslato: Oktobar 23, 2013, 11:10:28 »
  • Publish
  • Ima ih i koji nisu nesto odusevljeni, ali to su u glavnom oni koji nisu skontali da ovo  nisu arome.