Autor Tema: ecig hellas arome  (Pročitano 61649 puta)

Van mreže billy

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 482
  • -Receive: 520
  • Ugled: +2915/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: ecig hellas arome
« Odgovor #375 poslato: Mart 29, 2016, 14:14:50 »
  • Publish
  • Slazem se Dzo, svi razlicito dozivljavamo, iz prostog razloga jer ima dosta faktora koji mogu uticati... plus mi sami koji smo tu najveca promenljiva u celoj jednacini. Konkretno sa MJ, kod mene je odlezala svega 4-5 dana, pa moze biti i to neki razlog. A sto se tice prljanja, nije da bas prlja, ali za razliku od TPA(Turkish, X2, M...) koji obicno koristim, osetna je razlika. Na pocetku treceg tanka mi je vec bilo za menjanje pamuka... To obicno radim na 4-5...   
    Recimo kad parim Turkish u K4 i na Taji i ako je ista tenost u pitanju, to su za mene dva razicita dozivljaja koja bih drugacije opisao. Sto bi rekli sto ljudi, sto cudi...  ;D   

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 4547
    • -Receive: 6236
    • Ugled: +7062/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #376 poslato: Maj 07, 2016, 13:48:12 »
  • Publish
  • Jel probao neko nesto od sledecih ?
    Ace No 1
    Burley
    Corona Grande
    Divino Cigar
    Prince
    Rotermans
    Stevens
    Western
    Winzton

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1610
    • -Receive: 616
    • Ugled: +2116/-0
    « Odgovor #377 poslato: Maj 07, 2016, 15:14:49 »
  • Publish
  • Ja jesam samo divino i slicna je sa esplendidom

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 189
    • -Receive: 202
    • Ugled: +488/-3
    « Odgovor #378 poslato: Avgust 08, 2016, 00:18:26 »
  • Publish
  • moj ti je savjet da ne bacas pare... + ako sam nesto naucio, greska je uzimat od jednog proizvodjaca vise aroma, ne mora da znaci nista ali u vecini slucajeva javi se onaj utisak da su sve iste :th_coffeetime: pogotovo duvanske!!

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #379 poslato: Septembar 21, 2016, 03:44:56 »
  • Publish
  • Hellas HARSH
    5%

Hellas Harsh je veoma zanimljiva aroma.
    Po preporuci kolege Joa probao sam je svezu,posle samo jedan dan i prijatno se iznenadio koliko je vec tada zaokruzena.Zapravo se i bojim da ce vremenom postati manje"lepa" ili da ce izbiti neki tonovi koji su sad prijatno ukomponovani sa ostalima.U svakom slucaju, ostavio sam jednu kolicinu pa cu probati za 20 ili 30 dana ali trenutno ja tu nista ne bih menjao.

Inace,po sastavu ovo jeste jedan od klasicnih "Hellas" mikseva i po mirisu iz bocice se oseca slicna podloga kao za Esplendido (ili Lacky,Maxx...) ali je veoma uspesno prikrivena ostalim sastojcima i ne zamara culo ukusa kao sto oni umeju pa se moze koristiti celodnevno.
    Licno osecam mozda neki sladic,mozda anis,mozda i malo mentola sasvim u pozadini...a mozda i sve zajedno i jos ponesto.Najslicnije mi je onim tonicima od mesanih biljaka koji se mogu naci po apotekama i koje sam imao priliku da probam ali,za razliku od njih,ovde nemamo gorak ili opor ukus vec prijatno uklopljenu mesavinu.

Ko voli Pelinkovac,Negro bombone (tonike sumnjam da iko voli ;D ) svidece mu se i ovo.A cak i onaj kome se ne svidi morace priznati da su svi delovi arome zaista kvalitetno uklopljeni,dobro izbalansirani i da ostavlja utisak znanja i truda pri njenoj izradi.

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #380 poslato: Septembar 30, 2016, 00:00:43 »
  • Publish
  • Hellas RED SANCHO
    2.8%; ~15 dana

Meni jos jedna verzija Esplendida,sa istom osnovom i jos necim.To "jos nesto" po mirisu je original suva smokva ali po ukusu tecnosti mi i ne lici na nju koliko sam ocekivao.Da mi je neko ponudio atomizer sa ovom tecnoscu smokvu verovatno ne bih odmah prepoznao mada jeste to to.A malo mi i ostavlja utisak nedovrsenosti,kao da fali jos jedan segment koji bi sve zaokruzio ili mozda malo ublazio celu mesavinu.
    Originalnu gotovu tecnost nisam nikad probao ali licno bih pre Esplendido svrstao u "premium" arome nego Red Sancho.No moguce i da je 15 dana malo da se ukusi potpuno zaokruze pa cu sledecu turu ostaviti malo duze.

