Elektronske cigarete > Uopšteno o elektronskim cigaretama

Bekap komercijalni ati je neophodan?

<< < (9/9)

hybrid:
Fidel pa ti si onda pravi covek za odgovor.Ti sigurno znas kako ne treba praviti setup ;D .Moracu da probam sa nekim egot/c tankom.Jos samo da navatam nekog ko to koristi.Na orginalnom setup-u je stojalo 3x1 mm fiber i cini mi se nr/r/nr zica.Procitao sam da ne bi trebalo preko 0,16 zice.Mozda ovaj klon ima sire stubice za pinove.Ko li bi ga znao.Ja sam napravio setup sa 1x2mm fiberom i 0,16 zicom oko 4 namotaja.I nesto mi ne deluje ko da je otpor oko 1,8.Posto na glavama kad pravim setup otprilike je taj otpor.A mozda i ne radi dobro zato sto nisu dobro sabijeni pinovi.Nesto nisam imao vremena da se bakcem puno pa sam cisto probao jedan brzinski setup i naravno nije ispao dobar.
El se lako vadi onaj fiber iz igle tj el se lako vraca nov?Sve nesto mislim da mi on pravi pometnju i u tank i u drip modu.Vrlo lako moze da bude da je predugacak pa gusi.Pretpostavljam da treba da bude duzine do ili malo iznad grejaca.A ovo mi deluje ko da je dosta nalegao na sam grejac.Verovatno cu se sutra malo vise pozabaviti sa njim.

Ps a inace ne izgleda ko sa FT-a.Izgleda jako dobro.Mozda udarim i neki foto sesn cisto da vidite na sta lici :winksmile:  taj klon klona

Para:
Gornji T fiber treba da dodiruje grejač jer ga natapa tečnošću.

LiberPrint:
Gornji setap se lako vadi i vraca. Treba da bude fiber duzine 25mm, presavije se na pola i parcetom kantala li bilo kakve druge tanke zoce protera kroz rupicu na vrhu igle.

Mislim da deo ove teme treba da ide u temu eternity, ili da se otvori nova tema za eternkty klon sa ft

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju