Autor Tema: Aditivi i dodaci za tecnosti  (Pročitano 1208 puta)

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11205
  • -Receive: 10701
  • Ugled: +22453/-0
Aditivi i dodaci za tecnosti
« poslato: Oktobar 02, 2013, 14:54:34 »
  • Publish
  • Ranije sam probao bitter wizard od fa i u pocetku mi se cinilo da ima efekta, odnosno on stvarno ubija slatkost i dodaje neki prijatan smek tecnostima, ali posle duzeg koriscenja postane strasno gorak pa sam zahvaljujuci njemu poceo da volim sladunjave tecnosti. Sam bitter iz bocice mirise kao neka lepa duvanska aroma, ali sam ja mozda preterao sa doziranjem. Inace, bitter je sam po sebi strasno gorak i mozda je moja najveca greska sto sam liznuo jednu kap, pa od tada vise ne mogu da budem objektivan kada je on u pitanju.

Danas na red dosao WG sharp taste koji se prodaje na inawera shopu kao poboljsivac ukusa bez nekog detaljnog opisa. Ja sam u 5ml turkish tobacco dodao dve kapi, i nakon kraceg koriscenja cini mi se da je tecnost malo bolja, odnosno aroma izrazenija i postojanija. Turkis tobacco je tecnost koja mi se i bez ovoga veoma svidja pa mozda treba da probam sa nekom koja mi se ne svidja toliko? Ili mozda da probam sa nekom koja mi se svidja ali mi je previse slaba? Cini mi se pre ovo drugo, jer sam stekao utisak da ovaj dodatak dodatno naglasava svaku komponentu arome.

Vise detalja cu napisati naknadno kada budem isprobao sharp taste sa vise aroma, a ako je neko probao jos neki dodatak, bilo bi lepo da napise u ovoj temi. Meni uskoro stize jos nesto sto sam zaboravio kako se zove, ali kad stigne napisacu utiske i procitati naziv sa bocice. ;D

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    Odg: Aditivi i dodaci za tecnosti
    « Odgovor #1 poslato: Oktobar 02, 2013, 15:11:18 »
  • Publish
  • Wizard je meni dobar, ne mogu opisati šta se baš dešava sa tečnostima, ali uglavnom im malo popravi ukus i po mom mišljenju baci malo na duvan.

Ko želi da malo umekša ili zasladi tečnost treba dodati nekoliko kapi maltola.