Autor Tema: ecig hellas arome  (Pročitano 72451 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11103
  • -Receive: 10635
  • Ugled: +22387/-0
ecig hellas arome
« poslato: Septembar 04, 2013, 10:40:03 »
  • Publish
  • Jutros me je malo nasilno i malo previse rano probudio kurir city expressa, ali se isplatilo. Doneo je arome u naslovu pomenutog proizvodjaca od u naslovu pomenutog uvoznika, i po starom dobrom obicaju, morao sam odmah da ih probam ;D U stvari nisam bas odmah, odlezale su 5 minuta :dance: Ovo je pre svega dobra vest za sve korisnike, jer ko nadje odgovarajuce arome nece vise morati da narucuje iz inostranstva i mlati se sa gubavim jocom, a izbor aroma je ogroman a ocekuje se i prosirenje izbora. Trenutno je u ponudi oko 40 aroma i baze za 36 i 0 mg/ml, po veoma korektnim cenama.

Ja sam za pocetak narucio tri arome: dominicana, cigar greek i cigar mix, i po svemu sudeci danas ce da padne nova narudzbina. Ne znam da li sam imao srece, ili su sve arome veoma lepe? Ove tri su stvarno prijatne i posle samo 5 minuta odlezavanja. Necu previse opsirno pisati svoje utiske jer ocekujem da se aroma tek posle nekog vremena stabilizuje, ali cak i da ostanu ovakve, nemam nista protiv. Sve tri su blage i prijatne duvanske arome, sa lepo odmerenim i ne prenaglasenim cvetnim i vocnim notama u pozadini. U prilog tome da je ovo pravio neko ko se razume u ukuse govori i cinjenica da je proizvodjac aroma zapravo i proizvodjac vina sa dugogodisnjim iskustvom. Samo mislim da sam malo preterao sa doziranjem. Lepo mi je dalibor rekao 7-10 kapi, a ja alav, krknuo 15 komada. Mislim da ih time nisam pokvario jer nisu previse jake, ali ipak mi se cini da ce morati da padne razblazivanje.

Ako neko zeli da proba arome i snabde se bazama, trebao bi da pozuri jer sam u razgovoru sa vlasnikom saznao da su prve kolicine prilicno male.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    Odg: ecig hellas arome
    « Odgovor #1 poslato: Septembar 04, 2013, 10:42:35 »
  • Publish

• Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #2 poslato: Septembar 04, 2013, 11:19:41 »
  • Publish
  • Ako neko zeli vise da procita

eCig Hellas

Baze
    http://www.ecig.eu/e-liquid/base-liquids/view-all-products.html

Arome
    http://www.ecig.eu/e-liquid/flavour-concentrates/view-all-products.html

Koncentrat aroma je veoma jak i preporucuje se 1% do 3%

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #3 poslato: Septembar 04, 2013, 15:44:51 »
  • Publish
  • Oni preporucuju od 1do 3 a ja da gledam u kalenicu da li 1 ili 3? Ovako, ja sam nakokao po 15kapi pa cu lako da razblazim. Lakse mi je da razredim bazom i dobijem vise, nego da dodajem aromu pa da cekam da sazri.

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #4 poslato: Septembar 04, 2013, 15:49:24 »
  • Publish
  • U svakom slucaju treba probati. U slucaju da narucim napravicu test sa 2%, 2.5 i 3%..pa kad odleze pisem o utiscima.
    Uglavnom znam da ako su preparfimisane, onda 2,5% kao i VZ arome, no kazem treba prvo probati.

Van mreže mitar

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Receive: 0
    • Ugled: +68/-0
    • Pol: Muškarac
    • Rodjen da peca a teraju ga da radi!
    « Odgovor #5 poslato: Septembar 04, 2013, 16:06:51 »
  • Publish
  • ne znam za  arome ali sam probao Red sanco,poslao mi covek 10 ml za probu i extra je!Jos nisam stigao do lekcije muckanja a i ne volim hemiju,a zeni da dam da mi to mixa,jok!
    Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam siguran!

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #6 poslato: Septembar 04, 2013, 16:33:20 »
  • Publish
  • Ma koja to tehnika da ukapas odredjen broj kapi u bocicu sa bazom? Samo ti kreni da miksas a mi smo tu da priskocimo u pomoc ;D Nisam ni ja nesto iskusan muckaros, ali to je toliko jednostavno da ti i ne treba neko narocito iskustvo. A da se isplati - isplati se i te kakao. Izadje ti 10ml oko 50-70 dinara

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #7 poslato: Septembar 05, 2013, 10:42:34 »
  • Publish
  • Nisam mogao da izdrzim pa sam posle 24h ponovo ukapao u drip sve tri i izduvao po nekoliko kapi. Sad se vec nazire konacni proizvod, odnosno sta moze da se ocekuje od tecnosti.

Cigar mix je lepa duvanska aroma koja je vec posle 24h izgubila cvetne note i cini mi se da od ove tri najvise obecava.

Dominicana je takodje duvanska aroma, ali u njoj dominira neko voce i poljsko cvece. U svakom slucaju to je tako lepo ukomponovano da ni najmanje ne smeta, bar meni, a nisam ljubitelj takvih aroma. Nisam uspeo da rastumacim sta se to oseca ali mene najvise potseca na neke zvake. Najverovatnije da ce naci svoje mesto u svakodnevnoj ili povremenoj upotrebi.

Cigar greek mi nikako nije lego. Takodje je duvanska aroma, ali ima tu neceg sto mi ne prija. Neko bilje, caj ili mozda povrce... Dacu joj sansu ponovo za neki dan, ali cisto sumnjam da ce se zadrzati na duze staze

U svakom slucaju ove arome su definitivno zanimljive. Posto su na nasem trzistu nove i imamo jako malo iskustva sa njima a ja sam jako zainteresovan za njih, bio bih zahvalan ako bi neko ko je nesto probao napisao utiske. Nemam nameru da kuci pravim skladiste aroma ;D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #8 poslato: Septembar 09, 2013, 14:45:11 »
  • Publish
  • Sada kad su sazrele dobro, utisci su slicni kao kod prethodne probe, ali mi manje vise ni jedna ne odgovara. Osecam da ove arome imaju potencijal i moracu da narucim i ostale duvanske, ili ako je nekl nesto narucivao pa da menjamo ;D

Cigar mix mi se veoma svidja, ali mi je aroma slaba. Dogurao sam do 20 kapi i ne vredi. Prvih nekoliko povlacenja - lepa blaga duvanska aroma, ali se vrlo brzo izgubi. Mislim da nij toliko problem u aromi nego u meni, jer jako tesko nadjem ukus koji mi se svidja. Meni je sve u aromi, i ako mi nje fali, to nije to.

Cigar greek mi se jednostavno ne svidja. Probao u nekoliko navrata i ne ide nikako, i svaki put sve teze.

Dominicana mi je mozda najlepsa od sve tri odnosno najkompletnija, ali ja nju bas ne bih svrstao u duvanske. Lepa kompleksna, mozda pre komplikovana cvetnl vocna aroma, ali ja ne volim takve arome. Legne ona meni bas lepo prvih nekoliko povlacenja, ali posle pocne da mi stvara mucninu. Mozda bi bolje bilo da sam je malo razredio jer je sasvim dovoljno jaka, ali ne ocekujem previse jer nije duvanska.

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1670
    • -Receive: 656
    • Ugled: +2156/-0
    « Odgovor #9 poslato: Septembar 15, 2013, 14:39:55 »
  • Publish
  • Narucih danas cigar blond i kentaki,nadam se da ce valjati.E sad posto nikad nisam ovo radio molim za pomoc.Napravio bih sa 9mg nikotina.Koliko sam video u kalkulatoru to je 75ml sa 0 i 25ml sa 36.Nadam se da sam ubo pravu merku za 9.E sad me interesuje ja bih izvadio iz 0 tih 25 ml i nasuo 36 i dobio bih bazu od 100ml sa 9 mg.Da li je to izvodljivo i da li mogu odma kada to pomesam da posle mesam sa aromom ili moram da sacekam neki period da se to sjedini?I sad kad recimo naspem 8,9 kapi arome da li preko toga ide bas 10ml baze ili nesto manje i koliko manje? :Scratch-Head:

Van mreže mitar

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #10 poslato: Septembar 15, 2013, 14:56:59 »
  • Publish
  • Ajde jedno glupo ali korisno pitanje(za mene).Da li se baza kupuje ko baza ili se kupe PG+VG pa od njih pravis bazu koja tebi odgovara?Mislim 50-50;80-20 i slicno.... :17:

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #11 poslato: Septembar 15, 2013, 15:01:24 »
  • Publish
  • Ova baza kod totaly red-a je sa vec odredjenim postotkom PG-VG i mozes je seci sa njihovom nulom koja ima isti postotak kao i baza ili da je seces i podesavas odnos kako tebi odgovara cistim PG-VG.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #12 poslato: Septembar 15, 2013, 15:05:40 »
  • Publish
  • Matematika ti je dobra. Ako iz 100m, nule izvadis 25ml i u to dodas 25 ml sa 36mg, dobices 9mg/ml. E sad, kada u to dodas aromu, dobices neznatno manju koncentraciju nikotina, ali to nemoj da te brine jer to neces ni osetiti. Sa 2% arome koliko planiras da stavis, dobices po matematici 8,82mg/ml ;D mada, ni te baze nikad nisu toliko precizno dozirane kao ni originalne tecnosti. Ipak mislim da su ove arome mnogo slabije nego sto proizvodjac kaze i da ce 8-9 kapi biti malo. Mozda je bolje da sipas malo vise pa ako bude jako mozes da razblazis, jer ako bude malo pa dodas aromu, opet ces morati da cekas da sazri. Posto nisi siguran da li ce ti se tecnosti svideti mislim da je bolje da u 5ml stavis recimo 8 - 10 kapi, posle nekoliko dana probas i imaces osecaj otprilike koliko treba da razblazis. Razblazene bazom mozes odmah da nastavis da koristis.

Bazu kada pomesas samo dobro promuckaj i odmah mozes da dodajes aromu.

Van mreže mitar

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #13 poslato: Septembar 15, 2013, 15:07:16 »
  • Publish
  • U bre sad si me zbunio Znaci ima baza sa odredjenim odnosom PG+VG +nikoti i dodajes arome ili ..... :Scratch-Head:

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #14 poslato: Septembar 15, 2013, 15:17:49 »
  • Publish
  • Pa tu bazu sa 36mg ne mozes da paris jer je suvise jaka,sa nulom ili cistim PG-VG dovodis bazu na zeljenu nikotinsku jacinu.E tek u to razblazeno dodajes aromu i to kasnije kad malo odlezi paris.