Autor Tema: vapeonly V2 BCC  (Pročitano 3743 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10969
  • -Receive: 10539
  • Ugled: +22291/-0
vapeonly V2 BCC
« poslato: Oktobar 07, 2013, 22:29:28 »
  • Publish
  • Ono sto se za ovaj klir moze reci sa sigurnoscu, jeste da se za manje para nista bolje ne moze kupiti. U principu sve je "vec vidjeno", ali je vizuelno sasvim novo uz proverene performanse koje pruzaju kanger BCC klirovi. Ovo je vapeonly proizvod i ocigledno je komponente nije izradio kanger kao sto je kod nekih drugih modela slucaj, ali je ocigledno i da su glava i princip rada u potpunosti klonirani. Kome se svidja kako radi evod ali mu je dosadio njegov izgled ili mu se nikad nije svidjao, ovo moze da bude pravi izbor. Kod evoda smo imali problem da ce cesto plasticni usisnik odvoji ili polomi, sto ovde nije moguce jer je ceo zajedno sa cevkom izliven iz jednog dela. Plastika je tvrda i u celini klir deluje kvalitetno i mislim da ako se ne ispusta previse cesto, moze i da potraje ;D

Ono sto je neuobicajeno za ovu cenovnu klasu je da svaki pojedninacni komad dolazi zapakovan u celofan pa u malu kartonsku kutijicu:

Skala koja pokazuje kolicinu tecnosti je izlivena i ispupcena, pa se nece izlizati od koriscenja a nije upadljiva. Licno ne volim one jasno odstampane podeoke kao na nekom medicinskom instrumentu pa mi se ovo resenje cini veoma dobro. Sa druge strane je takodje izliven logo vapeonly

Na sledece dve fotografije je glava vapeonly V2 izmedju glave od protanka i evoda. Boja vapeonly glave je nesto drugacija, vuce na zuto i sare na dimnjaku su drugacije, sto ukazuje na to da nisu pozajmljene glave od kangera, ali na vapeonly odgovaraju glave od evoda i obrnuto. Glave od protanka ne odgovaraju jer je dimnjak nesto siri pa ne moze da udje u cevicu, ali se moze zameniti dimnjak pa se mogu i one koristiti.

Prve serije kanger klirova su imale problem sa pojedinim primercima joyetech baterija koje imaju veoma dugacak ego navoj, koji delimicno ili potpuno zatvara rupe za dovod vazduha sto moze prouzrokovati razne neprijatnosti. Ovaj proizvodjac je poucen tim iskustvom, rupice za dovod vazduha izbusio prilicno visoko tako da sigurno nece biti slicnih problema

U celini ovo je jedan sasvim pristojan klir, gotovo duplo jeftiniji od evod-a a ni po cemu ne zaostaje za njim. U radu, u poredjenju sa kanger BCC klirovima nema nikakve bitne razlike, ili bar ne vece nego sto ih ima u primercima istog proizvodjaca razlicite serije. Supruga i ja smo potrosili cela dva tanka, bilo je tu i maltrettiranja, ali klir nije ni kap pustio na bateriju niti je grejac i jednog momenta ostao suv. Ovaj klir moze biti zanimljiv korisnicima vecih BCC klirova kao simpaticna mala spravica za setnju, onima koji zele da probaju BCC jer ce od njega dobiti sve sto i od svih ostalih dosta skupljih, kao i svima kojima se vizuelno svidja.

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    Odg: vapeonly V2 BCC
    « Odgovor #1 poslato: Oktobar 08, 2013, 00:04:17 »
  • Publish
  • Zapremina mu jue 1.5ml
    Grejaci su otpora od 1.8Ω do 2.5Ω

Dimenzije:

-duzina je 69mm
    -precnik je 14mm

Pravi se u sedam boja

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #2 poslato: Oktobar 08, 2013, 10:39:37 »
  • Publish

• Van mreže azrael78

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Receive: 0
    • Ugled: +7/-0
    « Odgovor #3 poslato: Novembar 30, 2013, 17:15:11 »
  • Publish
  • Uzeo danas 3 komada u jednoj domacoj prodavnici probao 2 i na oba je posle 3-4 minuta pocelo opasno da pusta na usnik, jos nisam video da propusti toliko tecnosti, doduse prvi put koristim bcc klir ali sto je mnogo mnogo je. Otvorio sam jednu glavu, izbacio one 4 dlake koje su stavili preko grejaca i ubacio 2x1mm fibera i situacija se poboljsala ali ne i sredila. Na poslu sam kad dodjem kuci probacu da umesto 2x1mm stavim 1 od 2.8mm u nadi da ce srediti stvar, ako ne ja ovoj spravi ne mogu da dam prelaznu ocenu.

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Pol: Muškarac
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #4 poslato: Novembar 30, 2013, 17:24:40 »
  • Publish
  • Da li pusta bas tecnos ili je problem sa viskom kodnenza?

