Modovi > Modeli clanova

Yenki kick Kaja mod

(1/2) > >>

Para:
Zapravo ovaj mod nema ime. Napravljen je po narudžbi i ispao je opako dobro uz Kaju 3.1.

Prekidač je besprekoran. Sigurnosne rupice za gasove su fenomenalno izvedene. Konektor je podešavajućim + polom i ravnom bazom prečnika 22mm.
Posebno me raduje što nema mogućnosti da tečnost procuri na elektroniku kicka, što kod mnogih mehaničkih modova predsatavlja veliki problem.
Peskarenje je urađeno veoma kvalitetno. Dolazi sa dve tube za 60-tak evra. Unikatan i veoma lep primerak. Iza ovog primerka stoji firma MaYess. Preporuka.

Para:
Evo Liber.  :cap:

Para:
Zaboravio sam. Kick radi zaista dobro, čak iznenađujuće dobro (govorim o klonu naravno). Međutim bateriju 18350 isprazni dok kažeš keks. Ove veće idu mnogo bolje. Moraću nabaviti malo bolje 350 baterije, imam samo neke NN i Efest.
Po meni ovo vredi. Ipak ovo je čist ručni rad našeg drugara Yenkija. Kaja 2.1 razbija na ovome.

P.S.
Kanger Protank je legao ko budali šamar.

Che:
Nece ti pono pomoci ni AW 18350 kad ih kick pocne srkati.Ovo je super fora jer ne moras da uzimas one 18500 zbog kicka.

Para:
Da ali i 18650 odlično leži, možda je tuba malo duža, evo kako izgledaju uporedo.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju