Autor Tema: Cartel V1 by Cartel Mods  (Pročitano 5447 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10949
  • -Receive: 10517
  • Ugled: +22269/-0
Cartel V1 by Cartel Mods
« poslato: Septembar 12, 2013, 12:58:54 »
  • Publish
  • Evo jos jednog nabudzenog 18350 moda izradjenog od istog celika od kog se prave i rolex satove, zasta mene a verujem i vecinu ostalih, savrseno zabole uvo ;D  Jos jedan marketinski trik da se napaljenicima kojima je taj podatak bitan, zavali parce gravirane cevi po nebuloznoj ceni... Ali mora se priznati da lepo izgleda. Ipak, ja bih radije sacekao da kinezi izbace svoju varijantu od ne bas tako dobrog celika... brzo ce oni to ;D  Proizvodi se iskljucivo u 18350 varijanti.

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    Odg: Cartel V1 by Cartel Mods
    « Odgovor #1 poslato: Septembar 12, 2013, 20:17:25 »
  • Publish
  • Jbt. kad pomislim koliko sam modova kupio i spiskao para, a cuclam lulu od 20 evra.  :banghead:

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #2 poslato: Septembar 12, 2013, 20:22:20 »
  • Publish
  • Svi mi neodrasli u potpunosti imamo taj problem da svasta sto vidimo pozelimo da imamo, cak i ako smo po nekad svesni da to nije to. Zato su tu braca kinezi, sve lepo, izglancano, ispolirano... a za male pare. Ja ne mogu da docekam da mi stigne bagua klon 14500 i ako znam da je glupost i da ga necu ni koristiti, ali bar je 20$

Van mreže mitar

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Ugled: +68/-0
    • Pol: Muškarac
    • Rodjen da peca a teraju ga da radi!
    « Odgovor #3 poslato: Septembar 12, 2013, 20:46:28 »
  • Publish
  • Pa nisam znao da rolex pravi satove od celika,znam od zlata da prave,ne pozlacene vec komplet zlato...
    Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam siguran!

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #4 poslato: Septembar 12, 2013, 20:51:12 »
  • Publish
  • Ma to su sve fore za navlacenje: celik za rolekse, koza od nosorogovih testisa, drvo koje je zapisavao kolumbo...

Van mreže fusion

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 3
    • Ugled: +438/-0
    « Odgovor #5 poslato: Septembar 12, 2013, 20:56:30 »
  • Publish
  • Svi mi neodrasli u potpunosti imamo taj problem da svasta sto vidimo pozelimo da imamo, cak i ako smo po nekad svesni da to nije to.
    sa ovim delom bih se skroz slozio a drugi deo cu precutati da se ne bih ponavljao :)

A da izgleda do dza dza izgleda ... svaka cast

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #6 poslato: Septembar 12, 2013, 23:07:09 »
  • Publish
  • Svi mi neodrasli u potpunosti imamo taj problem da svasta sto vidimo pozelimo da imamo, cak i ako smo po nekad svesni da to nije to. Zato su tu braca kinezi, sve lepo, izglancano, ispolirano... a za male pare. Ja ne mogu da docekam da mi stigne bagua klon 14500 i ako znam da je glupost i da ga necu ni koristiti, ali bar je 20$
    Javi kad stigne. I Rolex klon je tačan ko sat. ;D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #7 poslato: Septembar 12, 2013, 23:24:38 »
  • Publish
  • Ma da. Originale priznajem samo ako je drasticna razlika izmedju originala i klona, kao kod visokotehnoloskih sprava, garderobe mada ne mora da bude pravilo, patika...kada je razlika u kvalitetu zanemarljiva a cena drasticno razlicita, onda mi je uvek bolji jeftiniji proizvod. Meni su isti rolex klon i original ako pokazuju tacno vreme, a kod ovih cevuljaga narocito ne vidim te mikronske razlike koje fusion vidi, a koje cini mi se nicemu ne sluze. Zasto niko do sad nije klonirao evic i provari a da se ne vidi funkcionalna razlika? Zato sto su oba proizvodjaca napravili tehnoloski savrsen proizvod svaki u svojoj klasi i ponudili ga trzistu po realnoj ceni, ili makar toliko realnoj da se kopiranje ne isplati. Ove cevuljage da ne moze svaki kinez strugar da napravi identicne originalima po 10 puta manjoj ceni, ne bi ih ni bilo.

Van mreže fusion

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #8 poslato: Septembar 13, 2013, 00:10:53 »
  • Publish
  • Ako kinez postigne taj pad napona odnosno iskoristivost materijala a ne da na 2 oma padne na 3,8v ... dobro...suvisna prica
    Sto se EVICa tice nema ga smisla klonirati jer je skoro bezvredan a provari moze i to za jako male pare pa ga opet ne kloniraju ipak postoji valjda nesto sveto- mozda. elektronika iz provarija kosta samo 6 -8 dolara tako da ...