Van mreže azrael78

• Newbie
    • *
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: Novembar 30, 2013, 17:29:51 »
  • Publish
  • Cev je plasticna pa se bas lepo vidi, 2-3mm od vrha glave se napuni tecnoscu plu onaj reckavi gornji deo glave i oko grejaca, to je mnogo tecnosti. Znaci radi jedno tri minuta ok i onda samo provali u glavu i krene na gore.

Van mreže domino

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 50
    • -Receive: 98
    • Ugled: +674/-0
    • Pol: Muškarac
    • -
    « Odgovor #6 poslato: Novembar 30, 2013, 17:39:42 »
  • Publish
  • Proveri da li ona gumica dobro dihtuje, probaj da je ne navlačiš na dimnjak do kraja. Često se i meni dešavalo da bućka i prolazi kroz usnik, ja rešio ubacivanjem fibera u glavu. Nekad je dovoljno parče od 2mm fibera, nekada i skoro 2x2mm.

Van mreže azrael78

• Newbie
    • *
    • Thank You
    « Odgovor #7 poslato: Novembar 30, 2013, 17:46:23 »
  • Publish
  • Probao da ne dotezem, probao da stegnem jako, isto. Ubacio sam 2x1mm koji sam skinuo sa t2 cc glave u kojoj je bila preko grejaca, na poslu sam samo sam to imao. Kuci cu da probam 2.8mm i to bi trebalo da resi stvar, ono sto su oni stavili preko je ocajno, raspleli giber i ubacili desetak dlacica a i ona silikonska kapica koja naleze na krajeve fibera bi mogla da bude malo duza da lepo stisne fiber kao na klirovima sa gornjom glavom. kao sto rekoh videcu kuci pa jaljam sutra kad prenoci.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #8 poslato: Novembar 30, 2013, 17:51:06 »
  • Publish
  • Ovaj klir, kao i svaki bcc, ne trpi bas najbolje jako povlacenje tako da to moze da bude moguci razlog. Ako nije to, onda samo jos ostaje premalo fibera ili dimnjak ne naleze lepo na gumicu na glavi. Obrati paznju da li ona providna cevka pritiska gumicu, kada zavijas tank da li je makar malo potisne na dole. Ako ne, mozes slobodno da dodas neku gumicu od drugog klira. Ovaj model pravi ko stigne u kini, pa je mozda uvoznik od koga si kupio poleteo za niskom cenom i uvezao najlosiju varijantu. Ako su felericni, bilo bi dobro da napises gde si kupio da se jos neko ne opece.

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    « Odgovor #9 poslato: Novembar 30, 2013, 17:55:54 »
  • Publish
  • Kakva je ventilacija? Jakim povlačenjem može se stvoriti takav potpritisak da mora naparaviti poplavu. Rešenje je umerenije povlačenje, uvek napunjena baterija i dodati fibera na grejač, treće nema (ako je dihtovanje ok).
    Dakle kod jakog povlačenaj se stvara potpritisak i tečnost nekontrolisano krene u grejač gde je najmanji otpor.
    Slaba baterija nedovoljno sagoreva (isparava) tečnost i višak pravi poplavu.
    Za nedostatak fibera je jasno.
    I na kraju ulogu igra i gustina tečnosti.

Edit: Liber posatli smo u isto vreme.  ;D

Van mreže azrael78

• Newbie
    • *
    • Thank You
    « Odgovor #10 poslato: Novembar 30, 2013, 18:05:59 »
  • Publish
  • Nisam chain vaper, uvlacim lagano i dugo, znaci samo mi fiber moze pomoci. A bedak mi, treci klir sam uzeo komsiji koji tek pocinje i sad moram da ga budzim a mislio sam onako upakovan da mu odnesem, i naravno, da radi kako treba  :weep:

Van mreže azrael78

• Newbie
    • *
    • Thank You
    « Odgovor #11 poslato: Novembar 30, 2013, 18:09:55 »
  • Publish
  • Nemam opciju edit a imam nesto da dodam. Inace koristim tecnosti pravljene TR bazom uz dodatak 10% VG-a da spustim na 16mg i da zgusne bazu ali sam danas pazario 2 tecnosti LR i Joye PG/VG i njih sam koristio da testiram klir e sad da nisu one nesto redje?

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #12 poslato: Novembar 30, 2013, 18:23:55 »
  • Publish
  • Ja sam na tom istom kliru koristio dekang i joyetec i radio je sasvim normalno, radi jos uvek ali ga ne koristim nesto narocito. Sa njim su kompatibilne evod glave ali ne i protank. U stvari, ako se koriste protank glave mora da se hameni cevcica.

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    « Odgovor #13 poslato: Novembar 30, 2013, 18:26:20 »
  • Publish
  • Ta TR baza, šta je to? Gde to nabavljaš? Zašto ne pokušaš sam da mućkaš, pomoćićemo ti.

Van mreže azrael78

• Newbie
    • *
    • Thank You
    « Odgovor #14 poslato: Novembar 30, 2013, 18:28:53 »
  • Publish
  • Totally Red baza, iliti e-Cig hellas. Malo je retka pa ja zgusnem glicerinom