Uglavnom...Esplendido. Varijacija na temu kao i Lacky a verovatno i jos neki.Ovu vrstu aroma volim pa ne mogu reci ni za ovu da je losa ali mi se najmanje svidja od te tri.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9892
    • -Receive: 9395
    • Ugled: +21147/-0
    « Odgovor #381 poslato: Septembar 30, 2016, 00:14:25 »
  • Publish
  • Ja sam odusevljen mirisom, ocekujuci originalni sancho, napravio 100ml. I cekao sam, i cekao... I nista se nije desilo. Uspeo sam da potrosim 20ak ml, nesto podelio, a ostatak ceka da nekome utrapim. Nema to blage veze sa istoimenom tecnoscu, osim mozda tog mirisa, koji je kod tecnosti bas intenzivan a u pravljenoj tecnosti se samo nazire.

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #382 poslato: Septembar 30, 2016, 00:24:15 »
  • Publish
  • Iako tu fabricku nisam probao,gotovo sam siguran da ovde fali jos jedan delic koji bi povezao sastojke.Jel namerno izostavljeno ili je neka stvar u procesu proizvodnje ili u odnosima ne znam ali nesto nedostaje.
    Kao sto dobar kuvar zaokruzi jelo a ja kad pravim sa istim tim sastojcima svaki zacin se oseti posebno,kao da nisam promesao  ;D .

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9892
    • -Receive: 9395
    • Ugled: +21147/-0
    « Odgovor #383 poslato: Septembar 30, 2016, 00:45:39 »
  • Publish
  • Da, bas fali. Ne samo delic vec dosta toga. Cak verujem da se originalna tecnost koristi kao aroma, dobio bi se bolji rezultat ;D 

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #384 poslato: Oktobar 07, 2016, 22:35:23 »
  • Publish
  • Hellas MAXXBLEND
    2,33%, 20-tak dana

Hellas-ov Maxxblend sam probao i ranije (ako se ne varam to je treca aroma po redu koju sam kupio kad pocinjao da pravim svoje tecnosti) i ostao mi je u secanju kao izuzetno jaka i teska ali i ukusna tecnost,jednom kada se receptori priviknu na nju (citaj otupe  ;D  ).Jedan od razloga je sto sam je,u nedostatku podataka,dozirao na 5% pa je rezultat vremenom bio gotovo crna tecnost a drugi je sto zaista pripada grupi tezih i aromaticnih ukusa. To je nesto sto svaki proizvodjac ima u svom asortimanu - pada mi na pamet IW sa Gold Ducat-om i Am4a-om,Top Burley a i razni drugi.Naravno,svaka od njih ima neku svoju crtu pa tako i Maxxblend ima svoju koja ne lici na druge.

Doziranje od 5% je definitivno bilo previse,posebno ko zeli da mu tecnost malo duze stoji ali mi se cini i da je doziranje od 2,33% koje preporucuje proizvodjac nekako nedovoljno.Nije da se aroma ne oseti ali kao da joj fali one punoce koju sam ranije osetio.Verovatno cu u sledecoj turi pokusati sa 3%...

Van mreže Boni

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Given: 10
    • -Receive: 13
    • Ugled: +13/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #385 poslato: Decembar 02, 2017, 08:27:20 »
  • Publish
  • Sea Satin? Ima li neko iskustva koliko doziranje ide i kakva je aroma?

Van mreže Nedeljko

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 147
    • -Receive: 309
    • Ugled: +309/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #386 poslato: Septembar 11, 2018, 17:56:00 »
  • Publish
  • Probao posle par sati od mućkanja Mary Jane na 3%. Definitivno ulazi u stalnu postavku aroma, ovako nešto mi paše skroz. Jedino da se nagore promeni odležavanjem, što je malo verovatno.
    Ima li je još uvek u šopovima po Srbiji za kupiti?

Van mreže Milutin

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Given: 38
    • -Receive: 65
    • Ugled: +65/-0
    « Odgovor #387 poslato: Septembar 11, 2018, 18:02:43 »
  • Publish
  • Promeni se i to dosta, potamni mnogo.
    Prlja grejac uzasno, jedino da pravis manje i cesce.
    I ja sam se davio i samo je odbacio odjednom.

Van mreže Nedeljko

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 147
    • -Receive: 309
    • Ugled: +309/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #388 poslato: Septembar 11, 2018, 18:41:23 »
  • Publish
  • Aha, pročitao sam da dosta prlja grejač. Vatu menjam na peti dan (12-15 mililitara ukupno potrošenih), a dva dana zaredom ne koristim istu aromu tako da videćemo.