Autor Tema: Bekap komercijalni ati je neophodan?  (Pročitano 14683 puta)

Van mreže fidel

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 3
  • Ugled: +63/-0
Re: Bekap komercijalni ati je neophodan?
« Odgovor #30 poslato: Novembar 09, 2013, 16:12:15 »
  • Publish
  • Mene bi Vision mogao da angažuje za testiranje izdržljivosti Eternity-ja, ali bi ubrzo bankrotirali...

Van mreže fidel

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #31 poslato: Novembar 09, 2013, 16:13:37 »
  • Publish
  • Mada priznajem da sam kriv, pao mi je sa stola i navoj je ostao u bateriji...i tako dva puta...

Van mreže srcko

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Receive: 0
    • Ugled: +73/-0
    • Pol: Muškarac
    Odg: Bekap komercijalni ati je neophodan?
    « Odgovor #32 poslato: Novembar 09, 2013, 17:49:58 »
  • Publish
  • [size=78%]Onaj klon sa fasttech- a na fotografiji izgleda sareno kao da je sastavljen iz delova razlicitog materijala, ali ne mora da znaci da je tako jer su pokazali da su im mnoge fotografije lose a proizvod u stvari izgleda mnogo bolje. Izgleda da fotografisu onim klonovima iphonea od 30$[/size]

Upravo tako. Izgleda mnooogo bolje nego na "umetnickim" fotografijama ft-ovih "majstora". Materijal isti za sve delove, drip se "klima" taman kao drip, to mu je posao,vrlo solidna zavrsna obrada, a trajace koliko traje. Za tu lovu, vec sam mu dusu izvadio  ;D

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #33 poslato: Novembar 09, 2013, 18:08:56 »
  • Publish
  • Mada priznajem da sam kriv, pao mi je sa stola i navoj je ostao u bateriji...i tako dva puta...
    Kako si to uspeo??? Za ceo vaperski vek nikada nisam odlomio konektor,sve drugo jesam ali njega nikako :sleep:

Van mreže fidel

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #34 poslato: Novembar 09, 2013, 20:03:19 »
  • Publish
  • Dva puta za oko tri meseca. Skotrlja se sa stola i pukne navoj koji ostane u bateriji... A dobro zavrnuta i sa ego prstenom...

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #35 poslato: Novembar 09, 2013, 20:15:03 »
  • Publish
  • Bas se cudim  :sleep: Sta da ti kazem pokusaj da budes sledeci put malo pazljiviji da ti ne ispada cigareta.Ja sam tako sahranio gomilu tipova i plexi-staklenih tankova.

Van mreže Parfimerija Stellina

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 0
    • Ugled: +216/-0
    • Zmaj Jovina 23 ZEMUN
    Odg: Re: Bekap komercijalni ati je neophodan?
    « Odgovor #36 poslato: Novembar 09, 2013, 21:06:26 »
  • Publish

Ko zna , zna  ;D   , vazda bilo ,,, :wave:

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1656
    • -Receive: 651
    • Ugled: +2151/-0
    « Odgovor #37 poslato: Decembar 06, 2013, 18:46:56 »
  • Publish
  • Stigao klon eternity-ja juce.Odma sam ga stavio u pogon.Originalni setup je los.Mislim da ima dosta oma.Mrzelo me da proveravam.Danas na brzaka napravih nekakav setup.I nije bas ispao dobro ;D  ali radi.Cim sam izvukao originalni setup malo poceo stubic da se klima.Npravio sam sa 0,16 kantalom,ali nikako nije nalegao kao original.Tj samo je labavo postavljen,lako se vadi,da li tako treba verovatno ne?Il da probam sa debljim kantalom.Probao sam malo jace da uguram ali nista.Strah me je bilo da stegnem bas jako da ne bi rslo odma.Inace slicno radi i u tank i drip modu.Dobro malo bolje je u dripu ali ne preterano.I da li mogu joye tankovi da se koriste?Pretpostavljam da mogu nego i to cisto da pitam

Van mreže fidel

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #38 poslato: Decembar 06, 2013, 18:52:40 »
  • Publish
  • Možda ja nisam pravi da dajem savete jer sam "sahranio" dva Eternity - ja za kratko vreme, ali ne bih ti preporučio da koristiš deblji kantal od 0,16 mislim da je to najviše što može lepo da udje u konektore. A sa 4 struka 1mm fibera i 4 namotaja 0,16 dobijaš oko 1,6 ohm-a što je meni odlično za Eternity

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10949
    • -Receive: 10517
    • Ugled: +22269/-0
    « Odgovor #39 poslato: Decembar 06, 2013, 19:38:11 »
  • Publish
  • Ne znam kakva je situacija kod te verzije, ali venus i eternity su osetljivi na zice preko 0.16. Probaj malo jace da nabijes pinove, tako sto ces da ih odupres o neku podlogu. Tank moze od ego-t/c, ali samo sa silikonskom gumicom. Igla je nesto sira pa ne moze da prodje kroz plasticnu kapicu na tanku.

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1656
    • -Receive: 651
    • Ugled: +2151/-0
    « Odgovor #40 poslato: Decembar 06, 2013, 20:07:51 »
  • Publish
  • Fidel pa ti si onda pravi covek za odgovor.Ti sigurno znas kako ne treba praviti setup ;D .Moracu da probam sa nekim egot/c tankom.Jos samo da navatam nekog ko to koristi.Na orginalnom setup-u je stojalo 3x1 mm fiber i cini mi se nr/r/nr zica.Procitao sam da ne bi trebalo preko 0,16 zice.Mozda ovaj klon ima sire stubice za pinove.Ko li bi ga znao.Ja sam napravio setup sa 1x2mm fiberom i 0,16 zicom oko 4 namotaja.I nesto mi ne deluje ko da je otpor oko 1,8.Posto na glavama kad pravim setup otprilike je taj otpor.A mozda i ne radi dobro zato sto nisu dobro sabijeni pinovi.Nesto nisam imao vremena da se bakcem puno pa sam cisto probao jedan brzinski setup i naravno nije ispao dobar.
    El se lako vadi onaj fiber iz igle tj el se lako vraca nov?Sve nesto mislim da mi on pravi pometnju i u tank i u drip modu.Vrlo lako moze da bude da je predugacak pa gusi.Pretpostavljam da treba da bude duzine do ili malo iznad grejaca.A ovo mi deluje ko da je dosta nalegao na sam grejac.Verovatno cu se sutra malo vise pozabaviti sa njim.

Ps a inace ne izgleda ko sa FT-a.Izgleda jako dobro.Mozda udarim i neki foto sesn cisto da vidite na sta lici :winksmile:  taj klon klona

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    « Odgovor #41 poslato: Decembar 06, 2013, 20:28:13 »
  • Publish
  • Gornji T fiber treba da dodiruje grejač jer ga natapa tečnošću.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10949
    • -Receive: 10517
    • Ugled: +22269/-0
    « Odgovor #42 poslato: Decembar 06, 2013, 20:46:55 »
  • Publish
  • Gornji setap se lako vadi i vraca. Treba da bude fiber duzine 25mm, presavije se na pola i parcetom kantala li bilo kakve druge tanke zoce protera kroz rupicu na vrhu igle.

Mislim da deo ove teme treba da ide u temu eternity, ili da se otvori nova tema za eternkty klon sa ft