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #9 poslato: Septembar 13, 2013, 00:46:10 »
  • Publish
  • Ne bih se slozio da je evic bezvredan. Sto se performansi tice, evic ne spada u babaroge. Ali evic i nije mod namenjen ekstremnim korisnicima, vec prosecnim kojima treba mod na kome mogu lepo da podese napon i da uzivaju u konzumiranju pare, i kao takav zadovoljava potrebe preko 90% korisnika. Takodje, evic je tehnoloski najsavrseniji mod na svetu. Jedini mod koji ima svoj licni operativni sistem, pa i ako su vecina tih stvari nepotrebne, mora se priznati da je zanimljiv za igranje i da je zanimljivo pratiti unapredjenja softvera ili povezati mod sa racunarom i videti celu svoju istoriju koriscenja. Korisnicima koji ne spadaju u onih 10% extremnih a vole gedzete u svakom obliku, evic je najbolji mod na svetu. Da postoji evic 14500, ja se prvi ne bih odvajao od njega, ovako mi je prevelik. Evic ima sasvi. dovoljno argumenata da opravda svaki dinar potrosen na njega, a cime ona cevka iz naslova opravdava svoju cenu? Gvozdjem za rolekse? Gravurama? Ako je evic bezvredan, onda bi ovi majstori trebali u onu cevku kad salju nekome da ubace neku kintu. Ajde da uporedimo ovaj mod sa slike sa recimo starinskim masinicama za mlevenje bibera ili kafe. I one su obicno lepo izgravirane, ispolirane... ali su tehnoloski mnogo mnogo napredniji i kompleksniji uredjaji. U stvari, one se u odnosu na ovaj mod mogu nazvati uredjajima, sto inace nije praksa. Ako gledamo slozenost uredjaja, ove masinice bi trebale da kostaju po 2-3000 evra ako onaj mod kosta 150. Juce sam bas kupio zeni mlin za mlevenje mesa, onaj starinski rucni, i platio ga 2000 dinara. Kakva je to mocna naprava u odnosu na aktuelne mehanicke modove, prosto me bilo sramota sto ne kosta bar 300 evra.

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #10 poslato: Septembar 13, 2013, 00:52:43 »
  • Publish

• Mislim da elektronika iz Provarija košta 70$, dok Nivel košta 60$ itd...Kineske cevke nemaju baš veliki pad napona, sve su od bakra. ;D I moram priznati da me zabole za taj pad napona jer mi je ta priča skroz bez veze. Nema na šta nisam pario, i ati mi je radio super na svemu živom samo kad napravim dobar setap. Pad napona i slične patke su izmislili moderi, znamo zbog čega. Svaka cev je dobra samo da zadovoljava estetske kriterije korisnika. Inače mislim da je mehanički mod u stvari obična baterijska lampa, možda je lampa malo komplikovanija. Ona Police svakako. To je moje mišljenje.

Van mreže fusion

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #11 poslato: Septembar 13, 2013, 01:17:50 »
  • Publish
  • @para ...provari koliko sam upucen je napravljen od ti4050 cipa tj elektronike koja kosta koliko sam i rekao sa sitnim dodatcima u elektronici koji kostaju jos koji dolar (kada vec gledate na taj nacin stvari)a koliko naplacuju to je vec druga stvar.
    @ liber evic je samo jedna obicna bozicna beskorisna svetleca jelka iako ima mozda skuplju i vredniju ali bekorisnu elektroniku u odnosu na provari ipak je samo relativno korisna igracka koliko i twist i to bi mu trebala biti i cena ,mozda koji cent vise ali ne vise od toga. VAMO je jeftiniji ali ozbiljna sprava za evic a
    Svejedno mesamo ovde babe i zabe iz ne znam i ni ja iz kojih pobuda
    Isto brkamo merila kao sto bi bilo da poredimo automobile kao sto su, sa jedne strane BMW7 serija i mercedes naj vise klase sa RR-om sa druge strane i zasto je RR skuplji i cenjeniji .... vazi

Jedno je konfekcija a drugo stvarno vredne stvari po mnogo cemu i iz mnostvo razloga
     "Beauty is in the eye of the beholder"

Van mreže mitar

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #12 poslato: Septembar 13, 2013, 01:24:20 »
  • Publish
  • Ajde sad jedno pitanje,mozda je glupo ali ja ne razumem neke stvari,Sta to moze provari a ne moze twist,recimo,batalite displej i snagu koju moze da da.Jel oba imaju stelovanje napona,pa samim tim i snagu koju daju na grejac...Ne kapiram jos cemu sluze ovi gadgeti. :017:

Van mreže fusion

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #13 poslato: Septembar 13, 2013, 01:27:21 »
  • Publish
  • Upravo o tome i jeste rec -SNAGA I POUZDANOST sve ostalo je isto (sa minornim razlikama koje svaki parioc oseca za sebe i vazi samo za njega )

"Svi putevi vode u RIM"

Van mreže mitar

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #14 poslato: Septembar 13, 2013, 01:41:33 »
  • Publish
  • I koju bih razliku ja imao na mini pro tanku da ga zakacim na neki taj mod? :017: